Krzysztof Hołowczyc

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez lewy » wtorek, 16 maja 2006, 14:12

jakby jeszcze jakis zawistny typek mial watpliwosci to bardzo polecam http://www.rallybase.nl/index.php?type= ... riverid=62
Bedzie piekna walka na Polskimto jest pewne.Stanik ma jechalc wypozyczonym evo6 a dacha nie strzelil na torze we fraczkach tylko nowym miescie lubawskim.
Obrazek
szutry the best!
Avatar użytkownika
lewy
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 19 paź 2004, 18:26
Lokalizacja: olsztyn


Postprzez OZ » wtorek, 16 maja 2006, 14:44

OK. Super. Macie racje i macie swojego starego mistrza który wszystkim dokłada, bo jest zawodnikiem na miare KKK, Auriola i Blomqvista.
Spokojnie możecie dodać jeszcze Makinena i Sainza.
Gratuluję i zazdroszczę.
Poniewaz to forum sluzy do wymiany wlasnych pogladow, to jednak sie z wami nie zgodze. Pan H. niewątpliwie ma ogromne zaslugi w promocji polskich rajdów i jako jeden z nielicznych zawodników jest rozpoznawany poza naszym krajem. Ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia w Polsce i zaistnienie na arenie międzynarodowej. (Osobiscie uwazam, ze jego 7 miejsce w Argentynie nie jest co prawda takim wydarzeniem jak drugie Leszka, ale to wasz mistrz, wiec sie spierac nie bede). To co robi obecnie jest równiez jego prywatną sprawą, i to jak oraz za czyje jeździ także nie powinno mnie interesowac. Dla mnie po prostu on nie jest obecnie ani najlepszy ani ideałem sportowca. Od promowania zasad bezpiecznej jazdy (zapytajcie jaki ma czas przejazdu publiczna drogą Olsztyn-Warszawa) po rezultaty w jedynym polskim rajdzie, w jakim startuje. I tyle.
Avatar użytkownika
OZ
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): czwartek, 7 kwi 2005, 08:27

Postprzez padre-mk3 » wtorek, 16 maja 2006, 15:06

zgadzam sie z przedmowca!dopisal buym do tego jeszcze to jego cwaniakowanie na temat aut rajdowych!chodzi mi o jego wypowiedzi co do aut grupy N i aut WRC!!!!!!!!!!!coroz gada ze ENKI to nie sa takie auta rajdowe i wogole nimi zabardzo nie da sie jezdzic!wiec po jaki ch.. pcha sie do rajdow??zeby tylko pokazac sie dla sponsorow????wiem ze nie mozna jezdzic w polsce wurcem ale na jaka cholere te jego wypowiedzi!chlop sam sobie zaprzecza!
ale wszyscy go wywyzszaja jak chocby komentatorzy na zeszlorocznej barborce!holowczyc wygral karowa z 4,czy 5 sekundowa przewaga nad kolejnym zawodnikiem!aloe nie zaznaczyli tego ze jechal wurcem a inni nie!!dla mnie to porazka!ale to jest moje zdanie!!

p.s.
slyszeliscie cos na temat powrotu pelikana do pucharu peugeota??
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez wiktor_7 » wtorek, 16 maja 2006, 15:31

Chlopie jak bys posluchal tylu wypowiedzi i wywiadow Holka co ja to pewnie glupio by Ci bylo takie farmazony prawic!!! Bo chyba nie masz pojecia co mowisz. Holek jako jeden z niewielu potrafi cos przed kamera powiedziec do Nas kibicow!!! A to ze potrafi wykorzystac auto WRC po takiej przerwie i doslownie kilkunastu km zapoznania z autem jak bylo na barborce to chyba godne uznania dla niego.

Pozdrawiam wszystkich nie marudzacych kibicow tego sportu :)
Avatar użytkownika
wiktor_7
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): niedziela, 14 maja 2006, 08:29
Lokalizacja: Malbork

Postprzez rallyholic » wtorek, 16 maja 2006, 15:38

Rozumiem, że nie kazdego trzeba darzyć sumpatią, nie każdego trzeba lubić, ale odrobinę szacunku powinno się mieć dla każdego. Nie wiem, czy poprzez wtykanie szpili i obrzucanie Hołka błotem wzrasta Wasze poczucie wartości, rośnie Wasze ego. Czujecie się przez to lepiej??
Nie wiem Padre skąd wyciągnąłeś tę opinię Hołka o enkach i wurcach, ale to nie ważne. Hołek napewno wie co mówi ( jak Ty określiłeś "cwaniakuje")- objeżdził tyle wurców jak mało kto w Polsce.
A co do startu w Barbórce, to myślsz, że konkurencja jechała czystymi enkami? :D Pozdry
"life's hard, rally is harder"
Avatar użytkownika
rallyholic
N3
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 14:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez rak818 » wtorek, 16 maja 2006, 16:29

wiktor_7 napisał(a):Chlopie jak bys posluchal tylu wypowiedzi i wywiadow Holka co ja to pewnie glupio by Ci bylo takie farmazony prawic!!! Bo chyba nie masz pojecia co mowisz. Holek jako jeden z niewielu potrafi cos przed kamera powiedziec do Nas kibicow!!! A to ze potrafi wykorzystac auto WRC po takiej przerwie i doslownie kilkunastu km zapoznania z autem jak bylo na barborce to chyba godne uznania dla niego.

Pozdrawiam wszystkich nie marudzacych kibicow tego sportu :)


Dzięki za pozdrowienia :wink:
Może zacytujesz jakąś mądrość 8)

Z całym szacunkiem dla osiągnięć (znamienitych w naszych krajowych relacjach) denerwujące jest deskredytowanie przez Pana Hołowczyca:
1. pojazdów grupy N4
2. rajdów asfaltowych
w okresie ostatnich dwóch lat żadnych innych treści nie wychwyciłem, a szkoda bo jest to bardzo medialna postać z ogromnym dorobkiem zawodniczym i fajnie byłoby gdy wspierał wydażenia rajdowe w Polsce, jeśli nie uczestnictwem to choć dobrym słowem.

P.S.
8) Prawdziwa cnota krytyk się nie boi, a forum jest po to żeby wypowiadać swoje opinie, anie przechwalać się ..... :shock: ilością wysłuchanych wywiadów
Trasa A2 Świecko-Terespol - Najdłuższy w Europie tor wyścigowy ciężarówek
Avatar użytkownika
rak818
A5
 
Posty: 569
Dołączył(a): czwartek, 3 cze 2004, 10:40
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bzyq » wtorek, 16 maja 2006, 16:55

holowczyc wygral karowa z 4,czy 5 sekundowa przewaga nad kolejnym zawodnikiem!aloe nie zaznaczyli tego ze jechal wurcem a inni nie!!

Hehehehe. Kuzaj tez nie jechal czysta eNka. Weryfikuj to co piszesz :)

Z całym szacunkiem dla osiągnięć (znamienitych w naszych krajowych relacjach) denerwujące jest deskredytowanie przez Pana Hołowczyca:
1. pojazdów grupy N4
2. rajdów asfaltowych

Co do tego : kazdy ma prawo do wlasnego zdania.
Chcialem tylko sprostowac, ze nie chodzi o dyskredytowanie rajdow asfaltowych, ale o to, ze na luznej nawieszchni mozna "poimprowizowac" ( bo to takie stwierdzenie padlo, co nie zostalo przytoczone ).
Nie to zebym byl slepo wpatrzony w to co Holek powie, ale z tymi eNkami ma nieco racji, bo wieje nuda troche. Zreszta dzisiejsi zmienili styl jazdy ( non stop na okretke - Dobry przyklad Tomek Kuchar. Nawet na kostce dookola ). Tyle co Kuzaj jeszcze boka zapnie. Styl jazdy Wurcem, do tego bez aktywnych dyfrow diametralnie sie rozni od tego, jak wyglada to w gr. N. Wiem, ze nie mozna tego porownywac, bo to tak jak walka Dawida z Goliatem, ale ma chlop prawo do wyrazania wlasnej opinii, czy nam sie to podoba czy nie.
Proponuje jednak zakonczyc OT i kontynuowac dyskusje w specjalnym temacie, bo to nijak nie pasuje do 63 Rajdu Polski :)
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez wiktor_7 » wtorek, 16 maja 2006, 17:42

Holek miedzy innymi kiedys powiedzial ze nie jest to zadna przyjemnosc sciganie sie na polskich "asfaltach" a kazdy wie w jakim stanie sa nasze drogi to za przeproszeniem ale co On ma wspierac??? Narazanie zycia zapier.... po naszych polskich dziurach? Paranoja!

Pozatym Panowie! Co niektorzy co chca krytykowac Holka i innych (sorki :D w sumie to tylko Holka sie czepiaja jak bo tylko On i Kuzaj jezdza w Polsce :twisted: ) niech zostana tu na forum, a ja i zapewne wielu innych ktorym ten sport sprawia tyle frajdy wybiora sie na Rajd Polski
Avatar użytkownika
wiktor_7
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): niedziela, 14 maja 2006, 08:29
Lokalizacja: Malbork

Postprzez padre-mk3 » wtorek, 16 maja 2006, 18:31

dobra niektorzy m,nie rozbawili i to niezle!chlopaki czytajcie ze zrozumieniem!a gdzie ja napisalem ze jechali zwyklymi enkami??
zreszta ten wasz bog holowczyc sam powiedzial ze nawet enka z wielka dziura to nie jest to samo co wurc!jak nie wiecie o ktora wypowiedz mi chodzi to obejrzyjcie sobie autoklubowa relacje z barborki!gdzie pan h wlasnie tak sie wypowiedzial!
nie pamioetam juz kto to napisal ze najezdza sie tylko na holka i kuzaja bo tylko oni jezdza-moj komentarz do tego jest bnastepujacy buahahahaha!
co do tego co napisal wiktor to tez mi sie smiac chce!holek ma nie promowac sportu bo polskie asfalty sa do dupy?jak takl to po jaka cholere jezdzisz na rajdy i wogole!anjlepiej zamienmy rajdy na dyscypline na ktorej nie trzeba ciac sie z innymi na sekudy,i to po tych koszmarnych asfaltach!jak tak to na co komu rajdy skoro te asfalty w polsce sa taaaaaaaaaakie okropne!zrobm,y tylko 1 rajd w [polsce zeby pan hy mogl sie pokazac bo szutry to jest najlepsza rzecz na swiecie!!
p.s.
czytajcie ludzie ze zrozumieniem
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez maciekd » wtorek, 16 maja 2006, 19:28

Padre2006 ma racje, a wiktor_7 z pewnością nie był nigdy w życiu na rajdzie innym niż Kormoran lub Agapit.
Do Hołka nic wielkiego nie mam. Szanuje go za jego osiągnięcia i jestem wdzięczny za zasługi w promocji sportu rajdowego, ale sam z nim miałem kiedyś dyskusję, w której wydał mi się nieco buraczany... Chłopak z pewnością nie lubi krytyki. Nawet takiej rzeczowej i w formie zapytania...

bzyq napisał(a):Ktos wie, czy Dytkowie planuja pojawic sie na starcie w Mikolajkach ??

Tak!
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Marmetal » wtorek, 16 maja 2006, 19:39

Myślę, że ta kłótnia/dyskusja prowadzi do niczego. Hołek jak wielu innych starych mistrzów startujących sporadycznie jeździ dla własnej przyjemności i kibiców z miłości do tego sportu. Nie musi już niczego udowadniać, nie musi wygrywać. Osiągnął już wystarczająco dużo i zrobił wystarczająco dużo dla tego sportu w kraju. Ten start traktuje wyłącznie jako przyjemność, nie jedzie dla wyniku, dla punktów. Mam szacunek dla Hołowczyca za to jak rozsławił rajdy w Polsce chociażby dzięki jego medialności. Poza tym w wielu sprawach dot. rajdów w Polsce i na świecie zgadzam się z nim. Powiem więcej, mam nadzieję, że wygra i pokaże, że stary wilk potrafi!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez darekH » wtorek, 16 maja 2006, 20:48

Ehh, ludziska, wszystko Wam przeszkadza, zadziwiajace jest to ze zawsze jak ktos stanie po stronie Holka, to od razu oznacza dla co poniektorych ze jest Naszym Bogiem. Zalosna jest wypowiedz ktoregos z Was cytuje " Wasz Mistrz" co znaczy Wasz ?? Jak Holek wygrywal MP to nie byl dla Ciebie mistrzem co ?? Zle ze jechal na Barborce WRC, bo powinien ruskim rowerem i jakby przegral to tez zle, bo tak juz ma byc. Ktos pisze na podstawie jednej wypowiedzi ze wydal mu sie burakiem, nie wiem nie oceniam Holka, bo nie mialem okazji z nim pogadac. Tak jak nie mialem z Kuzim i czy QHRem, a napewno na podstawie jednej wypowiedzi bym kogos nie ocenial. Zle wam ze krytykuje asfalty w Polsce, to co ??FIA to tez debile, ze organizuja 80% rund na luznym.
Mam wrazenie ze nie wazne co powie Holek to zle. Dla dobra tego watku skonczmy ten OT.
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez nielegala » wtorek, 16 maja 2006, 20:56

OZ napisał(a): To co robi obecnie jest równiez jego prywatną sprawą, i to jak oraz za czyje jeździ także nie powinno mnie interesowac.

To po co wypisujesz takie farmazony i oszczerstwa pod jego adresem jak te dwie strony wcześniej:
OZ napisał(a):Wygra naturalnie Pan Hołowczyc
chyba, że zepsuje mu sie samochód (oczywiscie oficjalnie).
Sportowa walka będzie się zatem toczyć o pozostałe pozycje i chyba te warto obstawiać

OZ napisał(a):Wlasnie dlatego jego wynik nie ma zadnego znaczenia,
bo te kilometry to niestety po os-ach zblizajacego sie rajdu. Ale w koncu jest zawodnikiem generalnego sponsora, a jak place to wymagam

........

Dytki jadą Lancerem Evolution VIII - był nawet news na autoklubie 8)
A o Sztuce nic nie słychać :(
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez xander » wtorek, 16 maja 2006, 21:10

sorry za OT ale nie wytrzymałem :D
OZ napisał(a):Osobiscie uwazam, ze jego 7 miejsce w Argentynie nie jest co prawda takim wydarzeniem jak drugie Leszka

:lol:
nie bądź śmieszy koleś, co to za porównanie w ogóle :D
Hołek był 7 w generalce i wyprzedził 22 konkuretnów.
A Kuzaj drugi w klasie i nie wyprzedził w niej nikogo :) bo reszta nie dojechała albo jechała w SR. A w generalce był 16 dopiero i jeszcze go 4 enki miejscowe objechały, więc sie nie ośmieszaj takimi porównaniami :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
xander
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 4 sty 2005, 15:59

Postprzez Saruto » wtorek, 16 maja 2006, 22:16

Kuzaj się poprostu dotoczył do mety ;)
pozatym Hołek startuje raz na rok i tylko w jednej rundzie, on przecież udowodnił że jest jednym z najlepszych jak startował, z Kuzajem nie miał problemów, gdyby dalej jeździł to myślicie że Kuzaj byłby mistrzem :?: chyba w Kongo :roll:
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron