Rajd Nikon

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez SebaSTI » niedziela, 9 wrz 2007, 16:03

Brawo dla bufa pokazal naszym kierowcom kto tu zadzi.Pieknie tez pojechal lubiak i zodolal utrzymac rewelacyjne 3 miejsce:P no i grzyb super 6 mijsce i wrescie jakies punkty:)
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez mister1990 » niedziela, 9 wrz 2007, 16:20

Saruto napisał(a):
Bartek Cieszyn napisał(a):Bebenek kapec na 12 odcinku :roll:


a jaka strata :shock: chyba kolców szukał ale będzie wk****ony :x


Zmieniał kapcia no i jeszcze daszek... :(
mister1990
N1
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2006, 10:26
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez gsi » niedziela, 9 wrz 2007, 16:58

paranoja z tymi kolcami banda idiotów , buffi gratulacje Lecha kibicem nie jestem ale facet to ma kochones bez wątpienia jest najszybszym kierowcą w kraju ale Kajto robi wielkie postępy i bedzie grożny za rok LUBIAK naprawde respekt nie poznaje gościa pięknie agresywnie i skutecznie ( szkoda że taka frekfencja w czechach to od 30 nr zaczynały sie emocje bo ci ambitniacy tam jadą konkretnymi autami)
mam swira na punkcie rajdów
gsi
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 3 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: walim

Postprzez Marmetal » niedziela, 9 wrz 2007, 17:07

Wielkie brawa dla Bouffiera! Także na Nikonie rozniósł konkurencję 8). Kuzaj nareszcie na mecie, na dodatek na niezłym miejscu. Lubiak zdecydowanie największym zaskoczeniem in plus, trzecia lokata to świetny wynik. Kajetanowicz pod koniec jechał rewelacyjnie, zasłużony czwarty plac. Fryczu zdobył kolejne punkty i przesunął się na drugie miejsce w punktacji. Szkoda Kuchara i Bębna. O kolcach pisać nie będę...
Teraz czekamy na Rajd Orlen z Hołkiem i Alenem. Będzie się działo :D.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Gucio » niedziela, 9 wrz 2007, 18:39

Rajdzik wiadomo, dobry jak każdy, ale pogoda nie taka jak trzeba.
Na początek punkt nr 9 z WRC pierwszego oesu. Tam pięknie latali koło domu Kuzaj, Bryan, Stec i Gabryś. Następnie oes 4 w dzikowcu nawrót przy krzyżu i potem oes 5 szeroko w lewo koło Dzikowca. Oes 8 to miejscówka w centrów Wojborza i potem na serwis.
Drugi dzień to mostek w Sierpnicy skakanie takie sobie :P i potem zejście z szerokiej drogi w Rzeczce do Sierpnicy. Tam ładnie szeroko Grzybek i Kajto :D Fotoreporterzy musieli wykonać rzut na tygryska w tył :D
No i po tym serwis, szampan i meta. Ot tak w skrócie :)
Pozdro dla wszystkich ziomków napotkanych znajomych i nowo poznanych.
Pozdrowienia dla ekipy z Czarnej STi co to na orlenie w Nowej Rudzie stanęli z powodu defektu paska klinowego. Po rejestracji wywnioskowałem, że byli z Bochni... KBC...
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kris_WRC » niedziela, 9 wrz 2007, 20:02

A ekipa z czarnej STi dziękuje za pozdrowienia. Pasek udało się załatwić i bez straty zameldowaliśmy się na 1 os. Rajd fantastyczny!!
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez devulatron » niedziela, 9 wrz 2007, 20:23

Krzysiek_WrC napisał(a):
devulatron napisał(a):
Ja raczej podejrzewał bym jakichś pier..tych ekologów. Często przytrafiają się przypadki pocięcia opon w SUV-ach, więc te świry mogły posunąć się o krok dalej. Wszak oni nie dbają o życie załogi i kibiców tylko o spokój ptaków i chwastów.

Skąd taka teoria?
Na subaru Rally kolce tez były i prawie każdy podejrzerwał jakis smarków lub miejscowych któym się rajdy nie podobają.
Tu gdzie mieszkam i gdzie sie odbywa Rajd subaru,oraz Rajd Krakowski PZM nie ma miejsc strategicznych dla ekologów.
I podejrzewam że na Nikonie też nie ma czegoś co by mogli bronic zawzięcie.
Te kolce to jest jakas zmasowana akcja jakies ekipy mająca na celu jakiegoś kierowce lub nawety kierowców z konkretnego Teamu wyeliminowac z walki.
Daje głowe i pewny jestem na 90% że podbna akcja może byc na Orlenie.
Chyba że ten ktoś przestraszy sie teraz nie na żarty i odpusci.


W środku miasta też niby nie ma żadnych strategicznych miejsc a ekolodzy przecinają opony i to nie tylko w Polsce.

Nigdy nie wiadomo co roi się w tych zielonych głowach. Ekolodzy znani są z różnych pół-terrorystycznych akcji.

Jakoś nie mogę uwierzyć by ktoś związany z jednym z kierowców mógł coś takiego robić. Zresztą dziś wygląda że było wymierzone w Buffiera. Więc kto Kuchar, Frycz ? Oni też ucierpieli od dziwnych kapci.

Mi bardziej wygląda to na akcję na ślepo, mającą zniszczyć rajdy w Polsce niż na element walki o punkty.
Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
Avatar użytkownika
devulatron
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): niedziela, 20 mar 2005, 22:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez skateman » niedziela, 9 wrz 2007, 20:40

Rajd klasa ;) Od samego początku z przygodami :) W piątek z kumplem wybraliśmy się na skuterze do Dzierżoniowa na shakedown i BT. Trochę poświęcenia trochę na marne, trochę nie... ale klimat rajdowy był. W sobotę mieliśmy wyjechać o 8... Niestety w jednym z naszych samochodów nastąpiła mała awaria filtra paliwa... Filtr się przetarł i paliwko sobie leciało ciurkiem :) Astra z Wrocławia spaliła 30 litrów.:) Szybki serwis pod moim domem, i jedziemy. Na pierwszy rzut spadanie->lewy 90 do Woliborza. Chłopaki szli całkiem przyzwoicie, duży bok Kajta i Majchera. Następny odcinek obejrzeliśmy na skrzyżowaniu w Woliborzu. Dużo ludzi, w sumie zero wrażeń... I dalej, przenieśliśmy się do Dzikowca na nawrót. Tutaj rozpadał się deszcz, ale nie przeszkadzało to w filmowaniu czy oglądaniu prawdziwym kibicom ;) Pięknie Kuzi, Kajto. Kolejny odcinek oglądaliśmy nieopodal Dzikowca. Długa patelnia w lewo, w sumie bez większych emocji. Ostatni odcinek to Łączna i pierwszy prawy zakręt za objazdem wyspeki w Łącznej. Fajny syf na drodze, rajdówki lekkim bokiem łapały przyczepność za zakrętem :) No i na serwis. I tutaj przed Słupcem sprawa nam się lekko pokomplikowała... Przetarł się kolejny filtr paliwa... Po krótkim namyśle omineliśmy nieznośne, aczkolwiek przydatne urządzenie wężykiem, żeby chociaż jakoś dojechać. Na serwisie połaziliśmy po serwisach, pogadaliśmy ze znajomymi, ogólnie git. Spanie w Jedlinie Zdrój i dzisiaj rano ogień do Sierpnicy. Tam przejście przez mostek. Szybko Kuzaj, ale chyba najszybciej Janczak, gość przeszedł samego siebie chyba... Skok na mostku i dohamowanie do zakrętu bokiem. Zaraz za nim Wiśniewski składanie(!) i slajd w zakręcie. Adrenaliny mnóstwo.... Na kolejną pętlę przenieśliśmy się wyżej. na bardzo, bardzo szybką partię. Bryan, Leszek, Kajto i Grzyb meeeeeega szybko!! Reszta również przyzwoicie. No i powrót do serwisu. Rajd dobiegł końca. Podsumowując nie był taki tragiczny, szkoda, że jechało mało załóg, aczkolwiek trasy, organizacja - b. dobre. Jak zwykle dzięki dla ekipy ( Tata, KuziWRC, Ozdap, Kuba i jego Civic VTEC :twisted: , Jason, Wituś, Sylwia, Sołtyz, Bastek, Mariolka, Tomek Jasiak & rodzinka, Aga z rodzicami, Radek Gułaj) oraz pozdro dla tych których spotkałem (Gucio, Wapno, ArturWRC, Bucek, ekipa z JG, lagadula, kramar, Bełtowski Motorsport, QHR TEAM, Kajto, Szymon, Domel z żonką, Krzysiek WRC, Radek Typa, Karol Piątkowski, Alfan, Karol Ferenc, Ania Wódkiewicz, Magda Geringer i Piotrek Nurczyński, Niechwia z rodzinką... jeśli o kimś zapomniałem to sorki wielkie... )

pozdro
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez stachniak14 » niedziela, 9 wrz 2007, 21:36

A ja ten rajd poświęciłem dla...pewnej kobiety w której się zakochałem :) Rajd jechał pod jej domem ( Wojbórz ) Takie rajdy to ja mogę zawsze mieć :wink: Między OESami na herbatkę :) Udało mi się rownież Agę wyciągnąć na odcinek :) Dwie miłości na raz - to jest to
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez Ziggy » niedziela, 9 wrz 2007, 21:58

stachniak14 napisał(a):A ja ten rajd poświęciłem dla...pewnej kobiety w której się zakochałem :) Rajd jechał pod jej domem ( Wojbórz ) Takie rajdy to ja mogę zawsze mieć :wink: Między OESami na herbatkę :) Udało mi się rownież Agę wyciągnąć na odcinek :) Dwie miłości na raz - to jest to



:D :D cosik z tego będzie :D :D
gratulacje :lol: :P
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez lp-640 » niedziela, 9 wrz 2007, 22:13

Wlasnie wrocilem, Rajd jak dla mnie super,bardzo dobrze zorganizowany (poza kolcami ale na to organizator nie ma sily),pogode tez mozna wytrzymac jak sie chce. Najbardziej efektownie jezdzacy zawodnicy to wg mnie Buffi,Kuzaj,Kajetan i Kramar;). Moim zdaniem jedynie Kuzaj moze walczyc z Bryanem i nie rozumiem niektorych co mowia ze w Polsce nie ma tak szybkiego zawodnika zeby wygrac z Bouffierem, ma poprostu super auto i mase testow za soba i do tego talent ale o Leszku nie mozna zapominac. Rajd udany i trzeba isc do snu bo jutro do pracy.
Pozdrawiam wszystkich spotkanych na OS i Strefie
lp-640
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 21:35

Postprzez Banan » niedziela, 9 wrz 2007, 22:41

Ja dzisiaj 2x Jodlownik. Najpierw prawy z barierkami na zewnetrznej, jakis 1km przed szczytem. Wszyscy oprocz Bouffiera cieli na pol auta. Bylo duzo syfu, wiec kilka zalog maly uslizg (Kajtek, Oleksowicz). Na drugim przejezdzie bylem na lewej podkowie za mostkami - Nuda, nuda, nuda. Na serwis, ani na mete nie jechalem, bo wolalem obejrzec Grand Prix (eh... :evil: ). Ogolnie rajdzik udany, choc zdarzaly sie w tym sezonie lepsze imprezy.

Kris_WRC napisał(a):A ekipa z czarnej STi dziękuje za pozdrowienia. Pasek udało się załatwić i bez straty zameldowaliśmy się na 1 os. Rajd fantastyczny!!


Byliscie moze w sobote na ostatnim oesie Srebrna Gora-Jodlownik w miejscowosci Nowa Wies Klodzka?

PS. Zdjecie z rajdu NIKON :lol:

Obrazek
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Booogi » niedziela, 9 wrz 2007, 23:11

Ja dzisiaj byłem tylko na oesie 11 w Jugowie.
Z ciekawostek powiem, że jadąc na start odcinka w lusterku wstecznym ujrzałem 207 s2000 :D :D fajna niespodzianka.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fotorobart_pl » poniedziałek, 10 wrz 2007, 13:08

Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez niechwia » poniedziałek, 10 wrz 2007, 20:25

Na http://rally-tech.net mozna znalezc moje galerie ;)
Avatar użytkownika
niechwia
N3
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 paź 2005, 20:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron