Rajd Lotos Baltic Cup

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez dziq » środa, 1 sie 2007, 15:29

Alkohol jest dla ludzi!!! Ale wszystko z umiarem. Przecież można siedzieć na oesie przy grillu, wypic sobie z 2 piwka i z kultura ogladac rajdy, ale co innego jak banda gówniarzy nie wie co robi :roll:
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28


Postprzez Gucio » środa, 1 sie 2007, 15:42

I wy się tym jeszcze chwalicie?
Nic tylko po ryju lać takich kibiców.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Krzysiek_WrC » środa, 1 sie 2007, 16:09

Gucio napisał(a):I wy się tym jeszcze chwalicie?
Nic tylko po ryju lać takich kibiców.

Brawo Gucio,sam to chciałem napisac ale już nie chciałem by taki dosadny.
Ja rozumiem napic się browara,dwa a nawet trzy w większej przerwie między OESAMI ale kurna nie schlac sie jak krowa i prawie stac na środku OESU. :evil:
Lub tak prowokowac aby byc na krawędzi tragedi na drodze lub szpanowac tak jak koledzy wyżej.
CzarnyWRC; rozumiem że na rajd jedziesz tylko po to aby zobaczyc jeden odcienk i max 5 zawodników bo reszta to już C klasa?
Ciekaw jestem od kiedy u ciebie takie zainteresowanie rajdami...coś mi sie wydaje że to tylko chwilowa przygoda.
Tatuś powienien ci zakonfiskowac to BMW bo robisz bydło jeżdzac po rajdach (rajdzie).Pozdrów swoich nie mniej mądrych kolegów z tego auta.Szkoda tylko tej dziewczyny co z wami była.Że była skłonna z takimi kretynami jechac.Jak będzie następny rajd a jest nim Rzeszów to myślę że nie powinni was z domów puszczac. :?

Cogonieznajom; nie obrażaj Manieczek :P :P (jak i samej muzyki w klimacie Club ,Trance itp.) bo sam takiej słucham....(i wiem że na forum paru normlanych kibiców radjowych tez takiej słucha)z tym że takich scen na rajdzie jak panowie wyżej nie robiłem nigdy,nie robię i robił nie będe bo mnie to nie bawi,tak jak większosc na forum.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Postprzez CzarnyWRC » środa, 1 sie 2007, 17:11

Jak raz na rajdy jeździmy właśnie tym kantem od 2000 roku BMW się pod nas podczepiło a dziewczyny znaleźliśmy lokalne!!!! A jak tak bardzo chcecie to się możemy spotkać w Rzeszowie!!!
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez CzarnyWRC » środa, 1 sie 2007, 17:25

Po pierwsze nie staliśmy na środku oesu jak byś był odrobine spostrzegawczy to na innym ujęciu stoją dokładnie obok nas fani Habaja z flagą. Po drugie jak widziałeś na ujęciach max.5 zawodników to fajnie masz i lepiej idź do okulisty. Po trzecie ta przygoda z rajdami trwa 7 lat Po czwarte to nie moje BMW a qmpel z tej e30 też jechał nad morze. Po piąte kolegów pozdrowie :D Po szóste sam jesteś kretyn !!!!!!!!!
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Darno » środa, 1 sie 2007, 17:54

Jeżeli ktoś tu jest kretynem to tylko TY.
Darno
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:05

Postprzez CzarnyWRC » środa, 1 sie 2007, 18:01

Darno napisał(a):Jeżeli ktoś tu jest kretynem to tylko TY.
Ja obstawiam że jednak TY
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez FanGrzyb » środa, 1 sie 2007, 18:02

CzarnyWRC napisał(a):A jak tak bardzo chcecie to się możemy spotkać w Rzeszowie!!!



Nieeeeee, nie róbcie mi z rzeszowskiego wiochy :? ... Prosze
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez CzarnyWRC » środa, 1 sie 2007, 18:07

FanGrzyb napisał(a):
CzarnyWRC napisał(a):A jak tak bardzo chcecie to się możemy spotkać w Rzeszowie!!!



Nieeeeee, nie róbcie mi z rzeszowskiego wiochy :? ... Prosze
Oczywiście że będziemy jeżdzimy na wszystkie rajdy RSMP!
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez riko12 » środa, 1 sie 2007, 18:11

Obejrzalem klip - takiego buractwa na rajdach nigdy bym sie spodziewal. Nie chodzi o alkohol - po rajdzie nawet zawodnicy wypija piwo. Ale to jak sie zachowujecie przechodzi jakiekolwiek pojecie. Az do dnia kiedy zobaczylem ten klip bylem dumny, ze rajdy to sport ktory gromadzi prawdziwych kibciow. Ale widze ze ciemnogrod, buractwo, "cyna z mlyna", szczeniactwo, lyse paly z dyskotek i wiesniactwo i wszystko co najgorsze w tym kraju dosieglo nawet rajdy. Czym ty sie chwalisz na you tube?? tym ze pijesz browara do kamery bo masz juz 18 lat, czy tym ze jedzie was 5ciu na jednej kanapie jak ped.aly?? Po co to komus pokazujesz?? Pol biedy gdybys sie tak zachowywal pijany. Ale ty trzezwiejesz i ci sie dalej podoba to ze sie zachowujesz jak burak i do tego sie tym chwalisz. Znaczy sie - zero mozgu :( Przykro mi. A jesli uwazasz ze panowie w eNkach nic nie jada to powiem ci ze o rajdach nie masz zadnego pojecia. Blacharstwo i gejowsktwo w najgorszym wydaniu. I co z tego ze jezdzisz na rajdy juz 7 lat? Mozesz jezdzic i 30 lat i ciagle byc burakiem. ja jezdze ponad 15. Tylko ze ja dalej bede sie pasjonowal rajdem, technika jazdy, umiejetnosciami zawodnikow, a nie tym ze przy okazji moge sie nawalic. Taka prosba - skoncz z rajdami.
riko12
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 10 sty 2007, 16:21
Lokalizacja: Lower Silesia

Postprzez FanGrzyb » środa, 1 sie 2007, 18:35

Drugi post pana riko12 a jakże dobry i mocny, brawo, wszystko wyjąłeś mi z ust
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez Chris » środa, 1 sie 2007, 20:10

Dopiero teraz moge napisac kilka slow o rajdzie, bo nadal spedzam czas urlopowy na kaszubach.

Rajd naprawde niezly, choc na niektorych bardzo fajnych miejscach bylo dosc pustawo jesli chodzi o kibicow.
Generalnie wielkie brawa dla Gabiego. mam nadzieje ze w koncu zbierze bużet i zacznie regularnie jeżdzic, bo juz dawno uwazalem ze to jeden z niewielu kierowcow, ktorzy potrafia objechac kuziego, choc ten chyba powrocil do dawnej formy a szkoda. Choc chyba teraz nie przyszlo mu do glowy, by komus rozebrac samochod, by tym wytlumaczyc swoja porazke.

No i Bouffier pokazuje cos czego dawno nie bylo widac na oesach, ze ktos moze jechac z ta iskra i jechac dynamicznie, widowiskowo i skutecznie. bo na razie poza kilkoma kierowcami z czolowki reszta stawki w N4 jedzie nijako.
i szkoda ze nierozwija sie klasa tylnonapedowek, bo na szutrach byloby na co patrzec, a tak tylko Omleś trzymal fason ale za to jak:) choc pod oniec juz mu sie cos popsulo.

a na koniec nieco rozczarowala mnie ceremonia zakonczenia, rozegrana miedzy straganami, wsrod calych grup przypadkowych ludzi.
miejsce i niezle, ale mozna bylo to inaczej rozegrac, bo mialo sie wrazenie ze jest to zrobione tak na doczepke.
Avatar użytkownika
Chris
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2003, 09:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marmetal » środa, 1 sie 2007, 20:34

CzarnyWRC, nie wiem czym tu się chwalić :x. Wszystko na temat tego żałosnego filmiku i zachowania zostało już powiedziane, takich "kibiców" nie potrzebujemy, więc odpuść sobie wyjazdy na rajdy z koleżkami. Zrobisz nam tym dużą przyjemność, gdyż prawdziwi kibice rajdowi kretyństwa i pijaństwa tolerować nie będą. Tyle na ten temat, bo nie mam zamiaru używać dosadniejszych i niecenzuralnych słów...
Ostatnio edytowano środa, 1 sie 2007, 20:35 przez Marmetal, łącznie edytowano 1 raz
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez no_fear900 » środa, 1 sie 2007, 20:35

trochę nie na temat--
powinien byc jakiś filtr wieku na forum . bo szlag mnie trafaia. ak czytam, lub oglądam.

ps: BMW robi bydło na szlaku.
Obrazek
Avatar użytkownika
no_fear900
N1
 
Posty: 61
Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 18:12
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Postprzez krzysiek » środa, 1 sie 2007, 20:52

a tak na marginesie nasze forum zaczyna wygladac jak pilkarskie
krzysiek
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 3 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: wisla

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron