Radio Rajdowe LUZ

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Radio Rajdowe LUZ

Postprzez Kafe » niedziela, 7 maja 2006, 22:57

witajcie,

Zakończylismy działanie radia podczas 34 Rajdu Elmot Remy. Ponad 27 godzin relacji na żywo, mam nadzieję, że udało nam się chociaż w części oddać atmosferę panującą podczas tego rajdu. Chciałbym uzyskać od Was opinie na temat, bardzo nas one interesują i są nam potrzebne do podsumowania tegorocznej relacji, z góry wielkie dzięki za posty,

pozdrawiam

Karol
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46


Postprzez Gucio » niedziela, 7 maja 2006, 23:04

Widziełm chłopaków z radia latających po serwisie i czychających z mikrofonem na zawodników :)
Bardzo fajna ekipka musze to przyznać :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez adamlen » niedziela, 7 maja 2006, 23:07

Słuchałem radio bo nie dane mi było pojechać na rajd no i to co mogę powiedzieć to dobrze że jest takie radio i robi takie relację, i oby tak dalej było.Pozdrawiam ekipe i dziewczyny w studio :)
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

relacja z elmotu

Postprzez powrc » poniedziałek, 8 maja 2006, 10:31

Czy mozna gdzies sciagnac relacje z tegorocznego rajdu elmot? bede wdzieczny za odpowiedz.
powrc
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 8 maja 2006, 00:01

Postprzez tomi_kl » poniedziałek, 8 maja 2006, 11:05

także o to proszę
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez Kafe » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:27

czy chodzi Wam o relacje radiową?
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Postprzez Miedziu » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:30

Po tak udanym Elmocie Radio Luz moze zaistnieje na Nikonie a nawet na Polskim :?: I jakie są szanse zrealizowania tego pomysłu?
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez paczka » poniedziałek, 8 maja 2006, 21:39

Radio Luz jesteście WIELCY. Serdecznie dziękuje za relacje z tegorocznego Rajdu Elmot. Wspaniała inicjatywa. Pare małych wpadek ale nie ma się czym przejmować. Jak sie robi program na żywo to się zdarza. Merytorycznie nie ma się do czego przyczepić . B R A W O.
Avatar użytkownika
paczka
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): piątek, 15 lis 2002, 17:12
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ccc » poniedziałek, 8 maja 2006, 22:10

Kafe napisał(a):czy chodzi Wam o relacje radiową?

tak!!!
ccc
 
Posty: 31
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2005, 10:29

Postprzez adamlen » poniedziałek, 8 maja 2006, 22:44

ccc napisał(a):
Kafe napisał(a):czy chodzi Wam o relacje radiową?

tak!!!


Ale ta relacja trwała conajmniej 3 dni więc chyba nie da sie tego tak po prostu sciągnąć bo też nikt tego nie udostepnia chyba że ktoś z forumowiczów zgrał co ciekawsze kawałki.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez WRCfan » wtorek, 9 maja 2006, 00:03

Jeśli miałbym coś zmienić, to te dziewczyny prowadzące program - momentami ich dyskusje były na poziomie...hmm...pierwsza klasa gimnazjum to chyba najdelikatniejsze określenie.
Męska część ekipy, bez zastrzeżeń.

Generalnie dobra inicjatywa i liczę na to, że każda eliminacja MP dorobi się takiej oprawy radiowej.
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez voytec » wtorek, 9 maja 2006, 01:58

WRCfan napisał(a):Jeśli miałbym coś zmienić, to te dziewczyny prowadzące program


Musze zaprotestowac :wink: - One tez dodawaly kolorytu relacji! A ze nie zawsze byly w stanie utrzymac merytoryke (a Ty bylbys non stop nawijajac do sitka? :wink:) ? Eee tam, nic straconego, zdobyly kolejne doswiadczenie, przejda intensywne szkolenie u meskiej czesci ekipy i nastepnym razem bedzie juz max profi :D

PS.: Kafe, nie, zebym byl upierdliwy, ale Strefa Serwisowa, a Park Serwisowy to nie tylko drobna roznica w nazewnictwie, jesli nie chcesz wnikac w arkana to uwierz na slowo :wink:
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez WRCfan » wtorek, 9 maja 2006, 09:52

voytec napisał(a):! A ze nie zawsze byly w stanie utrzymac merytoryke (a Ty bylbys non stop nawijajac do sitka? :wink:)


Zapewne nie umiałbym, ale ja się nie biorę za robienie radia ;-)
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez powrc » wtorek, 9 maja 2006, 10:59

Kafe napisał(a):czy chodzi Wam o relacje radiową?


Tak naprawde interesuje mnie ekscentryczna wypowiedz zawodnika rpp Grzegorz Kostki apropos incydentu z policja. Jesli ktokolwiek z was takowa posiada bede wdzieczny :D
powrc
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 8 maja 2006, 00:01

Postprzez Kafe » wtorek, 9 maja 2006, 11:22

Relacja trwała blisko 30 godzin od piątku do niedzielnego popołudnia. I jest to lekko licząc jakieś 1,5 giga plików formatu .mp3
Obiecuję, że najciekawsze fragmenty i wypowiedzi pojawią się w programie Odcinek Specjalny.
Co zaś do wypowiedzi Grześka Kostki.. słuchałem jej ponownie i raczej do publikacji się nie nadaje hehe ale jego poranna niedzielna wypowiedź była godna uwagi.

Co zaś do uwag to dziewczyny naprawdę dawały z siebie wszystko i dobrze, że w momentach małych pomyłek czuwaliście, bo oznacza to, że radia słuchacie. Spójrzcie jednak na to przychylniejszym okiem, bo wypowiedzi typu WRCfana, ze za radio się nie bierze naprawdę nie są zbyt miłe. Staralismy się oddać atmosferę rajdu i robiliśmy to dla słuchaczy, nie dla siebie.. robilismy to dla Was i mam nadzieję, że o tym pamiętacie. a w przypadku tak rozległej czasowo i wyczerpującej relacji drobnostki zawsze się zdarzają (zdarzają się także w trakcie krótszych relacji ze skoków, piłki nożnej i olimpiad:) ) najciekawsze fragmenty przejęzyczeń oczywiście zaprezentujemy na antenie:)
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron