Krzysztof Hołowczyc

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Alien » wtorek, 16 maja 2006, 22:22

Saruto napisał(a):Kuzaj się poprostu dotoczył do mety ;)

I w ten sposob wygral OS z jeszcze wiekszymi cieniasami, ktorzy pchali swoje auta. :lol:
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15


Postprzez Buncol » wtorek, 16 maja 2006, 22:37

rallyholic napisał(a):A co do startu w Barbórce, to myślsz, że konkurencja jechała czystymi enkami? :D Pozdry


Prosze Cie... To, ze QHR zalozyl wieksza zwezke i mial prawie 300km a Kuzaj wlozyl wiekszy silnik, nie znaczy, ze te auta byly lepsze od WRC, ktore jest ze wszystkim do przodu w porownaniu z N4.

rak818 napisał(a):Z całym szacunkiem dla osiągnięć (znamienitych w naszych krajowych relacjach) denerwujące jest deskredytowanie przez Pana Hołowczyca:
1. pojazdów grupy N4
2. rajdów asfaltowych
w okresie ostatnich dwóch lat żadnych innych treści nie wychwyciłem, a szkoda bo jest to bardzo medialna postać z ogromnym dorobkiem zawodniczym i fajnie byłoby gdy wspierał wydażenia rajdowe w Polsce, jeśli nie uczestnictwem to choć dobrym słowem.


Lepiej tego nie mozna bylo podsumowac.

Mam wielki szacunek do Holowczyca za jego dokonania w rajdach, pamietam o tym, ze byl Mistrzem Europy, jednak nie lubie go z paru przyczyn. Pierwsze dwie zostaly przytoczone przez raka818, a inne to po prostu jego osoba. Irytuje mnie jego sztuczny usmiech, jego styl bycia. Mam wrazenie, ze wszystko u niego jest na pokaz, zero naturalnosci. Utwierdzilem sie w tym przekonaniu podczas tegorocznej wystawy Motor Show w EXPO. Stanowisko Orlenu, Holek siedzi przy stole, ludzie do niego podchodza i prosza o autografy/zdjecia. JEdnak wszystko wygladalo to jak przybycie pisarza swiatowej klasy i podpisywanie przez neigo ksiazek. Kazdy grzecznie po kolei. Ja rowniez zrobilem sobie zdjecie z panem Krzysztofem, jednak ten nawet nie odezwal sie slowem, usmiechnal sie jak zawsze i nic. Moze to dziwnie zabrzmi. NIe czulem tej iskry i atmosfery miedzy kibicem a kierowca tak jak to jest w przypadku Kuchara. Na tej samej wystawie bylo stanowisko PS2RT i dlugo czekalem az Tomek przyjdzie pod swoje namioty. Kiedy przyszedl rozmaiwal ze sowimi goscmi, jakas starsza para. Mozna powiedziec, ze zachowalem sie nieelegancko, bo przerwalem im dialog i poprosilem o fotke. Tomek bez zastanowienia powiedzial "jasne", stanal do zdjecia po czym powiedzial mi zebym poczekal na niego to sobie pogadamy, tylko odprowadzi gosci do wyjscia. Ja oczywiscie czekalem przez nastepne 10 minut, aby przez kolejne 0,5 godziny rozmaiwac o minionym sezonie i planami na nastepny. Podsumowujac. Kibicuje Kucharowi, bo oprocz tego ze jest swietnym kierowca, to jest wyluzowany, czesto sie usmieca (w sposob naturalny) nie jest nadety i nie traktuje przedmiotowo swoich kibicow, w przeciwienstwie do Holka.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bzyq » wtorek, 16 maja 2006, 22:49

Buncol :
Masz troche racji. Ale jezeli chodzi o medialnosc, to wytoczone przez Ciebie argumenty mozna podczepic pod wielu kierowcow i pilotow. Nie kazdy jest wylajtowany tak jak Tomek. Czesc po prostu pozuje do zdjec. Mowie o Kuzaju, Maćku Szczepaniaku, Wiślaku i wielu wielu innych.
W tym momencie nie bronie nikogo, tylko chodzi o to, ze czasem czlowiek ma tyle na glowie, badz nie jest osoba obdarzona naturalnym luzem, ze nie raz nie ma nawet ochoty sie usmiechac.
Z Holkiem nie mialem przyjemnosci dluzej porozmawiac, wiec nie bede sie wypowiadal konkretnie na jego temat.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Cobra » wtorek, 16 maja 2006, 23:03

mysle ze nalezy usunac z kalendarza tego nieszczesnego kormorana, bo co roku wszyscy wpadaja z jego powodu w jakas goraczke i zaczynaja bredzic :D

Kuzi go w tym roku zmiecie z powierzchni tej mazurskiej piaskownicy!!
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez rallyholic » wtorek, 16 maja 2006, 23:12

Cobra napisał(a):mysle ze nalezy usunac z kalendarza tego nieszczesnego kormorana, bo co roku wszyscy wpadaja z jego powodu w jakas goraczke i zaczynaja bredzic :D

Kuzi go w tym roku zmiecie z powierzchni tej mazurskiej piaskownicy!!

Mam nadzieję, ze osoby z takimi opiniami w dniach 10-12.06 będą siedziały w chałupie. A co do Kuzaja to zobaczymy na mecie.
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez xander » wtorek, 16 maja 2006, 23:14

Cobra napisał(a):mysle ze nalezy usunac z kalendarza tego nieszczesnego kormorana, bo co roku wszyscy wpadaja z jego powodu w jakas goraczke i zaczynaja bredzic :D

Troszke Cobra przespałes chyba, Kormorana już nie ma :lol:

Cobra napisał(a):Kuzi go w tym roku zmiecie z powierzchni tej mazurskiej piaskownicy!!

To się jeszcze okaże :D w ubiegłym roku to Kuzaj został zmieciony i to nie tylko przez Hołka 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
xander
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 4 sty 2005, 15:59

Postprzez Cobra » wtorek, 16 maja 2006, 23:39

nic nie przespalem, ta ciagle jest kormoran, tylko nieslusznie zostal uhonorowany zaszczytna nazwa Rajdu Polski. Jak ludziska zmądrzeją to Rajd Polski wróci w jedynie słuszne miejsce. Pozdrawiam
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Mars » wtorek, 16 maja 2006, 23:50

Cobra napisał(a):nic nie przespalem, ta ciagle jest kormoran, tylko nieslusznie zostal uhonorowany zaszczytna nazwa Rajdu Polski. Jak ludziska zmądrzeją to Rajd Polski wróci w jedynie słuszne miejsce. Pozdrawiam


Aby to się nie stało ...

Również Pozdrawiam
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maciekd » środa, 17 maja 2006, 00:16

Co za pierdoły opowiadacie!
Dajmy już może spokój, bo zaczynają się niepotrzebne i głupie emocje. Nestety wszystkim tytaj brakuje dystansu. Jedni są z mazur drudzy z południa, jedni od zawsze wielbią Hołka inni nienawidzą Kuzaja, a jeszcze inni kibicują innym kierowcom.

Śmieszne jest dyskredytowanie świetnego występu Kuziego w Argentynie, tak jak śmieszne jest lekceważenie dobrych startów Hołka w FIA Teams Cup i jego Mistrzostwa Europy.
Bezsensu jest narzekać, że Rajd Polski odbywa się na Mazurach, bo przecież gdyby się tam nie odbywał nie miałby takich perspektyw jakie ma. Jak już jest, to życzmy mu jak najlepiej. Ja też nie lubiłem Kormorana, wydawał mi się strasznie małomiasteczkowy i szowninistyczny. Rajd Polski organizują jednak inni ludzie i to już nie jest Kormoran tylko Rajd Polski w tych samych rejonach co rozgrywany był Kormoran...

Niech na oesach wygra najlepszy a Rajd Polski stanie się eliminacją WRC. Tego i wam i sobie życzę...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez WRCfan » środa, 17 maja 2006, 13:39

A Hołek z Kuzim pewnie czytają te wasze polemiki i mają niezły polew ;-) Panowie, poluzujcie warkoczyki...
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Marmetal » środa, 17 maja 2006, 14:18

maciekd napisał(a):Co za pierdoły opowiadacie!
Dajmy już może spokój, bo zaczynają się niepotrzebne i głupie emocje. Nestety wszystkim tytaj brakuje dystansu. Jedni są z mazur drudzy z południa, jedni od zawsze wielbią Hołka inni nienawidzą Kuzaja, a jeszcze inni kibicują innym kierowcom.

Śmieszne jest dyskredytowanie świetnego występu Kuziego w Argentynie, tak jak śmieszne jest lekceważenie dobrych startów Hołka w FIA Teams Cup i jego Mistrzostwa Europy.
Bezsensu jest narzekać, że Rajd Polski odbywa się na Mazurach, bo przecież gdyby się tam nie odbywał nie miałby takich perspektyw jakie ma. Jak już jest, to życzmy mu jak najlepiej. Ja też nie lubiłem Kormorana, wydawał mi się strasznie małomiasteczkowy i szowninistyczny. Rajd Polski organizują jednak inni ludzie i to już nie jest Kormoran tylko Rajd Polski w tych samych rejonach co rozgrywany był Kormoran...

Niech na oesach wygra najlepszy a Rajd Polski stanie się eliminacją WRC. Tego i wam i sobie życzę...


Całkowicie podpisuje się pod Twoją wypowiedzią Maciek! Starty Hołka w MŚ i ME były bardzo udane. Za to teraz udane są starty Kuzaja w PCWRC. Nie można porównywać tych wyników, bo to zupełnie co innego. Inny jest też odstęp czasu. Ta kłótnia prowadzi do niczego, więc należy ją zakończyć.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Sergiey » środa, 17 maja 2006, 23:19

Heh, co roku to samo. Startuje Hołowczyc u siebie i "Wielka Podnieta" i te chore polemiki. Dopóki były na zasadzie: kto lepszy na oesach (+rozsądna argumentacja) to jeszcze było do zniesienia. Ale który jest milszy, bardziej wyluzowany? Jakie to ma znaczenie? Goście chcą sie pościgać i tyle. A te budowy portretów psychologicznych? Po co? Żeby pare gorących głów przez miesiąc przerzucało sie na byle jakie argumenty? Jeszcze gdzieś słyszałem, że Hołek startuje tylko u siebie, po to, żeby podświetlić swoją gasnącą gwiazdę, bo wiadomym jest że gdzie indziej to sie nie łapie na pierwszą dziesiątkę. Może i jest w tym trochę racji, ale po co w ogóle to roztrząsać. Wyniki na odcinkach pokażą jak sytuacja wygląda i tyle.
Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Kafe » piątek, 15 gru 2006, 14:38

a to taka mała ciekawostka:) swoją drogą ładne pismo, nieprawdaż?

Obrazek
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Postprzez !ADI! » piątek, 15 gru 2006, 17:42

Uważam, że Banan z kolegami zrobił fajny banner i nawet nie wstydził się z nim sfotografować!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Marmetal » piątek, 15 gru 2006, 19:04

!ADI! napisał(a):Uważam, że Banan z kolegami zrobił fajny banner i nawet nie wstydził się z nim sfotografować!


Haha, dawno się tak nie uśmiałem :lol:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron