Rajd Lotos Baltic Cup

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Krzysiek_WrC » środa, 1 sie 2007, 21:05

CzarnyWRC napisał(a):Po pierwsze nie staliśmy na środku oesu jak byś był odrobine spostrzegawczy to na innym ujęciu stoją dokładnie obok nas fani Habaja z flagą. Po drugie jak widziałeś na ujęciach max.5 zawodników to fajnie masz i lepiej idź do okulisty. Po trzecie ta przygoda z rajdami trwa 7 lat Po czwarte to nie moje BMW a qmpel z tej e30 też jechał nad morze. Po piąte kolegów pozdrowie :D Po szóste sam jesteś kretyn !!!!!!!!!

Jeśli nawet lokalna to wspólczuję takie towrzystwo spotkac....
I mam CzarnyWRC taką prośbę "Skoncz wasc, wstydu oszczedz!"
Skończ pitloic i najlepiej skończ jezdzic na Rajdy bo prawdziwi kibice muszą się za takie buractwo jakie odstawiasz z kolesiami swoimi wstydzic.
Pózniej niestety musimy czytacx np. na stronach czeskich jacy Polscy kibice są.... :cry:
Oszczedz nam wszystkim (przede wszystkim) i sobie (również twoim kolegom ) WSTYDU :!:
Z mojej strony koniec tematu bo i tak nic nie zrozumiesz....
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki


Postprzez krzysiek » środa, 1 sie 2007, 21:07

a na ujeciu z oleksowiczem gratuluje ja z fotela kierowcy zdjal bym noge z gazu pijany lepek z piwem na wypadkowej genialnie wprost swietnie
powinno sie zalozyc filtr na forum na iloraz inteligencji nic dziwnego ze po
takich DZIELACH ludzie nas tak postrzegaja wstyd .
krzysiek
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 3 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: wisla

Postprzez Saruto » środa, 1 sie 2007, 22:55

CzarnyWRC napisał(a):A ja wam zapodam swoją produkcje z naszego wyjazdu (czyt. melanżu) czyli w skrócie Rajd Lotos zapraszam do oglądania w całości i komentowania :D http://www.youtube.com/watch?v=9JoNtxWmtRY


te osobniki idealnie pokazały jakich kibiców nie powinno być na rajdach
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Kostek » środa, 1 sie 2007, 23:17

CzarnyWRC: Widzisz chcialeś pokazać jaki to ty fajny koleś jesteś, jaki to cool jak ty to sie fajnie bawić potrafisz, jaki ty to odważny bo na wypadkowej z browarem stoisz, kurde rzeczywiscie jesteś odważniejszy niż wszyscy drajwerzy razem wzieci. Chciales zaimponowac formumowiczom na starcie na tym forum jaki ty extra jesteś, i twoi kumple, jak ty to super umiesz kibicować ........ale widzisz My mamy wiecej oleju w głowie i nie jestesmy dresy z dyskoteki, a pradziwi kibice kochający ten sport nade wszystko...bujaj sie dalej z miejscowymi kur**mi a nie jeździj na rajdy....i co nas to obchodzi że jakiś debil nie pojechał na drugi etap bo go nudzą eNki? to po co sie wypowiadasz na forum rajdowym znajdź se jakieś dla debili....bo Nas eNki nie nudzą.....bujaj sie!
"Życie jest piękne, tylko ludzie skur****ny"
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Gucio » środa, 1 sie 2007, 23:34

Kostek....jesteś bardzo wylewny :mrgreen:
Najbardziej z całego tego filmu to szkoda mi tego "kanciaka" że musiał to łajno wozić.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MSG Racing » środa, 1 sie 2007, 23:39

Nic dodać nic ująć. Żal mi ludzi z tego filmiku.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez CzarnyWRC » czwartek, 2 sie 2007, 00:45

Ostatni raz się tłumacze bo już mi to wszystko przypomina kłutnie rodem z derby stolicy :
Kocham rajdy ale ten rajd ułożył się tak nie inaczej że spotkaliśmy najpierw jedną ekipe z naszych rejonów puźniej 2 ekipe z Miękoszewa (ostatnie 2 Km Wisły) No i tak (wg. was) nie fortunnie wyszło że się troszkie napiliśmyn z tej okazji. Nikt na nas nie narzekał na samym rajdzie nie stwarzaliśmy problemów organizacyjnych. Więc nie rozumiem w czym problem? A to że wyzywacie nas od buraków to mnie szczerze mówiąc nie interere (lubimy się dobrze bawić) a na rajdy będe jeździł czy to wam się podoba czy nie bo Kocham ten sport!!!
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez CzarnyWRC » czwartek, 2 sie 2007, 01:05

A z resztą ja to tylko filmowałem co chłopaki robili, tylko z nimi piłem i śpiewałem ,,Sen o Warszawie" Moje zdjęcie jest na samym końcu z napotkaną dziewczyną więc jak ktoś mnie rozpozna na jakimś rajdzie to możemy to normalnie przedyskutować a nie drogą pocztową :D
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Buncol » czwartek, 2 sie 2007, 09:38

Tak na prawdę stworzyliście problem, bo staliście na wypadkowej jednego zakrętu, mogło się skończyć źle. Skoro lubicie się "dobrze bawić" to wybierzcie się na jakieś disco albo zróbcie sobie melanż w domu. Będzie bezpieczniej i ludzie nie będą Was musieli oglądać. Jakbyś kochał rajdy to byś oglądał je do końca, a nie po 1 etapie jechał sobie na plaże kwitując to tym, że tylko 3 kierowców umie jeździć. Trzeba było poświęcić troche czasu na zrobienie jakiegoś planu, objazdu osów to bys znalazł ciekawe miejsca.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tuareg » czwartek, 2 sie 2007, 09:46

W najnowszym odcinku Sporrrtu na tvn turbo jest relacja z kaszub, niestety podnoszona wcześniej kwestia bezpieczeństwa nie wygląda tam różowo
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Tuareg
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lut 2007, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Anonymous » czwartek, 2 sie 2007, 10:57

Nie wiem czy widzieliśći to scięcie Karnabala . Coś nie coś widać

http://www.youtube.com/watch?v=DILqBOA4Plg
Anonymous
 

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 2 sie 2007, 11:25

CzarnyWRC napisał(a):Ostatni raz się tłumacze bo już mi to wszystko przypomina kłutnie rodem z derby stolicy :
Kocham rajdy ale ten rajd ułożył się tak nie inaczej że spotkaliśmy najpierw jedną ekipe z naszych rejonów puźniej 2 ekipe z Miękoszewa (ostatnie 2 Km Wisły) No i tak (wg. was) nie fortunnie wyszło że się troszkie napiliśmyn z tej okazji. Nikt na nas nie narzekał na samym rajdzie nie stwarzaliśmy problemów organizacyjnych. Więc nie rozumiem w czym problem? A to że wyzywacie nas od buraków to mnie szczerze mówiąc nie interere (lubimy się dobrze bawić) a na rajdy będe jeździł czy to wam się podoba czy nie bo Kocham ten sport!!!


a dwie strony wczesniej napisałeś:

CzarnyWRC napisał(a):My jeździmy na rajdy się bawić a nie wpi.....ać kurz i piach. Zresztą na co tu patrzeć w tych naszych rajdach na 2 w porywach 3 zawodników co dobrze pocinają!? Dlatego zwiedziliśmy tylko 1 etap a na drugi zostaliśmy w sopocie bo nie opłaca się patrzeć na zgraje N-ek pędzących po wielkich koleinach...



Więc zdecyduj się co piszesz gościu :!: Bo jakies rozdwojenia jaźni masz chyba :?
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez rallyholic » czwartek, 2 sie 2007, 11:33

Bartek Cieszyn napisał(a):Nie wiem czy widzieliśći to scięcie Karnabala . Coś nie coś widać

http://www.youtube.com/watch?v=DILqBOA4Plg

Nie widziałem tego wcześniej i było szkoda mi chłopaka. Ale po tym co zobaczyłem, zmieniłem zdanie. Przy całej mojej sympatii do Karnabala, muszę stwierdzić, że było to zwykłe oszustwo i jak najbardziej rzeczy takie jak ta powinny być piętnowane. To nie było zwykłe cięcie zakrętu :shock: Pojechał sobie na skróty i tyle. A co do rozmiaru kary to uważam, że była właściwa. Zanim ktoś w przyszłości porwię się na coś podobnego, zastanowi się pięć razy, czy naprawdę warto.
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Marmetal » czwartek, 2 sie 2007, 12:50

No ja też nieco zmieniłem zdanie o tej całej sytuacji po zobaczeniu tego filmiku. Myślałem, że to jakieś małe cięcie było i kara jest przesadzona. Zgodzę się tylko z tym drugim. Pomimo że skrócenie sobie drogi było ewidentne to uważam, że cztery minuty to jednak zbyt dużo. Optymalne byłoby nałożenie na Karnabala dwóch minut IMO.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez herrkam » czwartek, 2 sie 2007, 14:05

przecie pisałem :twisted:

czy 2min czy 4min co za różnica za oszustwo powinno być OUT
www.bezpiecznerajdy.pl
herrkam
N2
 
Posty: 131
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 15:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron