Talent na miare Hołka,Kuliga,Kuzaja.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez rutino78 » czwartek, 14 wrz 2006, 00:59

polska obsada jest słaba w stosunku do kogo? czesi mają kreste, kopeckich różnych, a reszta sąsiadów? chyba tak najgorzej nie wypadamy
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory


Postprzez Saruto » czwartek, 14 wrz 2006, 04:13

Obsada w na Polskich rajdach jest raczej przeciętna. Nie mamy żadnych wspaniałych zawodników, więc nie ma też punktu odniesienia do MŚ.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Buncol » czwartek, 14 wrz 2006, 07:32

rutino78 napisał(a):polska obsada jest słaba w stosunku do kogo? czesi mają kreste, kopeckich różnych, a reszta sąsiadów? chyba tak najgorzej nie wypadamy


miałem na myśli załogi z klas N3/A7.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rutino78 » czwartek, 14 wrz 2006, 08:42

na barumce gdzieś po 30tej załodze śmiech na sali. taki fajny ostry nawrót z bardzo szerokim marginesem bezpieczenstwa co druga fabia robiła tak: za wczesne hamowanie, potem gaz, skręt kołami, za wczesnie ręczny, na blokach prosto i nawrót robi na dwa razy.
poziom naszych kjsów
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 14 wrz 2006, 11:06

Jak dla mnie obasada N3/A7 w rsmp to zenada, sie zgodze. Bo teraz tak naprawde w rsmp warto jeździc tylko w dwóch klasach, N4 i S1600. W PPZM za to, A7 to chyba najlapiej obsadzona klasa. I powiem szczerze, tam sa dobrzy kierowcy, i tam sie trzeba rozgladac.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Mars » czwartek, 14 wrz 2006, 11:21

I to mnie trochę właśnie denerwuje ... u nas jest takie parcie na sprzęt, że aż nie miło. Na Nikoniec żaden polski kierowca nie pokazał gorszego sprzętu niż Evo IX, a Subaru to N11. Wszyscy muszą mieć topowe auta, inne ich nie interesują. Taki Witas nie pojechał Wawelskiego, bo miał tylko na Evo VI. Dlaczego w innych krajach ludzie jeżdzą tym na co mają, a u nas jak nie topówka to ja wysiadam?
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez boss » czwartek, 14 wrz 2006, 12:03

ano bo nasi kierowcy wierza w te czarodziejskie liczby typu ze evo8 jest o 1s wolniejsze od evo9....przykład...? Duda...i w tym upatruje swoją porażkę....ale za rok bedzie miał auto jak wszyscy...i na pewno bedzie wygrywał...! powodzenia...!
Avatar użytkownika
boss
A5
 
Posty: 849
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 23:06

Postprzez andy_k » czwartek, 14 wrz 2006, 14:31

Jeśli Kubica podpisze na następny sezon jakiś niezły kontrakt to może Witasowi pomoże. W końcu to przyszłe szwagry.
andy_k
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 6 cze 2005, 19:06

Postprzez Kisiel » czwartek, 14 wrz 2006, 16:54

Słuszna uwaga :) Robert poszedłby w ślady Alonso, bo chyba w ubiegłym sezonie zasponsorował przyjacielowi starty w mistrzostwach Hiszpani w Clio s1600.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Marmetal » czwartek, 14 wrz 2006, 17:48

Buncol napisał(a):Kozactwem jest dla mnie jazda w stylu Meeke'a, gdzie słabym autem łoi porządne a grupy, podobnie jak ten fin na Neste Rally, cifem był w czubie S1600.


Ten Fin to Matti Rantanen, niezły z niego wymiatacz :P.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Miedziu » sobota, 17 maja 2008, 17:48

Odświeżam temat. Junior pięknie walczy na Rajdzie Sardynii o zwycięstwo w JWRC. Wydaję mi się że jego doświadczenie które zbierał przez poprzednie lata zaczyna procentować. Obecnie jest najbardziej obiecującym Polskim kierowcą. Nie można zapominać również o Kajtku. Na Elmocie pokazał , że ma nie przeciętne umiejętności.
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez darude » sobota, 17 maja 2008, 19:25

Miedziu napisał(a):Odświeżam temat. Junior pięknie walczy na Rajdzie Sardynii o zwycięstwo w JWRC. Wydaję mi się że jego doświadczenie które zbierał przez poprzednie lata zaczyna procentować. Obecnie jest najbardziej obiecującym Polskim kierowcą. Nie można zapominać również o Kajtku. Na Elmocie pokazał , że ma nie przeciętne umiejętności.


Pokazuje je od pierwszego startu w tym sezonie, czyli od Rajdu Magurskiego. Nareszcie przebudził nam się jakiś kierowca, który swoimi wynikami ciekawie rokuje na przyszłość. Tego nam brakowało już od dłuższego czasu.
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez Beret » sobota, 17 maja 2008, 21:12

walczy chlopak ale i smiem twierdzic ze solek nie jest szoferem od czapy. jadac na runde ME nie jest w d.pie, wrecz przeciwnie, nie mamy sie czego wstydzic :)

co do juniora: mam nadzieje ze nie jest to jednorazowa akcja. chce zobaczyc wyscig z ogierem gdy OBAJ beda mieli rownie sprawne auta, bez awarii, kapci itd. z reszta chcialbym podobna walke z bryanem zobaczyc na polskiej arenie :)

i co do samego tematu: chcialbym dzisiaj zobaczyc z pelnym budzetem w aucie n4 lub s2000 radka type. jezdzil niby juz lancerem ale budzet nie bardzo pozwolil na powazne sciganie...
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Ziggy » niedziela, 18 maja 2008, 10:51

Ogier jedzie już sprawnym autem i dostaje po kilka sekund od Michała
da rade junior :wink:
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez dziq » niedziela, 18 maja 2008, 21:56

Kościuszko - ma chłopak talent, ale - no właśnie małe ale. Gdyby nie poczynania jego ojca, byłby przeze mnie inaczej oceniany. Natomiast Kajetanowicz co innego, choć po incydencie z Ola też trochę stracił w moich oczach, lecz chłopak sam starał się o sponsorów walczył w RPP, nikt mu pieniedzy na tacy nie podał i nie kazał jeździć - za to go cenie :wink:
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości

cron