Talent na miare Hołka,Kuliga,Kuzaja.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez loocky » poniedziałek, 11 wrz 2006, 21:11

SeBa napisał(a):loocky czy ty w ogole masz pojęcie co ty piszesz?? przeciez ty w ogole nie masz pojecia o sporcie motorowym... chyba powinines pogadac z jakimis 3 latkami z okolicznego przedszkola zeby sie podszkolic... uwazasz sie za znawce a nawet takich rzeczy nie wiesz... wiec pewnie o tym ze Kubica posiada lancera evo 6 w rg N też nic nie wiesz...

a tak przy okazji to kiedys czytalem wywiad z Robertem i padlo tam pytanie do czego chcial by miec talent oprocz tego posiadanego oczywiscie, a Robert odparl ze do jazdy rajdowej... wiec teraz jak sobie popatrzymy na to ze Robert stara N8 krecil na wawelskim czasy porownywalne z polska czolowka (wg zeznan kibicow ktorzy mierzyli miedzy czasy :wink: ) to od razu nam sie uwidacznia jak słabi sa polscy rajdowcy a jednoczesnie jaki kozak jest z Kubicy... Robert to jest gosc.. :shock: :idea:
Po pierwsze czytaj wyżej, pisałem, że nic nie wiem, po drugie pisałem, że F1 i rajdy nie są zbieżne, a po trzecie wszędzie pisałem i podkreślałem, że to jest moje zdanie. Czy to źle, że piszę i zaznaczam moje zdanie? Nie mam nic do Kubicy. Cieszę, się że mamy polaka w F1 i życze mu powodzenia.
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ


Postprzez Saruto » wtorek, 12 wrz 2006, 05:16

SeBa napisał(a):co powiecie o Kujawskim?? myśle że gośc ma talent :idea:

Jak narazie od kilku lat jeździ Saxo, myśle że ma potencjał. Wszystko zależy od tego czy będzie miał sponsorów na lepszą fure.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez loocky » wtorek, 12 wrz 2006, 08:54

Buncol ja już zakończe moje wypowiedzi na ten temat, ale proszę nie przeklinajcie i jednak niech posty świadczą o kulturze piszącego.

A co wogóle myślicie o Sawickim i Grzybku?
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 12 wrz 2006, 09:55

Grzybek, pauzowal chyba rok, czy dwa, nie pamietam,ale jak Astra śmigal to nie było kozaka. W sumie cała czołowka PZM to konkretni kolesie, Chmielewski, Kramarczyk, Bonder(ubiegły sezon), Herban(równiez rok temu jeździł w PPZM).

W MP ciezko szukac talentu, jednak mimo nagonki na Juniora, powiem ze ma szanze zabłysnac. CO by sien ie dzialo, jeździ pierwszy sezon w MŚ, wiec po nauke jedzie, nie ma co oczekiwac niewiadomo jakich wynikow, chłopak ma dopiero 21 lat. Jak dla mnie, to ma szanse na fabryke za jakies 3 - 4 lata.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Buko » wtorek, 12 wrz 2006, 11:51

Albert prosze Cię. Jaką fabryke. Ma najlepszy sprzęt w polsce, a Poloński walczy z nim w starym Peugocie. Z obecnie startujących w RSMP nikt nie ma szans na regularne starty w zespole fabrycznym. Zobacz co zrobił Meek na Rajdzie Polskim...
www.ngr.kom.pl
Avatar użytkownika
Buko
N1
 
Posty: 52
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 19:55
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Saruto » wtorek, 12 wrz 2006, 13:47

Tylko jeśli się nie myle to Poloński ma 30-tke na karku :lol: a każdy o tym wie że doświadczenie przychodzi z wiekiem ;)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Buncol » wtorek, 12 wrz 2006, 13:57

loocky napisał(a):A co wogóle myślicie o Sawickim ?


jeśli chodzi o tego co jeździ granatowym sejem z wlotem na dachu, to jest to niewątpliwie kozak. Pamiętam jak wymiatał kaszlem i octavia kombi w kjsach.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Buko » wtorek, 12 wrz 2006, 15:54

Saruto napisał(a):Tylko jeśli się nie myle to Poloński ma 30-tke na karku :lol: a każdy o tym wie że doświadczenie przychodzi z wiekiem ;)


Racja, ale zwróć uwage ile w s1660 jezdzi Kościuszko a ile Poloński.
www.ngr.kom.pl
Avatar użytkownika
Buko
N1
 
Posty: 52
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 19:55
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 12 wrz 2006, 18:16

To i racja, Junior ma znacznie wiekszy staz w s1600 niz poloński. Ale dowiadczenia rajdowego znacznie mniej. Powiem inaczej, jak sie ktos juz nauczyl jak sie jedzie szybko, to pozostaje mu tylko przestawiac z samochodu na samochod. A jesli ktos jeszcze nie wie jak sie jeździ szybko, to sie musi nauczyc. Mi sie wydaje, ze Junior ma szanse zabłysnac, gdyz jest młody.

A Meeke, to wogóle kozak nad kozakami :) ale tez, świerzy nie jest i juz troche jeździ.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Saruto » wtorek, 12 wrz 2006, 18:34

Pozatym Junior nie musiał jechać na 100% ;) a jak pojechał szybko, to chyba oes później Poloński wypadł. Myśle że Michał ma potencjał i mam nadzieje że coś z niego będzie.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez loocky » wtorek, 12 wrz 2006, 19:11

Buncol napisał(a):jeśli chodzi o tego co jeździ granatowym sejem z wlotem na dachu, to jest to niewątpliwie kozak. Pamiętam jak wymiatał kaszlem i octavia kombi w kjsach.

Mam namysli tego z Clio co wygrał PPZM Wisłe.
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez ŁukaszWRC » wtorek, 12 wrz 2006, 23:08

loocky napisał(a):
Buncol napisał(a):jeśli chodzi o tego co jeździ granatowym sejem z wlotem na dachu, to jest to niewątpliwie kozak. Pamiętam jak wymiatał kaszlem i octavia kombi w kjsach.

Mam namysli tego z Clio co wygrał PPZM Wisłe.

Po odpadnięciu tylu faworytów nie miał innego wyjścia jak wygrać. Jakby nie patrzeć mimo tego, że jego Clio było N-grupowe, to była to najlepsza opcja dostępna w Prorally. Trudno by było w jego sytuacji nie wygrać. Zresztą wyprzedził na mecie Astrę słabszą pewnie o jakieś 50KM i dużo mniej odbajerzone Clio.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez -=KrzysiekWRC=- » środa, 13 wrz 2006, 13:57

Co do Juniora, to zwróćcie uwage na jego wiek. Zdecydowanie najmłodszy z czołówki RSMP. Jeździ już szybko, a czas będzie pracował na jego korzyść poprzez zdobywanie kolejnych doświadczeń.
Co do Nikona, to moim zdaniem rozegrał to dobrze taktycznie. 1 dnia nie jechał na 100% tnąć sie z Darkiem Polońskim na sekundy, drugiego dnia przycisnął na pierwszym OSie przez co niejako zmusił Darka do jeszcze szybszej jazdy i zwiększonego ryzyka błędu.
Avatar użytkownika
-=KrzysiekWRC=-
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): sobota, 1 sty 2005, 21:51
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez loocky » środa, 13 wrz 2006, 21:11

ŁukaszWRC napisał(a):Po odpadnięciu tylu faworytów nie miał innego wyjścia jak wygrać. Jakby nie patrzeć mimo tego, że jego Clio było N-grupowe, to była to najlepsza opcja dostępna w Prorally. Trudno by było w jego sytuacji nie wygrać. Zresztą wyprzedził na mecie Astrę słabszą pewnie o jakieś 50KM i dużo mniej odbajerzone Clio.

No jego Clio to zdobyło mistrzostwo w N3 w 2004. Zreszta Piotrek nie zaluje kasy na autka.
Mnie strasznie ciekawi Sieklucki. Ale za malo jezdzil zeby moc cos o nim powiedziec. A Grzybek zawsze kolo 15stego miejsca w generalce rsmp i to Civickiem.
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez Buncol » środa, 13 wrz 2006, 22:56

jak dla mnie to żaden wyczyn. Polska obsada jest na prawde słaba, więc nie ma co sie zachwycać gościem, który Civiciem klepie wszystkich konkurentów z klasy i nawiązuje walke z facetami w N4, którzy nie mają drygu do jazdy. Kozactwem jest dla mnie jazda w stylu Meeke'a, gdzie słabym autem łoi porządne a grupy, podobnie jak ten fin na Neste Rally, cifem był w czubie S1600.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości