Mariusz Pelikański

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez BMBL » środa, 15 lut 2006, 16:36

gumowy napisał(a):
bzyq napisał(a):Kurza twarz. Jak bede mial chwile to wrzuce fotki z wypadku Pelikana. Musial na niezlym parciu isc, skoro wypadl z tego winkla. Rozmawialem z mechanikiem od Dytkow, i pytalem czemu nie odbudowali mu auta i nie skorzystali z SupeRally, ale koles sie lekko usmiechnal i powiedzial ze po tym dzwonie podluznice poszly sobie na piwo ( :) ). Nie bylo szans na odbudowanie auta, a wcale to tak tragicznie nie wygladalo. Strasznie mi szkoda, ze Pelikan dalej nie pojechal. Sympatyczna zaloga...



wiecie, a mnie to wqrwia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja widziałem ten dzwon, byłem tam i wcale nie jest to takie zabawne!!
Ja nie szukam taniej sensacji i jestem przeciwnikiem publikowania takich zdjęć, czy filmów. Jakby nie było jest to czyjeś nieszczęście!!
Ale jest to indywidualna sprawa każdego kibica co zrobi z tymi fotkami, czy filmem.
JA swoje zdjęcia z wypadku i film zachowam dla siebie...




Jak Cie to wqrwia to łyknij sobie nerwosol albo zmień dilera, bo Ci straszny szajs wciska...

To co piszesz jest bez sensu :? Ja wypadku nie widziałem a na fotki chętnie lookne :)
Avatar użytkownika
BMBL
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 6 lis 2005, 17:06


Postprzez skateman » środa, 15 lut 2006, 16:44

Widze gumowy, ze masz nerwice....

Zapewnie nie wiecie o tym, że Pelikan dołożył 10 tys z własnej kieszeni. Miał się pokazać, a jak się pokazał to wiemy... A w Pugu siedzi już napewno Poloński, a Kajtek się wacha ale oferte już ma. Informacje powyższe mam od Kajtka i Lopeza.
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez gumowy » środa, 15 lut 2006, 17:34

ej no czytajcie moje wypowiedzi dokładnie!!!!!!!!!!!
Ja napisałem, że ja tego nie robię i że każdy moze robić co mu się podoba, szanuje to, jast wolność wypowiedzi i publikacji....
Avatar użytkownika
gumowy
N1
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2005, 08:53
Lokalizacja: Krakooff

Postprzez Piter_yo » czwartek, 16 lut 2006, 02:27

to pokarze w koncu ktos te zdjecia?? Wazne ze im sie nic nie stalo, a co do braku kontynuacji kariery to watpie :|, napewno Pele nie zrezygnuje :)
Trabant Rally Team --> www.trt.one.pl
Avatar użytkownika
Piter_yo
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Miedziu » piątek, 17 lut 2006, 23:26

bzyq najpierw zapowiadasz ze wrzucisz fotkia potem lipa kiedy one beda??
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez bzyq » sobota, 18 lut 2006, 15:37

Miedziu napisał(a):bzyq najpierw zapowiadasz ze wrzucisz fotkia potem lipa kiedy one beda??


ja mam PO wypadku, jak juz nie ma auta. Poszukaj sobie w galeriach na autoklubie zaraz po i jak wygladalo auto. Mnie tam nie bylo. Ja siedzialem caly czas na parku serwisowym, i jak przerabialismy OS kolo 3 w nocy to strzelilem fote w tamtym miejscu
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez SZUMI » sobota, 18 lut 2006, 15:55

gumowy napisał(a):aha, jeszcze jedno skąd wyście te informacje wzięli o przerwie w rajdach to ja nie wiem....
Po tym dzwonie, jak podbiegliśmy do auta, chlopaki juz wysiadali- nic im sie kompletnie nie stało, na szczęście!!
I później stalismy z nimi i gadali, aż przyjechali miejscowi zetorem, żeby wyciągnąć miśka...
ze 4 godziny gadalismy, pilismy herbatkę z prądem itp.
hehe, smieszne, ale nam powiedzieli, że na 99,9% może jeszcze nie na dolnośląski, ale wsiadają do puga s1600!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więc ktoś tu pieprzy....


mam nadzieje że prawdą jest to co piszesz. strasznie chce by PELIKAN NIE PRZERYWAŁ KARIERY i żeby dalej jeździł. Bez róznicy jaka klasa, oby śmigał. :lol:
FOTOGRAFIA Z RAJDÓW ITP.

r.szumny@wp.pl

http://motorecords.pl/galerie_autor,111,0,Ryszard_Szumny.html
SZUMI
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Ząbkowice

Postprzez Superleggera » sobota, 18 lut 2006, 16:34

co do fotek to ktos dal na rallyonline.pl ale duzo ich jest teraz i nie wiem ktora to galeria, poszukajcie a znajdziecie :wink:
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Postprzez mirosław » sobota, 18 lut 2006, 20:23

foty mozna podziwiac na http://www.rallyonline.pl/g.php?1&pg_[desc]=+DESC&pg_[keyword]=magurski&pg_[search]=wsz%EAdzie&pg_[ex_path]=252&pg_[order]=data+galerii&pg_[step]=20&modex=pokaz&T[id]=1344 update: pilot podal chyba zly opis mialo byc lewy na mostek, a wyszlo pod.... 8)
JAZDAAAA
Avatar użytkownika
mirosław
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): sobota, 17 sty 2004, 16:28
Lokalizacja: POLAND

Postprzez develoop » niedziela, 19 lut 2006, 18:28

Heja. Słyszałem że Dytko ma zamontować Pelikanowi na Rajd Dolnośląski najnowszą nowinke - Cegłe pod pedał gazu :lol: Heh Pozdrawiam
Pelikan GO!
Avatar użytkownika
develoop
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 22:40
Lokalizacja: Dzierżoniów

Postprzez Gość » wtorek, 21 lut 2006, 01:12

develoop napisał(a):Heja. Słyszałem że Dytko ma zamontować Pelikanowi na Rajd Dolnośląski najnowszą nowinke - Cegłe pod pedał gazu :lol: Heh Pozdrawiam
Pelikan GO!


Osobliwe poczucie humoru. :roll:
rally_psycho

Jeśli szukasz jakiejś informacji w sieci, korzystasz z Google. Google pyta Chucka Norrisa.
Gość
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2006, 00:54

Postprzez denzel » wtorek, 21 lut 2006, 09:53

develoop napisał(a):Heja. Słyszałem że Dytko ma zamontować Pelikanowi na Rajd Dolnośląski najnowszą nowinke - Cegłe pod pedał gazu :lol: Heh Pozdrawiam
Pelikan GO!


a ja słyszałem że ta cegła ma być na pedale gazu, żeby cały czas był w podłodze i żeby się chłopak nie męczył bo i tak cały czas go ciśnie na maxa
:wink:
denzel
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Picias » wtorek, 21 lut 2006, 17:22

Badzo osobliwe macie poczucie humoru. Pelikan jeździ szybko i stało się jak stało, Kuzaj w tamtym sezonie dwa razy ostro wydzwonił, pewno już miał założony ten patent z cegłą. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez ocochodzi » wtorek, 21 lut 2006, 21:03

Picias napisał(a):Kuzaj w tamtym sezonie dwa razy ostro wydzwonił


Odkąd pamietam to Kuzaj od sezonu 1998 co roku miewa mocne dzwony... wiec ten patent Lesiu stosuje już prawie 10 lat... :D
Avatar użytkownika
ocochodzi
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 19:08
Lokalizacja: gdzieś w Unii....

Postprzez Mroowa » piątek, 3 mar 2006, 17:51

III Turniej Halowej Piłki Nożnej Zespołów Rajdowych

W sobotę 4. marca 2006 roku o godzinie 12:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ząbkowicach Śląskich, odbędzie się „III Turniej Halowej Piłki Nożnej Zespołów Rajdowych”. Na boisku zobaczymy między innymi: Grzegorza Grzyba, Przemysława Mazura, Pawła i Piotra Dytko, Krzysztofa Tercjaka, braci Dobrowolskich, Mariusza Pelikańskiego, Daniela Dymarskiego oraz Gwardię Wrocław.
Do udziału w Turnieju poszukujemy dwa 6-8 osobowe zespoły kibiców rajdowych.
Wpisowe wynosi 30zł od zawodnika, każdy zawodnik otrzyma koszulkę, jedzenie oraz napoje. Pozostała kwota zostanie przekazana na Fundację im. Janusza Kuliga.
Telefon kontaktowy: 603-246-464

Zapraszamy Wszystkich Serdecznie.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości