Rajd Subaru 2007

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez rallyholic » środa, 18 lip 2007, 21:26

Kubus napisał(a):Ja w sprawie onboardu Frycza. Wydaje mi się że w 1 min 45-46 sek filmiku uderza w te kolce. Najlpiej oglądać tak gdzieś od 1 min 40 sek

Kapcia łapie ok 19 sekundy. Jak dobrze się skupicie to słychać metaliczny dźwięk. Coś odbiło się od podwozia samochodu :roll:
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Kubus » środa, 18 lip 2007, 21:27

To może w podanym przezemnie czasie spada opona z felgi... Ale mimo wszystko jeżeli to faktycznie 19 sekunda nagrania to zaraz za tym zakrętem stoi grupa 5-6 kibiców... powinni cos widzieć
Ostatnio edytowano środa, 18 lip 2007, 21:30 przez Kubus, łącznie edytowano 1 raz
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Linda » środa, 18 lip 2007, 21:29

Kubus napisał(a):Ja w sprawie onboardu Frycza. Wydaje mi się że w 1 min 45-46 sek filmiku uderza w te kolce. Najlpiej oglądać tak gdzieś od 1 min 40 sek


znam to miejsce , ale tam było trche ludzi ... myślicie że ktoś byl aż tak glupi żeby przy tylu gapiach to zrobić
Linda
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 14 lip 2007, 22:30

Postprzez S1600_fan » środa, 18 lip 2007, 21:35

na 19 sekundzie łapie lewy tył z wlasnej winy a afera jest o prawy przód ...
S1600_fan
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 6 gru 2006, 23:00

Postprzez Zajcev » środa, 18 lip 2007, 21:46

Kubus napisał(a):To może w podanym przezemnie czasie spada opona z felgi... Ale mimo wszystko jeżeli to faktycznie 19 sekunda nagrania to zaraz za tym zakrętem stoi grupa 5-6 kibiców... powinni cos widzieć


hmm opona nie spadla o ile dobrze pamietam, jak Seba zmienial kolo opona na feldze byla wiec to raczej nie spadajaca opona z felgi;)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Air Black » środa, 18 lip 2007, 21:51

Nic tylko siedzieć i płakać :( normalnie jestem załamany ale my kibice rajdów na takie sprawy nic nie możemy poradzić :( niestety :(
Jestem strasznie zdziwiony że na każdym rajdzie auto Tomka Kuchara jest kompletnie sprawdzane do ostatniej śrubki w silniku a inne auta podlegają tylko rutynowej kontroli bo nikt nie zgłasza protestu a na QHR ktoś zgłasza dla mnie szczerze trochę dziwne :? :? .
Druga sprawa co do "słynnych" SAFETY z łapanki kiedyś były reklamy<chyba w WRC> że POKOJOWY PATROL z WOŚPU chętnie zajmie się zabezpieczeniem rajdów wtedy rozumiem nawet pieniądze z karnetów mogą iść na taki cel bo Ci Ludze są przeszkoleni co do Pierwszej pomocy , jak należy się zachować podczas wypadku i na pewno znali by zasady bezpieczeństwa na rajdach
Jeżeli coś się powtórzyło z innych wypowiedzi to przepraszam trochę mnie nie było a nie doczytałem wszystkiego Pozdro
Avatar użytkownika
Air Black
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): czwartek, 22 mar 2007, 18:25

Postprzez GrYzLy » środa, 18 lip 2007, 21:58

S1600_fan napisał(a):na 19 sekundzie łapie lewy tył z wlasnej winy a afera jest o prawy przód ...


Ogladalem to miejsce jak schodzilem z odcinka... ciecie tego zakretu mialo wyrwe w asfalcie... u Grzeska Swiateckiego spowodowalo urwanie kola...
"Mam nadzieję, że ten francuski wynalazek wytrzyma." L.Kuzaj
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fmarcin » środa, 18 lip 2007, 22:10

Co do 00 po Kuzaju i Sołowowie to wydaje mi sie ze to było rewelacyjne posunięcie. Na 8 OS a 2 dla PZM miał miejsce wypadek jakiejs załogi z pucharu. Po przejezdzie 0 z mistrostw i starcie Kuzaja i SOłowowa okazało sie ze potrzeba karetki. No i karetka pojechała. Przerwa była prawdobodnie dłuższa niz 15 min. Wiec zeby nie odowływac kolejnego OS puszczono jeszcze raz 00 zeby tak jakby zamknąc OS po powrocie karetki.
fmarcin
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 22:18
Lokalizacja: Krosno

Postprzez krb » środa, 18 lip 2007, 22:29

My photogallery from SUBARU RALLY at:
:arrow: http://foto-kasparek.webovastranka.cz/i ... 3w___PL%29

Obrazek
Avatar użytkownika
krb
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 00:00

Postprzez Buncol » środa, 18 lip 2007, 22:46

jaki wstyd, kolega z Czech widział cały ten burdel :roll:

fmarcin napisał(a):Co do 00 po Kuzaju i Sołowowie to wydaje mi sie ze to było rewelacyjne posunięcie. Na 8 OS a 2 dla PZM miał miejsce wypadek jakiejs załogi z pucharu. Po przejezdzie 0 z mistrostw i starcie Kuzaja i SOłowowa okazało sie ze potrzeba karetki. No i karetka pojechała. Przerwa była prawdobodnie dłuższa niz 15 min. Wiec zeby nie odowływac kolejnego OS puszczono jeszcze raz 00 zeby tak jakby zamknąc OS po powrocie karetki.


tak, karetka została wysłana po Czarka Niewiarowskiego (vfts), po tym jak pilot się źle poczuł. Wtedy bałem się, że kolejny OS odwołają, dobrze że go puścili dalej.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bzyq » środa, 18 lip 2007, 23:46

Krzysiek_WrC napisał(a):bzyq; ależ mi nie chodzi tutaj o to aby wchodzic w tłum kibiców z pała lub telewizorami pod pachami zgrywac cfaniaka.
Nie wskazuje tez że wszyscy 100% safeciarze to z lapanki ( ale większosc niestety przyznaj sam że takowych jest..).
Przydąło by sie przynajmniej wesprzec tych co mają pojecie o tym co i jak bo jest ich za mało.
Pod tym wzgledem to my kibice musimy tez o to zadbac.
Jak widac po óznorakich wydarzeniach nawet odpowiednie AK nie wiedza jak zorganizowac zabezpieczenie.


zgadzam się z Tobą. Ale generalnie zawsze można postawić nowicjusza z - może przesadzam ;] - starym wygą, i niech się chłopak uczy.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 19 lip 2007, 10:24

a ja Wam już powiem... PIEPRZYCIE O TYM SAMYM już chyba przez dwadziescia stron. Jęki, stęki i gorzkie żale, chyba już starczy tych pseudo śledztw itp. :?: I powtarzania jaki to ten rajd nie był ...@owy
:? itp.
ehhh...
nie róbcie z tej imprezy najgorszego rajdu pod słońcem, bo wydaje mi się, że trochę niektórzy przesadzają, co??? nic nie było fajnego-bo zauważyłem pozytywne może dwa/trzy posty. Nie nakręcajcie się tak chłopaki.
Ostatnio edytowano czwartek, 19 lip 2007, 10:26 przez Cogonieznajom, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Wypowiedzi

Postprzez Air Black » czwartek, 19 lip 2007, 10:24

nie wiem czy było http://pl.youtube.com/profile_videos?us ... klubpl&p=r
wypowiedzi na mecie dla Autoklubu
Avatar użytkownika
Air Black
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): czwartek, 22 mar 2007, 18:25

Postprzez Booogi » czwartek, 19 lip 2007, 11:19

Cogonieznajom napisał(a):a ja Wam już powiem... PIEPRZYCIE O TYM SAMYM już chyba przez dwadziescia stron. Jęki, stęki i gorzkie żale, chyba już starczy tych pseudo śledztw itp. :?: I powtarzania jaki to ten rajd nie był ...@owy
:? itp.
ehhh...
nie róbcie z tej imprezy najgorszego rajdu pod słońcem, bo wydaje mi się, że trochę niektórzy przesadzają, co??? nic nie było fajnego-bo zauważyłem pozytywne może dwa/trzy posty. Nie nakręcajcie się tak chłopaki.


No właśnie każdy zdążył już sobie wyrobić opinię o tym rajdzie.
Nie zdziwie się jak teraz kierowca XY będzie opowiadal, że kapeć, którego złapał w XX roku to też był sabotaż i wogóle wszystkie kapcie to dzieło złych kibiców.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krzysiek_WrC » czwartek, 19 lip 2007, 12:15

Cogonieznajom napisał(a):a ja Wam już powiem... PIEPRZYCIE O TYM SAMYM już chyba przez dwadziescia stron. Jęki, stęki i gorzkie żale, chyba już starczy tych pseudo śledztw itp. :?: I powtarzania jaki to ten rajd nie był ...@owy
:? itp.
ehhh...
nie róbcie z tej imprezy najgorszego rajdu pod słońcem, bo wydaje mi się, że trochę niektórzy przesadzają, co??? nic nie było fajnego-bo zauważyłem pozytywne może dwa/trzy posty. Nie nakręcajcie się tak chłopaki.

Mamy byc very happy z tego co było?
Z tego całego g%^&*a i z kolcami w tle?.to tylko pokazuje co sie dzieje w Automobilklubach i ogólnie całym PZM'ocie...
O tym trzba mówic pisac i miec nadzieję ze ktoś w koncu mądry rozgoni to wszystko.Rajdy beda organizowane tak jak przystao na rajd.
znikna z osesów pseudokobice którzy notabnene chyba zaczynają sie przenosic ze stadionów.
Mamy siedziec i milczec po tym co sie stało?
Popatrz na to ilu ludziom ten rajd odbił sie czkawką.
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości