Zobaczcie to!!! Janusz Szerla pod lupą?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Zobaczcie to!!! Janusz Szerla pod lupą?

Postprzez ccc » niedziela, 12 lis 2006, 02:22

ccc
 
Posty: 31
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2005, 10:29


Postprzez bzyq » niedziela, 12 lis 2006, 03:08

ojojoj.
Sie narobiło.... Teraz poczekajmy na odpowiedź, bo zarzutów jest sporo
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Robecki » niedziela, 12 lis 2006, 03:26

Heh, też chciałem zarzucić na forum ale aż się bałem :wink: Pan Zdzisław Siwiński wypowiedział się dosyć dosadnie. Ciekawe co z tego wyniknie :?:
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 12 lis 2006, 11:10

Czy ja wiem troche racji ma pan Szerla .Ale do rzeczy nie ma co ukrywac ze rzeczywiscie byly rpoblemy finansowe z warszawskim .I niech pan Siwinski nie zamydla oczu ze klub ma sie dobrze bo bylo ryzyko ze rajd wogole nie pojedzie .I zadne gadanie ze maja ilus tam sędzi nic nie zmieni , bo mnie jako kibica rajdowego to mnie interesuje .Co do wawelskiego z tego co pamietam w tym roku prolog byl rozgrywany bez opoznienia .Niech pan Siwinski sporobuje zrobic prolog wcentrum Warszawy to bedziemy mogli pogadac .Z kolei Szerla ma ciezki charakter , wykluczenia Peugeotow i inne afery jakie mialy miejsca w polskich rajdach dobrego swiatla nie daja .Widac stronniczosc w dzialaniach pana Szerli .Jedno jest pewne ze dalej bedzie tak jak jest bo niektorzy nieprzepadaja za soba i walcza przeciwko sobie mimo ze dzialaja w tej samej branzy.I na koncu mala uwaga Panowie nie obrazajcie sie na siebie jak male dzieci , a robcie tak zeby przyszlym roku nie nylo problemow
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez Narciarz_ » niedziela, 12 lis 2006, 11:16

tak... czas najwyższy aby tego pana usunąć z komisji. Sprawe Peugeot`ow i rajdu rzeszowskiego zapewne wszyscy znają. Wg mnie nie może być tak, żeby członek komisji był jednocześnie członkiem klubu którego nazwę to włąścicielem jest Jasiek Kościuszko. Wszyscy wiemy, że panowie sie znają od lat, razem przysłowiowa wódkę piją i załatwiaja swoje sprawy wykorzystując "układy".
Przecież nikt normalny by nie zrobił afery z pugami. Jasiek to rozdmuchał, już od rajdu polski bo przeciez jak można wygrywać z juniorem. Na Rajdzie Subaru w deszczu junior przegrywa z peugeotami ? jejku ! to niemożliwe ! z pewnością pugi mają kontrolę trakcji. Jedni w bajke uwierzyli, inni nie. A drugi jasiek podpowiedział komisarzom na rajdzie no i poszło. Pierwszy jasiek umył ręce : przecież ja protestu nie składałem. ( jasne !! pewnie że nie !) Z drugiej strony ciesze sie że to nastapilo przed warszawskim bo Piotrek wygrał. Gdyby sprawa była niejasna to z pewnością dalej by sie gadało że wygrał bo miał kontrolę trakcji :-)))))))

Druga sprawa to Barbórka cieszyńska. Idę o zakład że to robota tych dwóch panów. Jasiek i jego mechanicy obsługują astrę chmielewskiego. Wiadomo - fajnie żeby chłopak wygrał. Sam na super oesie w Będzinie słyszałem: "Panowie, choćby nie wiem co się stało to ja Wam mówie: ten rajd sie nie odbędzie. Jest za mało czasu - komisja Rajdowa nie wyrazi zgody. " (zgadnijcie czyje to słowa) i jak ? ja wiem, że rajd by mogl pojechać. Głowny problem to fakt że na 30 dni przed każdym rajdem ma być dostarczony do pzmotu regulamin szczegolowy zawodów. Fakt że chlopaki z cieszyna troche zawalili z terminem, ale wszyscy wiem, że co drugi rajd w II lidze sie z tym spóźnia. Ale nikomu nigdy nie odmówili..... Cieszyn jest pierwszy. W tym całym balaganie szkoda mi tylko Janka Chmielewskiego. To fajny chłopak który ostatnio ma trochę pecha.

Do tego wszystkiego pasowałoby dorzucić Marka Oziębłę ale on się w porę wycofuje z układu, chociaż można sie ośmielić że ten klub ktory zaklada to dla sciemy żeby w to juz nie mieszali Janka K. że ma układy z komisją. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży.
Narciarz_
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 21:41
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez adamt » niedziela, 12 lis 2006, 12:21

Coraz bardziej się tym wszystkim brzydzę,tymbardziej że to byli zawodnicy,ale w tym sporcie takie sytuacje były ,są i będą.
Ile nasłuchałem się w rozmowach z byłymi zawodnikami odtwarzając historię tego sportu,można by książkę napisać o sposobach na konkurencję.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez sumo » niedziela, 12 lis 2006, 14:03

Rzadko sie tu odzywam, ale teraz moje 2 grosze

Narciarz_ napisał(a): Druga sprawa to Barbórka cieszyńska. Idę o zakład że to robota tych dwóch panów. Jasiek i jego mechanicy obsługują astrę chmielewskiego. Wiadomo - fajnie żeby chłopak wygrał. Sam na super oesie w Będzinie słyszałem: "Panowie, choćby nie wiem co się stało to ja Wam mówie: ten rajd sie nie odbędzie. Jest za mało czasu - komisja Rajdowa nie wyrazi zgody. " (zgadnijcie czyje to słowa) i jak ? ja wiem, że rajd by mogl pojechać. Głowny problem to fakt że na 30 dni przed każdym rajdem ma być dostarczony do pzmotu regulamin szczegolowy zawodów. Fakt że chlopaki z cieszyna troche zawalili z terminem, ale wszyscy wiem, że co drugi rajd w II lidze sie z tym spóźnia. Ale nikomu nigdy nie odmówili..... Cieszyn jest pierwszy. W tym całym balaganie szkoda mi tylko Janka Chmielewskiego. To fajny chłopak który ostatnio ma trochę pecha.


tez moge isc o zaklad z Toba, z ta roznica ze ja go wygram.... bardzo glupie spekulacje z Twojej strony, to co slyszales w Bedzinie przeciez nie swiadczy o tym, co miales na mysli w swoim poscie.... po prostu powiedziano prawde.. bez aluzji

wiem co sie dzialo w klubie cieszynskim, rajd by nie poszedl, ktos zaniedbal i nie zrobil tego specjalnie pod dyktando jakiegos pana...

pozdro
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez ptakwrc » niedziela, 12 lis 2006, 19:43

ojojoj obraził sie ksieciuniu... ze niby na mazowszu to same zakrety
moze i mu nie pocukrował, ale jak dla mnie przesadza....
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ciapulek » niedziela, 12 lis 2006, 21:13

ptakwrc napisał(a):ojojoj obraził sie ksieciuniu... ze niby na mazowszu to same zakrety
moze i mu nie pocukrował, ale jak dla mnie przesadza....


Pan Siwiński ma taką naturę. Prawie zawsze przesadza. Niektórzy ludzie po prostu z tego nie wyrastają. :)
Avatar użytkownika
ciapulek
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): niedziela, 6 sie 2006, 17:08

Postprzez Banan » niedziela, 12 lis 2006, 22:35

Heh, urzadzili sobie Panowie czat na glownej autoklubu :lol: Zaraz im moderator najedzie, ze od tego sa PW :lol:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez adamt » niedziela, 12 lis 2006, 22:49

Popieram Banana.Taka wymiana poglądów na ogólnie dostępnym forum nie przynosi nic dobrego dla rajdów przed nowym sezonem.
Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez KaRally Chicago » niedziela, 12 lis 2006, 23:12

Ale za to mozna sie czegos dowiedziec :) szczerze mowiac wypadlem z obiegu jakies 4 lata temu i pozostaje mi tylko net :( Wlasciwie nic sie nie zmienilo w/w osoby zawsze lubialy mieszac jak nie bylo po ich mysli :? A szegolnie Pan K.
Avatar użytkownika
KaRally Chicago
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 28 kwi 2004, 18:45
Lokalizacja: Chicago Rzeszow

Postprzez żółtodziób » wtorek, 14 lis 2006, 13:37

No cóż, w tej sytuacji można powiedzieć jedno - dno i metr mułu, tak się zastanawiam po co to wszystko w ogóle organizować...

Na początek najmniej winny - autoklub.pl. Najmniej ale też winny - po jaki ch.. zamieszczaliście ludzie tę ich całą awanturę? Przecież stać chyba chłopców na telefony, jeśli nie daj Boże wdepnie w to jakiś sponsor to będzie istna rewelacja. Każda partia polityczna, nawet taka jak samoobrona dopóki ostatecznie się nie rozpadnie to pierze sowje brudy po cichu a do mediów sprzedaje informacje ze wszystko jest OK, bo piarąc brudy publicznie jeszcze bardziej by sobie zaszkodziła. Dlatego trzeba było powiedzieć Siwińskiemu żeby skorzystał z telefonu, jak nie ma swojego albo szkoda mu kasy to zawsze ma służbowy.

Siwinski & Szerla - zamiast się wykłócać jak małe dzieci w piaskownicy o to które z nich ma miec ładniejszą resorówkę powinni pomysleć co zrobić żeby powstrzymać jazde polskiego sportu motorowego po równi pochyłej w dół. PZM i automobilkluby od lat zaniedbują temat i dlatego jest tak jak jest, nie ma relacji w TV ani w prasie, , nie ma spoonsorów, nie ma pieniędzy. Proste i logiczne, ale zamiast nawzajem się opluwać trzeba podnieść dupy ze stołków i wziąć się do roboty. O ile jeszcze Siwińskiego mona częściowo rozgrzeszyc bo jak by nie patrzeć podopinał budżetynadwie duze imprezy to Szerla będący członkiem zarządu PZM jest jednym z głównych odpowiedzialnych za wszelkie zaniedbania. Tym bardziej powinien siedzieć cicho i nie krytykować tych, którzy wywiązują się ze swoich zadan.

Jeśli o mnie chodzi to opuściłem kolejny sezon zmagan RSMP, nie byłem na żadnym rajdzie i nie żałuję bo miałem ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie czegoś takiego.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Doktor Lu-Bitch » wtorek, 14 lis 2006, 16:00

Doktor Lu-Bitch
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 25 lip 2006, 21:26

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 14 lis 2006, 21:36

No i jak zwykle polskie piekielko .Tacy duzi chlopcy a zajmuja sie ....
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron