Talent na miare Hołka,Kuliga,Kuzaja.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez CzarnyWRC » wtorek, 20 maja 2008, 00:05

Napewno Kajto i Kościuszko. Zaś Sztuka i Grzyb do wyszlifowania ale materiał dobry.
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów


Postprzez Raven » wtorek, 20 maja 2008, 08:21

Chyba został nam już tylko Kajetanowicz, na Sztukę niestety już chyba za późno, a Kościuszko to nie jest talent czystej wody (nadrabia ciężką pracą), podobnie jak Grzyb. Kiedyś był Frycz, ale po drodze się zmarnował (dziękujmy za to zespołowi Fiata).
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez martin.h » wtorek, 20 maja 2008, 09:27

Dla mnie największym talentem jest Zbyszek Gabryś. Szkoda tylko, że nie potrafi zebrać budżetu na całe RSMP.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Loeb1987 » wtorek, 20 maja 2008, 09:41

To fakt Gabryś naprawde potrafi jeździć na wysokim poziomie ale niestety jego czas już mija :/ teraz może tylko się w Polsce bawić, jeśli oczywiście się kasa znajdzie.
Kajtek też już najmłodszy nie jest, obecnie jedyna nadzieja to Junior.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Beret » wtorek, 20 maja 2008, 09:46

martin.h napisał(a):Dla mnie największym talentem jest Zbyszek Gabryś. Szkoda tylko, że nie potrafi zebrać budżetu na całe RSMP.

taaa, mlody, obiecujacy talent :p

Gabrys: swietny szofer, przyznaje... ciezko mu znalezc sponsorow ale nazwisko jest troche za malo znaczace w historii rajdow w porownaniu do kuzaja czy kuchara... poza tym tez juz nie te lata zeby pakowac dzika kase bo nie wiadomo ile jeszcze pojezdzi... ale podkreslam, znakomity szofer i sam boleje nad tym ze nie ma go w tegorocznym cyklu rsmp, uwazam, ze moglby co-nieco namieszac :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez darude » wtorek, 20 maja 2008, 16:50

A co by było gdyby jeszcze Witas się nam pojawił na rajdowych trasach... To jest dopiero talent :!:
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez MSG Racing » środa, 21 maja 2008, 02:05

Mamy talent na miarę wielkich mistrzów -> Tomek Kramarczyk.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez killer wrc » poniedziałek, 2 cze 2008, 17:25

Chciałem poruszyć taki wątek. Czy mamy w Polsce kierowce który może zostać zawodnikiem na skale światową ??


Kościuszko.
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Postprzez piterr » poniedziałek, 2 cze 2008, 20:53

Nie chce sie z nikim kłócić ale powiem cicho ze jeszcze rok temu jak Kosciuszko nie jeździł w fabryce co poniektórzy śmiali sie ze uczy sie a efektów nie widać bo tak na prawdę było. A teraz jak wygrał jeden rajd to wszyscy zaczęli pisać ze to nie wiadomo jaki talent... według mnie talent to on ma ale nie na miarę Kuliga.

Jest jeden gościu co ma talent który sklepał Kosciuszke mianowicie Ogier. Pierwszy start w JWRC i klepie resztę, tak powinno być....

Zaraz po nim stawiam Kramara :!:
http://www.zgr.com.pl
Avatar użytkownika
piterr
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): wtorek, 16 paź 2007, 21:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Loeb1987 » poniedziałek, 2 cze 2008, 21:28

Z całym szacunkiem ale to czy Kramar ma talent to się zobaczy ;) Oczywiście pewnie będzie szybki ale żeby nie przesadzał bo skończy jak Pelikan.

Junior ma talent największy z obecnie startujących Polaków.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 2 cze 2008, 21:35

Tak słyszę, że kiedyś "wszyscy" krytykowali Kościuszkę, a teraz "wszyscy" go chwalą. Nie zgadzam się na to! Zobaczcie ilu ludzi uderzyło się w pierś i powiedziało - "jednak jest dobry myliłem się, zwracam honor!", poza tym było sporo takich którzy mimo braku większych wyników wierzyli w niego (w tym ja). Jakoś nie widzę zjawiska często przytaczanego- że najpierw krytycy krytykują a potem najgłośniej klaszczą mówiąc "wierzyłem w niego". Ci którzy mówili że to beztalencie chyba siedzą cicho...
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez kremer » poniedziałek, 2 cze 2008, 21:55

hultay a co kosciuszko osiagnal poza sardynia? to ze dostal pare pochwał od takich osob jak ja, ktorzy nadal uwazaja, ze nie bedzie z niego wybitny kierowca - nie oznacza, ze nasza opinia o nim sie diametralnie zmienila...

przeciez nie mozna na podstawie jednego rajdu, opinii zmienic o 180 stopni :) daj moze nam i mu pare sezonow co :) narazie potrzebowal ponad dwa lata zeby wygrac runde jwrc mam nadzieje, ze na inne sukcesy jakies wieksze nie bedziemy czekac kolejnych lat katowania - moze na polskim wygra ?? to bylby spory sukces

i nie jestem z tych co stali sie jego kibicami nagle :) wrecz przeciwnie, ale jestem obiektywny
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez piterr » poniedziałek, 2 cze 2008, 21:57

dokladnie o to mi chodzilo piszac posta...

podpisuje sie pod postem wyzej obiema rekami
http://www.zgr.com.pl
Avatar użytkownika
piterr
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): wtorek, 16 paź 2007, 21:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Pryku » poniedziałek, 2 cze 2008, 22:37

Piterr wszystko okej Ogier jest dobry ale tu chodziło o polaka :wink:
Swoją drogą dziwna sprawa że dopiero odkąd wstąpił do fabryki takie diametralne zmiany w jeździe nie mówię tu tylko o pierwszym miejscu ale także wszystkie jego występy w fabryce które były dużo lepsze niż jako prywaciarz. Aż tyle by dawała fabryka?
Pryku
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): niedziela, 13 kwi 2008, 17:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MSG Racing » wtorek, 3 cze 2008, 00:03

Tak fabryka daje aż tyle.
Ja się chciałem z kolei zapytać czy żeby stwierdzić że koś ma talent to musi dojść do MP ME czy MŚ? Nie.
Dlatego jak dla mnie największym talentem jest Kramarczyk.
Co do juniora to również jestem obiektywny i powtórzę to co już tu zostało powiedziane, jeden wynik o niczym nie świadczy. Talent na tym poziomie można znaleźć w C2kach czy też PPZM. Jaka będzie reszta jego drogi życiowej to zależy od sponsorów, PZM i czasem rywali.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron