klasa N0 w rsmp2007

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez rav » niedziela, 17 wrz 2006, 11:03

O ile wiem to w tamtych okolicach w połowie lutego zawsze jest zima. Jeśli jednak zaczną przekładać ten rajd na koniec marca jak to robił dolnośląski prawdopodobnie też bandy znikną.

Niesamowitą katangą dla auta jest Warszawski. Inne rajdy szutrowe tyle samo kosztują co asfalt. Autor trasy Warszawskiego ma w głowie jedynie przeciętną prędkość, którą osiągną rajdówki i prowadzi odcinek po terenach przeprawowych. Na dodatek ma ambicję żeby zejść poniżej 100km/h.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez misiek_wrc » niedziela, 1 paź 2006, 17:07

Niewiedzialem gdzie to umiescici ale jest to cytat z artykuly w jednym z poratli rajdowych:

"W klasie N2 tylko raz w ciągu tego sezonu ktoś punktował - Grzebieluch samotnie dotarł na metę Elmotu. W N1, A5, klasie diesli i historycznej nikogo w tym roku nie sklasyfikowano."

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to jest tragedia :(
Dlaczego dopuszczono do takiej sytuacji, przeciez N1 czy A5 w calej Europie owe klasy sa oblegane przez mlodszych kierowcow, przez tych ktorym brakuje budzetu na starty w wyzszych klasach
Nietstety u nas nikt nie jezdzi i to jest powod do powaznej dyskusji !!! Co zrobic w jaki sposob to zmienic... :?
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Buncol » niedziela, 1 paź 2006, 17:47

Też nad tym ubolewam, na Węgrzech każda klasa jest soczyście obstawiona począwszy na N1 a skończywszy na A8, o historycznej nie wspomne.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości