15 RAJD RZESZOWSKI

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

15 RAJD RZESZOWSKI

Postprzez BartekRally » niedziela, 2 lip 2006, 09:38

Za nami 4 rudna MP. Wielkimi krokami zbliża się 5 Eliminacja w Nasyzm Kraju której nie moge sie juz doczekac. Mozna zacząc juz rozmowę na temat następnej rundy.

Moze ktos powiedziec mi tak:
Rajd jest Piątek - Sobota? Bo na terminarzu pisze 03-05 czyli 03 bedzie Testowy Tak?
Czy ktos moze podac adrsy jakis tanich pensjonatów w pobliżu Oesów?

Nie ma jeszcze strony internetowej ale czy ona musi byc? :wink:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36


Postprzez FanGrzyb » niedziela, 2 lip 2006, 10:01

Witam. Strona jest ale jeszcze z tamtej edycji rajdu ale bedzie pewnie niedługo nowa pod adresem www.rajd.rzeszow.pl . 3 sierpnia będzie odcinek testowy prawdopodobnie w Kielnarowej koło Rzeszowa, oesy mają mieć trochę inną konfigurację ( OS Lubenia będzie napewno trochę inny niż w roku '05 i '04 ) Mieszkam zaraz koło OS Lubenia więc jak ktoś by miał zapytania jak dojechać w jakieś miejsce itp. to służę pomocą :) Jeśli chodzi o noclegi to będzie można spokojnie rozbić namiot w pobliżu oesów. Ale jeśli chodzi o jakiś hotel lub coś w tym stylu, to albo gdzieś w Rzeszowie albo koło staru odcinka Lubenia, jest też hotel Maraton ( www.maraton.biz ). Pozdro :)
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez Grabciu » poniedziałek, 3 lip 2006, 16:47

ruszyła już oficjalna strona 15. Rzeszowskiego i jest harmonogram zapoznania z trasą, tylko nie ma w nim Komborni, nie wiecie dla czego ?

edit* o już wiem, nazywa sie Godowa w tym roku
Grabciu
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 27 cze 2006, 13:29

Postprzez Mroowa » poniedziałek, 3 lip 2006, 17:01

coś mi ta stronka w niektórych momentach przypomina hmmm stronkę RBR albo grę :) wiem że gdzieś tam to widziałem :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez kuba_k » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:18

Grabciu napisał(a):ruszyła już oficjalna strona 15. Rzeszowskiego i jest harmonogram zapoznania z trasą, tylko nie ma w nim Komborni, nie wiecie dla czego ?

edit* o już wiem, nazywa sie Godowa w tym roku


Pierwsza uwaga była bardziej trafna :) - nie ma Komborni. Nie ma też Hłudna.
Godowa i Pasieki to zupełnie nowe oesy.
Testowy w Siedliskach (fragment Lubeni)
Pozdrawiam
Kuba Kozal
kuba_k
N2
 
Posty: 190
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2005, 01:49
Lokalizacja: Katowice

Postprzez G.R.E.G » wtorek, 4 lip 2006, 10:40

Ojj szkoda ze nie bedzie hopki w Komborni, fajne bylo miejsce.Mam nadzieje że poprowadza Lubenie przez patelnie kolo kościoła w dół i watersplash bo bez tego to juz nie ten rajd.Żeby dali jak najszybciej mapki bo planuje w tym roku małą nielegalke po wszystkich OeSach moim blue kaszlakiem w poszukiwaniu fajnych miejscówek na tych nowych odcinkach.
Avatar użytkownika
G.R.E.G
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): sobota, 27 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Krosno/Jasło

Postprzez Grabciu » wtorek, 4 lip 2006, 15:01

Tak patrze na ten harmonogram i sprawia wrażenie że Podpromie w tym roku to PROLOG ? Ee chyba dam sobie spokój i poczekam aż podadzą harmonogram oesów :P ale numeracja idzie tak jak by faktycznie to miał być prolog, hmmm....fajnie by było, jeszcze tak o 20.30
Grabciu
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 27 cze 2006, 13:29

Postprzez kuba_k » wtorek, 4 lip 2006, 15:44

W czwartek (3.08 ), o 19-tej... :)
Pozdrawiam
Kuba Kozal
kuba_k
N2
 
Posty: 190
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2005, 01:49
Lokalizacja: Katowice

Postprzez FanGrzyb » środa, 5 lip 2006, 10:08

Testowy w Siedliskach... niedaleko domu :) Lubenia przejeżdżana 5 razy :) prolog Podpromie :) SUPER RAJD :) ZAPRASZAM DO RZESZOWA :)

!!! I GRZESIEK GRZYB WYSTARTUJE !!!
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez Grabciu » środa, 5 lip 2006, 11:50

kuba_k napisał(a):W czwartek (3.08 ), o 19-tej... :)


brzmi smakowicie, a zdradzisz nam może ile będzie przejaazdów na podpromiu o tej 19 ? I tak kupie wurca :wink:

FanGrzyb napisał(a):!!! I GRZESIEK GRZYB WYSTARTUJE !!!


Evo VII czy ma coś innego w planach ?
Grabciu
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 27 cze 2006, 13:29

Postprzez wrobel321 » środa, 5 lip 2006, 12:08

Grabciu napisał(a):
kuba_k napisał(a):W czwartek (3.08 ), o 19-tej... :)


brzmi smakowicie, a zdradzisz nam może ile będzie przejaazdów na podpromiu o tej 19 ? I tak kupie wurca :wink:

FanGrzyb napisał(a):!!! I GRZESIEK GRZYB WYSTARTUJE !!!


Evo VII czy ma coś innego w planach ?

Evo 8 prawdopodobnie!
Park Serwisowy będzie na Podpromiu............
Janusz Kulig Forever - Nigdy nie zapomnimy!
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez kuba_k » środa, 5 lip 2006, 15:21

Grabciu napisał(a):brzmi smakowicie, a zdradzisz nam może ile będzie przejaazdów na podpromiu o tej 19 ? I tak kupie wurca :wink:


a prawdę powiedziawszy to nie wiem :oops:
ale tak na oko, to ze 2-3 okrążenia będą. W zeszłym roku 1 okrążenie miało 2,15, w tym roku jest nieco inna konfiguracja, a oes ma 5,4 km.
Pozdrawiam
Kuba Kozal
kuba_k
N2
 
Posty: 190
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2005, 01:49
Lokalizacja: Katowice

Postprzez ŁukaszWRC » środa, 5 lip 2006, 16:44

Szczerze mówiąc nie bardzo mi się widzi ten zmieniony Rzeszowski. Dotychczasowy miał swój urok i klimacik; obawiam się, że po takich rewolucyjnych zmianach to nie będzie już ten sam rajd. Oczywiście szkoda mojej ulubionej Komborni, Hłudno zresztą też było wporządku. Z drugiej strony możemy być pewni, że trasy wyznaczone przez pana Makarana będą ciekawe i wymagające.
Druga sprawa to Podpromie. Panie Kubo, na dotychczasowej trasie nie da się zrobić więcej niż jednego okrążenia, bo start jest gdzie indziej niż meta. No chyba, że zmienią trasę, ale to też będzie komiczne, bo chcąc zrobić start na moście, auta musiałby jechać na nim w dwie strony.
Co do parku serwisowego, to myślę, że wyjdzie w praniu, gdzie jest lepszy.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez kuba_k » środa, 5 lip 2006, 17:13

Start i meta Podpromia będą na moście. :)

A co do całego rajdu... Hmmm...
Mnie mojego ulubionego Hłudna też żal, ale trzeba iść do przodu. Hłudno być może wróci w przyszłym roku w nowej formie, więc Kombornia może też nie jest spisana na straty. :)
Pozdrawiam
Kuba Kozal
kuba_k
N2
 
Posty: 190
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2005, 01:49
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Grabciu » środa, 5 lip 2006, 17:36

ŁukaszWRC napisał(a):Szczerze mówiąc nie bardzo mi się widzi ten zmieniony Rzeszowski


Przynajmniej na takim prologu zobacze wszytskie załogi (enki i s1600) bo w tamtym roku stojąc na moście widziałem 4 czy 5 enek i 3 z s1600 bo reszta pierwszego etapu porozwalała sie na trasie. Patrze z coraz większym optymizmem na tegoroczną edycje :)

*edit:
no to harmonogramy etapów już są :idea:
Grabciu
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 27 cze 2006, 13:29

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości