Andrzej Mancin

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Andrzej Mancin

Postprzez Gucio » wtorek, 21 lis 2006, 21:59

To jest chyba najlepsza wiadomośc jaka mnie dochodzi od dłuższego czasu, oby tylko jak najszybciej!
Andi Wracaj!!
Terapia jest bardzo intensywna, ale przynosi oczekiwane efekty. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej, choć na pełny powrót do zdrowia będę musiał poczekać jeszcze przynajmniej kilka miesięcy - powiedział Andrzej Mancin, który w połowie listopada przyjechał do Polski.

Z powodu problemów zdrowotnych kierowca z Bielska-Białej został zmuszony do przerwania tegorocznych startów w rajdach i wyścigach. W lipcu "Andi" postanowił poddać się leczeniu w jednej ze szwajcarskich klinik. Dziś już wiadomo, że za zły stan jego zdrowia odpowiedzialny jest bardzo groźny wirus zapalenia wątroby typu C.

- Wszystko stało się jasne po szczegółowych badaniach, jakie przeszedłem w klinice w Szwajcarii - wyjaśnił Andrzej. Jest niemal pewne, że do zakażenia doszło w jednym ze szpitali w Tychach, gdzie trzy lata temu kierowca IM Racing Team przechodził drobny zabieg chirurgiczny. - To jedyne miejsce, gdzie mogłem złapać do świństwo. Nigdy później nie byłem szpitalu - podkreśla. Teorię tę potwierdzają również szwajcarscy lekarze, którzy tłumaczą, że ów wirus zwany potocznie żółtaczką typu C, rozwija się bardzo wolno, doprowadzając do stopniowego wyniszczenia wątroby.

Pierwsze objawy choroby Andrzej zauważył pod koniec ubiegłego roku. - Bardzo szybko się męczyłem. Po zrobieniu rutynowych badań okazało się, że w wątrobie mam guza. Przez pół roku leczyłem się w Polsce, ale terapia nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Zdecydowałem się więc na wyjazd zagranicę.

W październiku Andrzej przeszedł operację usunięcia wspomnianego guza i obecnie poddaje się leczeniu farmakologicznemu. - Leki, które przyjmuję, są bardzo silne, przez co niekiedy bardzo źle się czuję. Lekarze zapewniają jednak, że tylko w taki sposób mogę dojść do pełni sił.

Co oczywiste, Andrzej myśli o jak najszybszym powrocie za kierownicę rajdowego samochodu. Według opinii lekarzy może to nastąpić już w przyszłym roku.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez szeler » wtorek, 21 lis 2006, 22:11

Super wiadomośc :D dla takich informacji warto życ :) ja słyszałem od znajomego, że Mancin zamierza startować w asfaltowych Mistrzostwach Włoch, ale to nie ważne gdzie będzie jezdził, ważne ze wraca do zdrowia :)
„Jeśli mężczyzna robic coś głupiego, to zawsze z powodów najszlachetniejszych”
O. Wilde
Avatar użytkownika
szeler
N3
 
Posty: 239
Dołączył(a): środa, 8 cze 2005, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gucio » wtorek, 21 lis 2006, 23:09

Tak, a tym bradziej, że buduje się już dla niego i dla Stanika evo IX !
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Cendra » środa, 22 lis 2006, 15:02

wkoncu dobre wiesci :) byle szybko i w świoetnej formie powrócił na tasy :) jednak wolałbym do Polski, no chyba ze razem z mistrzostwami we Wloszech :)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Marmetal » środa, 22 lis 2006, 19:18

Świetna informacja. Cieszę się, że Andi wraca do zdrowia i znów będzie mógł oddać się swojej pasji, jaką jest startowanie.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Picias » środa, 22 lis 2006, 19:40

Choć nie jestem jego wielkim fanem to bardzo się cieszę, że jest poprawa i wszystko idzie w dobrym kierunku. Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do pełni sił i oczywiście rajdów. Widać ma silną wolę żeby wrócić skoro jest coraz lepiej, rajdy mają MOC.
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez Banan » sobota, 25 lis 2006, 20:45

Interia.pl napisał(a):Jeden z najbardziej utalentowanych kierowców, Andrzej Mancin myśli o powrocie do sportu.


Oczywiscie nie mam nic do Andiego, ale troszeczke przekolorowali :).
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Saruto » niedziela, 26 lis 2006, 07:02

Banan napisał(a):
Interia.pl napisał(a):Jeden z najbardziej utalentowanych kierowców, Andrzej Mancin myśli o powrocie do sportu.


Oczywiscie nie mam nic do Andiego, ale troszeczke przekolorowali :).

Myśle że nie, jak na nasze warunki to Andrzej ma duży potencjał.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Gucio » niedziela, 26 lis 2006, 10:03

Banan napisał(a):Oczywiscie nie mam nic do Andiego, ale troszeczke przekolorowali :).

Chłopaku co ty mówisz? Jakby nie było to Andi nie jest starym wyjadaczem jak inni ze stawki, tylko Miśkiem zaczął jeździć stosunkowo niedawno a i tak jego jazda jest bardzo dobra.
Osobiście to na mnie wywarł pozytywne wrażenia na elmocie 2006!
Na Polskim też mu podobno dobrze poszło nie?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez J@ckaSS » niedziela, 26 lis 2006, 17:35

...no :shock: ... na Polskim pamietam jeden zakret w jego wykonaniu... od tamtej pory nabrałem respectu...
Avatar użytkownika
J@ckaSS
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lip 2005, 14:32
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Marmetal » czwartek, 21 gru 2006, 18:32

Andrzej Mancin wystartuje w Rajdzie Monte Carlo Mitsubishi Lancerem Evo VII! A więc jednak wraca do zdrowia i... do rajdów :D. Fajna wiadomość :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Gucio » czwartek, 21 gru 2006, 22:22

Jesteś pewien, że to sprawdzone info ? Jesli tak to naprawde życzę mu jak najlepszego wyniku :) 8) 8) 8) 8)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kostek » czwartek, 21 gru 2006, 23:11

Info z głównej strony autoklubu :wink:
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Saruto » piątek, 22 gru 2006, 05:54

Marmetal napisał(a):Andrzej Mancin wystartuje w Rajdzie Monte Carlo Mitsubishi Lancerem Evo VII! A więc jednak wraca do zdrowia i... do rajdów :D. Fajna wiadomość :).

Wygląda to na przedsmak startów w PCWRC, jedzie kilku dobryvh zawodników w eNkach, więc Andi będzie miał porównanie.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Marmetal » piątek, 22 gru 2006, 13:50

Saruto napisał(a):
Marmetal napisał(a):Andrzej Mancin wystartuje w Rajdzie Monte Carlo Mitsubishi Lancerem Evo VII! A więc jednak wraca do zdrowia i... do rajdów :D. Fajna wiadomość :).

Wygląda to na przedsmak startów w PCWRC, jedzie kilku dobryvh zawodników w eNkach, więc Andi będzie miał porównanie.


Wątpię, by Andi przymierzał się do mistrzostw świata samochodów produkcyjnych. No chyba że za kilka lat. Mancin nie ma jeszcze dużego doświadczenia, w Polsce też nie wygrywa. Lepiej poczekać i się nie rozczarować. Choć oczywiście życzę Andrzejowi wszystkiego najlepszego.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości