Sezon 2007 według was

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » wtorek, 12 gru 2006, 21:14

Nie rozumiem wypowiedzi kolegi/anki że rajd Mera ma byc eliminacja Mistrzostw Śląska .. ale nie rozumiem przeciez tego rajdu nie ma to co ślązacy będą jeździć sory ale jestem w ogóle w temacie neta nie mam ...

Pozdro
Anonymous
 


Postprzez Gucio » środa, 13 gru 2006, 00:40

Nie no do bani z ta data Elmotu 2007!!
Piatek, sobota?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez RajducH » środa, 13 gru 2006, 09:39

spokojnie, organizatorzy napewno to zmienia :) nie zrobia takiej lipy przeciez jak na innych rajdach :wink:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez daryush » środa, 13 gru 2006, 20:42

np126p napisał(a):wisła naraie została :D :D :D :D
lepiej by było jaky była MP

boss napisał(a):ciekawe dlaczego tak ciężkie i w sumie z dobrą organizacją odcinki nie weszły do kalendarza 07.... może brak kasy...? Albo inne układy...? Wielka szkoda...! Ale może za rok... zobaczymy ile eliminacji z MP się nie odbędzie

Organizatorzy obawiali sie, czy uda się znaleźć sponsorów, a w związku z tym czy styknie kasy na MP, więc postanowili sie tam na 2007 nie pchać... Ale rajd pozostaje w Wiśle... Mam nadzieje, że jakies OE'sy też w Wisle bedą w nadchodzacym sezonie...
daryush
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): poniedziałek, 28 sie 2006, 20:50
Lokalizacja: Wisła/Gliwice

Postprzez dwrc » środa, 13 gru 2006, 20:54

Gucio napisał(a):Nie no do bani z ta data Elmotu 2007!!
Piatek, sobota?


No ja mam taką nadzieje, że zmienią :!:
Bo piątek to ludzie pracują, a jak wiemy w pierszy dzień zawsze jest więcej odcinków :wink:
Ale nawet mógł by być w ponidziałek, warzne, że będzie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez Anonymous » środa, 13 gru 2006, 21:10

ważne a nie warzne :)

Nom najlepiej jakby na elmocie było idealnie wszystko :) Bedzie wysyp aut beda popodpisywane kontrakty itp. Gorzej jak zrobia taka lipe ... :) Mi to w sumie lata bo i tak nie jade ale łącze sie z Wami :)

Pozdro
Anonymous
 

Postprzez Kafe » czwartek, 14 gru 2006, 23:56

http://www.kryteriumkamionki.pl/

ciekawa lektura

pozdrawiam
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Postprzez rav » piątek, 15 gru 2006, 01:08

ŁukaszWRC napisał(a):
misiek_wrc napisał(a):4. 12/14.07.2007 Rajd Subaru
5. 28/29.07.2006 Rajd Kaszub - trwają uzgodnienia
6. 09/11.08.2007 Rajd Rzeszowski

Jak dla mnie bomba

Jak dla mnie wtopa :!: Jak można wsadzić trzy rajdy co dwa tygodnie, a w środku szutrowy :?: Pomijając konieczność dwukrotnej przeróbki aut, dobry dzwon na wawelskim powoduje dwa rajdy w plecy.


Dla mnie to ograniczenie kosztów. Trzy rajdy na jednomiesięczną polisę. Ubezpieczenie na jeden z tych rajdów jest 2 razy tańsze niż np. na Elmot. Przy tym układzie kalendarza oszczędzam ok. 5tys. zł.
Zawiasy i tak trzeba regenerować co rajd, więc nie stanowi to żadnego problemu na poziomie RSMP. Zresztą większość zawodników ma 2 komplety amortyzatorów.
Co do wypadków to w dzisiejszych czasach 2 tygodnie wystarczają w zupełności na odbudowanie samochodu po najcięższym dzwonie. Jeśli nie to można sobie coś wynająć na jeden rajd.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ŁukaszWRC » piątek, 15 gru 2006, 11:06

rav napisał(a):Jeśli nie to można sobie coś wynająć na jeden rajd.

Tu niestety nie jest tak kolorowo, szczególnie jak się ścigasz w pucharze Peugeota lub w A7/N3 i słabszych. Podaj mi przykład, kto u nas w kraju lub za granicą wynajmuje takie auta na dwa tygodnie przed rajdem i za rozsądne pieniądze :?:
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez rav » sobota, 16 gru 2006, 01:29

ŁukaszWRC napisał(a):
rav napisał(a):Jeśli nie to można sobie coś wynająć na jeden rajd.

Tu niestety nie jest tak kolorowo, szczególnie jak się ścigasz w pucharze Peugeota lub w A7/N3 i słabszych. Podaj mi przykład, kto u nas w kraju lub za granicą wynajmuje takie auta na dwa tygodnie przed rajdem i za rozsądne pieniądze :?:


Jest w czym wybierać. Piotrek Meresiński ma 3 Clio, Filip Nivette 2 Astry OPC, Paweł Serafin, Piotrek Krotoszyński i Marcin Kiwak wynajmują Hondy Type R. Drugie tyle samochodów można znaleźć w Czechach.

Z Pucharowymi Peugeotami też nie ma problemu. Janusz Majek ma 2 samochody, Piotrek Adamus i Grzesiek Grzyb chyba się swoich nie pozbyli, Krzysiek Predko ma 206kę i wynajmował ją Rzeźnikowi.

W niższych klasach też nie można narzekać. W A6 jest do wyboru Skoda Kit-car Palonki, Saxo Maciejewskiego albo Kujawskiego. Do N2 jest np. Saxo którym startował w 3 PZM-otach Maciek Kołdej.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ŁukaszWRC » sobota, 16 gru 2006, 01:49

rav napisał(a):
ŁukaszWRC napisał(a):
rav napisał(a):Jeśli nie to można sobie coś wynająć na jeden rajd.

Tu niestety nie jest tak kolorowo, szczególnie jak się ścigasz w pucharze Peugeota lub w A7/N3 i słabszych. Podaj mi przykład, kto u nas w kraju lub za granicą wynajmuje takie auta na dwa tygodnie przed rajdem i za rozsądne pieniądze :?:


Jest w czym wybierać. Piotrek Meresiński ma 3 Clio, Filip Nivette 2 Astry OPC, Paweł Serafin, Piotrek Krotoszyński i Marcin Kiwak wynajmują Hondy Type R. Drugie tyle samochodów można znaleźć w Czechach.

Z Pucharowymi Peugeotami też nie ma problemu. Janusz Majek ma 2 samochody, Piotrek Adamus i Grzesiek Grzyb chyba się swoich nie pozbyli, Krzysiek Predko ma 206kę i wynajmował ją Rzeźnikowi.

W niższych klasach też nie można narzekać. W A6 jest do wyboru Skoda Kit-car Palonki, Saxo Maciejewskiego albo Kujawskiego. Do N2 jest np. Saxo którym startował w 3 PZM-otach Maciek Kołdej.

No cóż. Twoja lista jest już mocno nieaktualna. Fakty są takie, że auta atrakcyjne cenowo są zaklepane dużo wcześniej, natomiast te, które zostają są albo ruinami albo cena wynajmu jest zaporowa. Chętnie poznam namiary na czeskie wypożyczalnie aut niższych klas, bo kto wie czy mi się to niebawem nie przyda :wink:
A tak nawiasem mówiąc, jakie masz Rafale plany na przyszły sezon :?:
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez rav » sobota, 16 gru 2006, 22:56

Na dzień dzisiejszy sezon w RSMP w A7 Hondą TypeR, ale plany mogą się jeszcze zmienić. Na razie doprowadzam ją do właściwego stanu.

Może niektóre pozycje z listy są już nieaktualne, ale pojawiają się nowe, np. Focusy Szumowskiego. W klasach, w których jest dobra frekwencja nigdy nie brakowało samochodów do wynajęcia. Zresztą w tym sezonie udało mi się wynająć dobrze przygotowaną Astrę za bardzo małe pieniądze, a zgłosiłem się po nią tydzień przed rajdem Strzelińskim.
W zeszłym roku potrzebowałem auta na Imielin. Miałem do wyboru Skodę Kit-car, Hondę Vti i Astrę. Nie pojechałem tylko dla tego, że nie wiedziałem, czy pieniądze z PZU wystarczą na naprawę meganki. Gdybym dostał wycenę parę dni wcześniej to na pewno wynająłbym któryś z tych samochodów.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ola » niedziela, 17 gru 2006, 21:48

rav napisał(a):
ŁukaszWRC napisał(a):
rav napisał(a):Jeśli nie to można sobie coś wynająć na jeden rajd.

Tu niestety nie jest tak kolorowo, szczególnie jak się ścigasz w pucharze Peugeota lub w A7/N3 i słabszych. Podaj mi przykład, kto u nas w kraju lub za granicą wynajmuje takie auta na dwa tygodnie przed rajdem i za rozsądne pieniądze :?:


Jest w czym wybierać. Piotrek Meresiński ma 3 Clio, Filip Nivette 2 Astry OPC, Paweł Serafin, Piotrek Krotoszyński i Marcin Kiwak wynajmują Hondy Type R. Drugie tyle samochodów można znaleźć w Czechach.

Z Pucharowymi Peugeotami też nie ma problemu. Janusz Majek ma 2 samochody, Piotrek Adamus i Grzesiek Grzyb chyba się swoich nie pozbyli, Krzysiek Predko ma 206kę i wynajmował ją Rzeźnikowi.

W niższych klasach też nie można narzekać. W A6 jest do wyboru Skoda Kit-car Palonki, Saxo Maciejewskiego albo Kujawskiego. Do N2 jest np. Saxo którym startował w 3 PZM-otach Maciek Kołdej.


Troche to dziwne co pizesz zwlaszcza jak sobie przypomnimy jak czesto te ople Nivette nie dojezdzaly z powodu awarri, tak samo jak wyglada auto po Majku, szpachla na szpachli.
większosc lepszych i w rozsadnej cenie jest juz dawno rozchwytana.
Ola
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 14:00
Lokalizacja: Zagłebie

Postprzez rav » niedziela, 17 gru 2006, 23:18

Na temat stanu technicznego samochodów i ich ceny możemy długo dyskutować. Wiadomo że jeśli ktoś ma dobrą ofertę, to nie ma problemu ze znalezieniem nabywcy. Ofert jest jednak wiele, i marzyłbym, żeby podczas rajdu RSMP wszystkie samochody były wynajęte.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości