35. Rajd ELMOT - REMY

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 30 kwi 2007, 14:23

budyń napisał(a):coś odemni ludzie opanujcie sie co wy chcecie sobie i innym udowodnić . az tak bardzo rajcuje was jak jak macie w nosie polecenia safeciarza i podniecacie sie jak auto na wypadkowej zakrętu przejeżdz a obok was na pół metra. a koperte uważacie za miejsce wyznaczone specjalnie do przebywania w nim. mówie bo stałem z gwizdkiem na ostrodze w bystrzycy czyba dolnej (ss świdnica bukartów)
i ostrzegam prawdopodobnie na polskim będe stał na hopach na sołdanach i biore sztachety.
nie mówie tego do wszystkich tylko do zainteresowanych bo byli tez super goście.



to żeś wyskoczył z tekstem... kolego trzeba było latać ze sztachetami po Walimiu za tymi cfaniakami, jak jestes taki odważny, a takie groźby na forum sa nie na miejscu. Swoje teksty zachowaj na tych którzy "po piwku" mają gdzieś "safetciarzy" a nie piszesz na forum, gdzie każdy jest zadeklarowanym fanem rajdów i prezentuje wysoki poziom kultury podczas oglądania rajdów.

ps.co do tego kamienia jeszcze, to zaznaczam, że powtarzam tylko co mówił (krzyczał) nie tylko mój znajomy (srebrny Lancer) ale i np. Kuchar wkurzony i z wybitym kciukiem. Tyle tylko-nie snuje żadnych spisków. Pozdrawiam
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez Pancin » poniedziałek, 30 kwi 2007, 14:35

Cogonieznajom napisał(a):ps.co do tego kamienia jeszcze, to zaznaczam, że powtarzam tylko co mówił (krzyczał) nie tylko mój znajomy (srebrny Lancer) ale i np. Kuchar wkurzony i z wybitym kciukiem. Tyle tylko-nie snuje żadnych spisków. Pozdrawiam



laGadula napisał(a):Ten akurat kamień był tam od prawieków.....


Jak już nie raz na tym forum napisano kolega "laGadula" to pilot Tomka Kuchara. Więc myślę, że nie ma sensu snuć dalszych teorii spiskowych.
Pancin

http://www.scyzzor.com]www.scyzzor.com
http://www.superoes.pl]www.superoes.pl
Avatar użytkownika
Pancin
N3
 
Posty: 227
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 01:30
Lokalizacja: Kielce

Postprzez rallyspeed » poniedziałek, 30 kwi 2007, 14:35

oleksowicz:
Należy jednak pamiętać, że cała stawka w tym roku jest bardzo mocna i koledzy jadą szybciej niż w poprzednich latach. Nasze tempo jest również lepsze i jeśli takim jeździlibyśmy dwa lata temu to wygrywalibyśmy odcinki i kto wie, czy nie rajdy. :lol: Jak widać w Polsce mamy naprawdę bardzo silną ligę
Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Fsport » poniedziałek, 30 kwi 2007, 16:32

Rajd bardzo udany, duuzo emocji, pogoda dopisala...

Pech, pech i jeszcze raz pech. 450 km jazdy aby dojechać na Elmot poszło na marne. Za Świdnicą, w miejscowości - jezeli dobrze pamietam - Jagodnik skonczyla sie nasza wyprawa. czyli no cholera jak sie jedzie taki kawal kraju to mozna powiedziec, ze tuz przy OS-ach, gdzie właściwie już było słychać pędzące samochody mieliśmy wypadek. W tył naszego samochodu uderzył Seat Toledo. Zatrzymalismy sie aby zapytac o droge policjantow i w tym wlasnie momencie na oczach zdziwionych funkcjonariuszy prawa koles w nas wydzwonil. Nasz środek lokomocji, jakim był Ford Orion właściwie przestał się nadawać do czegokolwiek. O rajdzie można było zapomnieć.

Bylem tak blisko a nie widzialem ani jednj rajdowki...zdjecia z wypadku mozna obejrzc na http://www.Fotografia-Sportowa.pl
Fsport
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 19 mar 2007, 12:17

Postprzez hairpin » poniedziałek, 30 kwi 2007, 16:47

Cogo siejesz zamęt, niewiem jak Ty to sobie wyobrażasz, że Swift urywa koło, a kamień który "ktoś podłożył" nawet się nie ruszył. Byłem w tym miejscu i mogę Ci zagwarantować, że ten kamień był tam "wrośnięty" w ziemie, a nie podłożony. Rajdowcy różne dziwne rzeczy opowiadają w przypływie emocji, dobry przykład to Kuzajowe belki na kormoranie, których nikt nigdy nie widział.
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20

Postprzez rallyfahrer » poniedziałek, 30 kwi 2007, 17:43

http://www.rallyfahrer.info - właśnie wrzuciłem filmik z Elmotu.
Zapraszam serdecznie !!!!!!
Avatar użytkownika
rallyfahrer
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 18 lut 2005, 14:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Darno » poniedziałek, 30 kwi 2007, 17:50

Co do Czopera i Bebnów - rozmawialem podczas rajdu z jednym z organizatorów i podobno (mam nadzieje ze to prawda) i Czoper i Beben zaliczyli nielegalke i dostali krotka propozycje - albo z honorem albo z hukiem do wyboru. O co chodzi niech kazdy sobie dopowie. Jesli to jest prawda, a patrzac po glosach w internecie oraz wsrod ludzi ktorzy na rajdzie byli to jest to prawda - to jest to poprostu hanba i wstyd...
Darno
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:05

Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 30 kwi 2007, 18:12

Darno napisał(a):Co do Czopera i Bebnów - rozmawialem podczas rajdu z jednym z organizatorów i podobno (mam nadzieje ze to prawda) i Czoper i Beben zaliczyli nielegalke i dostali krotka propozycje - albo z honorem albo z hukiem do wyboru. O co chodzi niech kazdy sobie dopowie. Jesli to jest prawda, a patrzac po glosach w internecie oraz wsrod ludzi ktorzy na rajdzie byli to jest to prawda - to jest to poprostu hanba i wstyd...


Słyszałem takie pogłoski...nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to... co ma na to powiedzieć Kajetan :?: :idea:
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez rak818 » poniedziałek, 30 kwi 2007, 18:17

el_misios napisał(a):Rajd bardzo fajny jak każdy Elmot.
Tutaj daję linka do galerii.
www.rallyfans.subtech.pl/images/elmot07/

Chciałem poruszyc tutaj temat kultury na drodze.
Wracając z ostatniego odcinka z Walimia jechał sznur aut i jakiś kozak w Subaru na Wrocławskich numerach zaczął wyprzedzać .
W pewnym momencie o mały włos by się niezmiescił bo z przeciwka jechało jakies auto.Potym manewrze zatrzymał ruch i wyskoczył do goscia w 306 z pretensjami.Czuł sie mocny bo miał zasobą kumpli w bmw a gosc w pugu jechał tylko z dziewczynom. Niezdąrzyliśmy my zareagować bo byśmy goscia sprowadzili na ziemie. Jesli ktos widział tę sytuację to niech napisze.


Bardzo fajne zdjęcia zwłaszcza to :D :D
Obrazek
Dzięki :!: :!: :!:
Trasa A2 Świecko-Terespol - Najdłuższy w Europie tor wyścigowy ciężarówek
Avatar użytkownika
rak818
A5
 
Posty: 569
Dołączył(a): czwartek, 3 cze 2004, 10:40
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez G.R.E.G » poniedziałek, 30 kwi 2007, 19:44

rallyfahrer napisał(a):http://www.rallyfahrer.info - właśnie wrzuciłem filmik z Elmotu.
Zapraszam serdecznie !!!!!!


Strażak od 5:33 wymiata :wink:
Ładnie Sołek poszedł w pierwszym ujęciu :twisted:
Moje Produkcje http://rallymovies.xt.pl
To nie był five minus - Lechu K. :D
Avatar użytkownika
G.R.E.G
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): sobota, 27 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Krosno/Jasło

Postprzez Kafe » poniedziałek, 30 kwi 2007, 21:55

Fajnie, że się udało Kajetanowi, przypominam wywiad znim w momencie kiedy jeszcze nie wiedział, że uda się wystartować:

http://sport.wp.pl/kat,1778,wid,8707630,wiadomosc.html
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Postprzez Arti » poniedziałek, 30 kwi 2007, 22:04

Obrazek[/url]
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez GrzegorzChyla » poniedziałek, 30 kwi 2007, 22:17


jak dla mnie to na tym zdjęciu widać, sporo śladów po przejeździe samochodów po zewnętrznej kamienia.
Nic nie wskazuje na to żeby wcześniej po tej trawie ktoś przejechał w miejscu gdzie leży kamień.
GrzegorzChyla
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): środa, 20 sie 2003, 08:31
Lokalizacja: Wrocław / Pęgów

Postprzez bounder » wtorek, 1 maja 2007, 00:26

Cogonieznajom napisał(a): powtarzam tylko co mówił (krzyczał) nie tylko mój znajomy (srebrny Lancer) ale i np. Kuchar wkurzony i z wybitym kciukiem. Tyle tylko-nie snuje żadnych spisków. Pozdrawiam

jak się mówi a to trzeba powiedzieć b, zacząłeś temat to miej odwage powiedzieć co to za kolega a nie siejesz zamęt
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez Marcin z Mtl » wtorek, 1 maja 2007, 05:40

Cogonieznajom napisał(a):ps.co do tego kamienia jeszcze, to zaznaczam, że powtarzam tylko co mówił (krzyczał) nie tylko mój znajomy (srebrny Lancer) ale i np. Kuchar wkurzony i z wybitym kciukiem. Tyle tylko-nie snuje żadnych spisków. Pozdrawiam


Faktycznie, bardzo wiarygodne źródło, szczególnie wpieniony uszczerbkiem na zdrowiu i sprzęcie kierowca :)
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości