Zobaczcie to!!! Janusz Szerla pod lupą?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Kisiel » wtorek, 14 lis 2006, 21:40

A tych to całkowicie już popitoliło.... dżentelmeni jego mać.... :)
Tak dalej to za chwile pięc pierwszych newsów będzie dotyczyło "dialogu" pomiędzy tymi panami.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez żółtodziób » środa, 15 lis 2006, 02:38

Dlatego uważam że autoklub nie powinien publikować takich tekstów. Jak się chcą panowie pobawis w piaskownicy to jest ich sprawa, autoklub jednak powinien trzymać fason i nie robić z siebie owej piaskownicy.

Przyznam szczerze że jeszcze do zeszłego tygodnia miałem cień nadziei że działacze mają jakieś resztki rozumu i po serii błędów jakie popełnili zaczną robić coś dzięki czemu ten sport zacznie po mału ożywać, niestety oni są na poziomie naszych parlamentarzystów, dla nich nie jest ważne żadne wyższe dobro tylko żeby pokazać wszem i wobec jakim jest się mądrym i zaradnym i w ogóle. Jak tak dalej pójdzie to do 2010 roku nie będzie u nas w ogóle rajdów ani wyścigów, zostanie tylko ćwierć mili i ćwierć mózgu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez budyń » środa, 15 lis 2006, 19:10

witam rzadki sie pojawiam bo mamm mało czasu ale teraz powiem te wszystkie animozje w czybie władz pzm sa związane z nadchodzącymi wyborami, pzm tak bardzo obawia sie o swoja pozycje że kazał klubom podpisać ''lojalki'' (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) z afera na rzeszowie to jak najbardziej prawda z cieszynką takze (dlaczego autem trembickiego zainteresowano sie dopiero po kaszubach- bo zaczą zagrażać innemu zawodnikowi( mówie wam im bardziej wchodze w rajdy tym baredzieuj mi sie ich odechciewa.
sa po prostu takie układy że w pale sie nie mieści
ktoś mi nawet powiedział ze gdyby rozgryźli pzm to by7 była afera wieksza niz pzpn...
a o problemie trzeba jak najwięceuj pisać nie tylko że mamy wolność słowa ale dlatego że rozmawiajac i nagłasniając problem jest szansa go rozwiązać
jak choćby ostatnio problem nielegali ... coś sie zaczeło dziać
gsi power
Avatar użytkownika
budyń
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2006, 15:42
Lokalizacja: olsztyn!

Postprzez bzyq » środa, 15 lis 2006, 21:50

Szczerze powiedziawszy, to podzielam opinie Kolegow, ktorzy sie wypowiadali wczesniej, a scislej nie podoba mi sie fakt, ze taka wymiana pogladow odbywa sie publicznie. Jak sie chca zrec, to niech sie zra przez telefon, bo to napewno popularnosci Sportom Samochodowym nie przynosi korzysci.
Druga sprawa. Moze nie powinienem sie na ten temat w taki sposob wypowiadac, ale naogladalem sie rajdow od "srodka", i mialem stycznosc z paroma przypalami, o ktorych opinia publiczna nawet nie wie, a o ktorych nie bede sie rozpisywal z racji tego, ze nie chce byc podobny do rzeczonych Panow, ktorzy urzadzili sobie czat na stronie autoklubu.
Generalnie macie racje, ze co obecnie rajdami rzadza uklady.
Wracajac do Rzeszowskiego. Czy nie dziwi fakt, ze zawodnik, ktory dwukrotnie korzystal z SR wygrywa klase? Dlaczego Pugi zostaly rozebrane dopiero po kilkunastu ( jak nie kilkudziesieciu ) rundach, w ktorych wystartowaly? Pomimo tego, ze wiadomo jest, ze Peugeot Polska nie pakuje niewiadomo jakich pieniedzy w starty ( brak testow itp ).
O powiazaniach p. Szerli z K. pisal nie bede.. wiem jedno: ta sprawa smierdzi na kilometr. Temat byl walkowany w innym topicu, wiec zostawiam.
Moim zdaniem w PZM brakuje swiezej, niezepsutej krwi. Oczywiscie, ludzie, ktorzy obecnie rzadza sa napewno doswiadczeni, ale mysle ze mozna bylo by oddac to w stery mlodych, a ze stara gwardia sie konsultowac.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez żółtodziób » czwartek, 16 lis 2006, 03:47

ktoś mi nawet powiedział ze gdyby rozgryźli pzm to by7 była afera wieksza niz pzpn...
a o problemie trzeba jak najwięceuj pisać nie tylko że mamy wolność słowa ale dlatego że rozmawiajac i nagłasniając problem jest szansa go rozwiązać
jak choćby ostatnio problem nielegali ... coś sie zaczeło dziać


Mam troszke odmienne zdanie na ten temat. Zacznę od końca - kara nałożona na jednego zawodnika z drugiej ligi podczas gdy upala tak na prawdę większość to śmiech na sali. Biorac pod uwagę że ten numer miał miejsce tuż po tym jak Kajto zrobił swój życiowy wynik to wnioski są oczywiste - to był pretekst, Kajto stawal się powoli zagrożeniem i trza było coś z tym zrobić. No i zrobili. To dowodzi raczej olbrzymiego zepsucia a nie rzeczywistych chęci działania. A nawet jeśli się mylę i jak to pisał majkos jestem oszołomem jak Macierewicz i Kaczyńscy i nie ma żadnego układu i tlyko mi sie coś przywidziało to i tak sama surowość kar nic nie da bez ich nieuchronności. Gdyby wystarczyła tylko surowość to rosja byłaby najbezpieczniejszym państwem na świecie.

Po drugie nagłaśnianie przekrętów nie przyniesie nic pozytywnego. Tak na prawdę i tak wie o tym każdy kto się troszke interesuje rajdami i ma między uszami coś więcej niż wstążkę. Kto się dogadał z kim to jest zupełnie nieistotne, bo I TAK CI GOŚCIE SĄ NIE DO RUSZENIA, bez względu na to ile afer zrobią. Jeśli już komuś opowiadać o takich rzeczach to prokuratorowi, ale do tego nie wystarczy sama wiedza, trzeba mieć dowody, a o takowe bardzo trudno, tym bardziej że w mojej opinii całość ma podłoże w czymś w rodzaju nepotyzmu a nie w korupcji, a coś takiego jest cieżko udowodnic jesli mówimy o tak małym środowisku. To jest zupelnie tak samo jak było z komuną, wszyscy doskonale wiedzieli co jest złego w państwie, mówili o tych rzeczach, tyle że z samego gadania nie miało prawa nic wyniknąć. Czerwoni trzymali się tak długo władzy aż nie ... tego panstwa do samego końca, a po wszystkim przy okrągłym stole i w magdalence załatwili sobie że zabiorą dla siebie to co jeszcze się jakimś cudem uchowało, a jak zrobili największy przekręt, czyli stan wojenny podczas którego chcieli na nas nałożyć sankcje to Urban bez żenady oswiadczył że "władza i tak się wyżywi" i co gorsza że taka była prawda. Tutaj sytuacja jest identyczna, tylko w mniejszej skali, panowie sprawują sobie władzę absolutną, robią sobie układy i układziki, gadanie nic nie pomoże a może utrudnić zawodnikom zdobywanie sponsorów. A tym z góry to i tak będzie wszystko jedno czy o tytuł w RSMP będzie walczyło 10 wózków S 2000 czy 10 Fiatów SC, to i tak będzie bez różnicy dla ich samopoczucia.

Jedynym co tak na prawdę może wstrząsnać tym syfem jest totalny bojkot przez kibiców i zawodników. Dla mnie to wszystko jest równie żenujące jak telenowele latynoamerykańskie, nie jeżdzę i nie oglądam, od czasu do czasu tylko czytuję teksty niejakiej Czarnej Offcy i stanowią one dla mnie znacznie lepszą rozrywkę niż oglądanie tego calego bajzlu. Władze PZM wybierają się same, nie muszą więc liczyć się z niczymi opiniami na swój temat, w takich wypadkach jedyną skuteczną metodą jest strajk.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez budyń » niedziela, 19 lis 2006, 15:43

nie ma sprawy strajk czemu nie ale niewszystkich da sie do niego przekonać bo nie ma widocznej alternatywy. choćby kryterium kamionki...
druga sprawa dotyczaąca nbielegali to pokazówka owszem ale ziarno zostało zasiane.
moim wyłacznie prywatnym odczuciu wywnioskowanym na podstawie publicznych artykułow i wystąpień sadze że po prostu kajto był juz niepotrzebny po tym jak pojawił sie fryczu i trzeba go było w jakis sposób wy..ten tego ze sprt.
działacze do ruszenia jednak są poitrzeba tylko kogoś ... no może mniej związanego z układdem + jakas grupa osób z nim zwiazanych a w wyborach mogą być pooparci choćby przez przeciwników dotychczasowych władz.
jeszcze jedno. z tego co obserwuje i ostatnio przeczytałem w wurcu to możliwość rozegrnia u nas RSMŚ jest po prosty kiełbasą wyborczą serwowaną przez pzm. mamy cholernie małe sznase na organizacje rundy.
a kiedyś i to nie tak dawno temu7 FIA zwrócoła sie do nas z propozycją jej organizacji... :-/
gsi power
Avatar użytkownika
budyń
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2006, 15:42
Lokalizacja: olsztyn!

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron