35. Rajd ELMOT - REMY

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 4 maja 2007, 10:54

kremer napisał(a):rowniez nie pochwalam organizatorow - place 30 zeta za karnet i informator i mogliby postawic 1 osobe zeby pilnowała jak ustawiaja sie ludzie - powinno byc jak w czechach - stawiamy po jednej stronie drogi - po oesie jedni jada w przod inni w dol i sie korek tworzy (mam na mysli dzien 2 i np dojazd od rosciczowa na michalkowa)


to kwestia jak najbardziej organizatorów, ale również nieudolnej policji, która ośmieszyła się właśnie na michałkowej, kiedy ruchem zaczął kierować.... Robert Kubica :lol: zamiast policjanta, czy ludzi organizatora.
Poza tym trzeba wyraźnie zaznaczyć brak pomysłu na parkingi i ustawianie aut na dojazdowych drogach do oesów-wąskie, wiejskie asfalty nie mieszczą tak wielkiego naporu ruchu w czasie rajdu. Nie uśmiecha mi się biegać po 2 km od auta do odcinka, bo policjanta zatrzymuje mnie miejscowość wcześniej, żebym zaparkował auto:/
Na innych rajdach (nie mowie o polskim i nikonie-bo te znam) też jest podobnie?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez budyń » piątek, 4 maja 2007, 14:14

Cogonieznajom napisał(a):
budyń napisał(a):coś odemni ludzie opanujcie sie co wy chcecie sobie i innym udowodnić . az tak bardzo rajcuje was jak jak macie w nosie polecenia safeciarza i podniecacie sie jak auto na wypadkowej zakrętu przejeżdz a obok was na pół metra. a koperte uważacie za miejsce wyznaczone specjalnie do przebywania w nim. mówie bo stałem z gwizdkiem na ostrodze w bystrzycy czyba dolnej (ss świdnica bukartów)
i ostrzegam prawdopodobnie na polskim będe stał na hopach na sołdanach i biore sztachety.
nie mówie tego do wszystkich tylko do zainteresowanych bo byli tez super goście.



to żeś wyskoczył z tekstem... kolego trzeba było latać ze sztachetami po Walimiu za tymi cfaniakami, jak jestes taki odważny, a takie groźby na forum sa nie na miejscu. Swoje teksty zachowaj na tych którzy "po piwku" mają gdzieś "safetciarzy" a nie piszesz na forum, gdzie każdy jest zadeklarowanym fanem rajdów i prezentuje wysoki poziom kultury podczas oglądania rajdów.

ps.co do tego kamienia jeszcze, to zaznaczam, że powtarzam tylko co mówił (krzyczał) nie tylko mój znajomy (srebrny Lancer) ale i np. Kuchar wkurzony i z wybitym kciukiem. Tyle tylko-nie snuje żadnych spisków. Pozdrawiam


nie wiem jak ty oceniasz poziom rajdowej kultury ale prawdziwi fani napewno by zareagowali na przejawy cwaniactwa i daje głowe że jakby ze 10 20 ludu zaczęło by poprawiać niesfornych to sytuacja by sie poprawiła.
widać większość ludzi na tym forum to tylko wirtualni krzykacze a jak co do czego to cicho sza bo pan(owie) z piwem rzadzą oesem.
co do zabezpieczenia i organizacji to zapiszcie sie do a-klubu (jak ktoś nie jest) i pomóżcie w organizacji jakiegokolwiek kjesiku to zobaczyci jaki to jest cieżki chleb a nie potem z niewiedzy smuty uskuteczniacie
gsi power
Avatar użytkownika
budyń
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2006, 15:42
Lokalizacja: olsztyn!

Postprzez rajdoholik » wtorek, 29 maja 2007, 15:23

rallyfan2 napisał(a):No to piekne jaja z lotosem. Dopiero Orski mowil ze bede sponsorowac rajdy a tu taki zwrot akcji. Ale widac powrot do rajdow firmy Tedex , jak dla mnie zawsze kojarzacej sie z polskimi rajdami.

Całkowicie sie z Tobą zgadzam.

Ohlins napisał(a):
misiek_wrc napisał(a):
Darno napisał(a):Co do Czopera i Bebnów - rozmawialem podczas rajdu z jednym z organizatorów i podobno (mam nadzieje ze to prawda) i Czoper i Beben zaliczyli nielegalke i dostali krotka propozycje - albo z honorem albo z hukiem do wyboru. O co chodzi niech kazdy sobie dopowie. Jesli to jest prawda, a patrzac po glosach w internecie oraz wsrod ludzi ktorzy na rajdzie byli to jest to prawda - to jest to poprostu hanba i wstyd...


Jeżeli to prawda to Czopik i bębny stracili w moich oczach dużo. :oops: Jedynym pozytywnym aspektem tej sprawy byłoby to że organizator wzioł do serca egzekwowanie wykroczeń w stosunku do nielegalek.. :)

rany jak widze takie ploty to mi sie słabo robi, przecierz to bujda na resorach, wystarczy postawic jedno krótkie pytanie po co taki Czopik miałby robic nielegale przed elmotem jak koles te trasy przejeżdżał juz kilkadziesiąt razy, ehhh brawa za posyłanie ploty dalej niech wizerunek kierowcy maleje...

Ohlins przyznaje Ci 100% racji.

Byłem pierwszy raz na Elmocie. Rajd jak się okazało był naprawde fajny. Nie odbyło się jednak bez zgrzytów (wg.mnie). Opłata za wjazd do Walimia - jakieś nieporozumienie, pijany safeciarz w Walimiu z flaszką po browarze w dłoni - niesmaczny widok. Za to "chłopaki" na os-ach zagrali naprawdę niezły koncert. Brawo Kajtek !!! :wink:

Poprawione :]
www.kucharfans.dbv.pl GO QHR GO !!!
Avatar użytkownika
rajdoholik
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2007, 21:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez skateman » środa, 30 maja 2007, 15:22

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Około weekendu premiera ;)

By. A.T.M.Osfera
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Gucio » środa, 30 maja 2007, 18:55

juz sie nie moge doczekać !
Widze, że trafiliście z miejscówkami...Duda, Dytko, Trembicki :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Air Black » czwartek, 31 maja 2007, 19:32

najgorsze jest to że strona ATMO sfery nie działa będzie można z innego adresu pobrać ??
Avatar użytkownika
Air Black
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): czwartek, 22 mar 2007, 18:25

Postprzez skateman » czwartek, 31 maja 2007, 20:51

Gdy Rallypl ruszy, klip będzie do ściągniecia :) Nasz website tez wkrotce ruszy, przeniosimy sie na inny serwer.
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez tojek » czwartek, 31 maja 2007, 21:03

całkiem niezłe są te wasze filmiki...gratulacje dla Atmosfery...aby tak dalej
Kulig Forever [*] 13.II.2004 [*]
Avatar użytkownika
tojek
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Mikołajki\\ Olsztyn

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron