Kariera "Juniora" w RSMP

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez bzyq » czwartek, 5 sty 2006, 17:58

skateman : a ja rozmawialem kiedys z pewnym Swietym Mikolajem i mi tez rozne rzeczy opowiedzial.
Konkrety. To dalej jest tzw. pier** kotka za pomoca mlotka.
Nie mam nic osobistego do Ciebie, ale denerwuja mnie posty, ktore zawieraja glupoty nie podparte niczym.
Nie bede Cie na sile przekonywal do mojego zdania, bo kazdy ma prawo do wlasnego, ale uwazam Grzeska za wporzadku faceta, z ktorym mozna pogadac, posmiac sie. Facet ma jaja, idzie zawsze pelna bomba, a nie wozi sie jak co po niektorzy.Wedlug mnie niesprawiedliwie oceniacie jego osobe.Poza tym haslo typu : skonczyl sie w polowie sezonu, bo skonczylo sie upalanie, to jest dla mnie conajmniej smieszne. Ilu jest zawodnikow ktorzy sie "skonczyli" ?
Szirer chyba kiedys zrobil zestawienie, ktore odzwierciedlalo chyba dokladnie jego dokonania.
Proponuje zakonczyc takie glupie gadanie, bo i tak to do niczego nie prowadzi.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno


Postprzez mda » czwartek, 5 sty 2006, 18:00

Brawo BZYQ, te slowa skatemana brzmia jakvy chcial sie dowartosciowac ze jego idol jezdzil gorzej od Grzyba...daj mi dowod ze GG upala skoro twerdzisz ze w sezonie 2005 to robil..powiedz kto to mowil/??
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wartek » czwartek, 5 sty 2006, 18:14

tak btw, to kuchar w ktoryms wrc przysiegl bodajze na swoja nienarodzona corke, ze od 2001 roku nie upalal ani razu :)
Avatar użytkownika
wartek
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 12:38
Lokalizacja: 3City

Postprzez Buncol » czwartek, 5 sty 2006, 18:15

enka napisał(a): to ciekawe kiedy QHR sie skonczyl. to juz trzeba w latach liczyć z takim podejsciem jak twoje skateman


umowmy sie, ze zaden z w/w kierowcow sie nie skonczyl. Grzyb tak na dobra sprawe pojechal wysmienicie w Elmocie. W Polskim jak dla mnie pojechal beznadziejnie. Reszta rajdow to pech, a raczej druciarstwo JM.

Jesli chodzi o QHRa to Elmot byl fatalny, wiadomo pierwszy raz w nowym aucie (zle ustawionym). Rajd Polski to porazka ze wzgledu na awarie i brak profesjonalizmu ze strony organizatorow, polecam jeden z onboardow na stronie Tomka. Rajd Nikon to znow awaria, choc i Tomek dobrze w tym rajdzie sobie nie radzil. Rajd Warszawski, Wawelski i Barborka to pasmo dobrych wynikow.

Generalnie niezly OT sie zrobil, bo w termacie jest nazwisko Kosziuszki.

Podsumowujac. Kosciuszko to mlody kierowca, ktory jest trzymany na smyczy, jezdzi regularnie i dobrze na tym wychodzi. Do szybkich nie nelazy. Grzyb to kierowca bardzo szybki to trzeba przyznac, choc go nie lubie. Widac, ze ten sezon to problemy techniczne a nie brak umiejetnosci. Jednak latke upalacza ma nie od dzisiaj i jego nazwisko najabrdziej mi sie z tym zjawiskiem kojarzy, cos w tym jest.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bounder » czwartek, 5 sty 2006, 18:16

mda napisał(a):jesli juz doszloby do takiej sytuacji ze GG by sie chwalil innemu zawodnikowi ze upala, to nie mowilby tego zawodnikowi ktory nie upala.



bardzo malo wiesz o rajdach widocznie, zawodnicy jeden przed drugim wcale sie z tym nie kryja, i nie chodzi mi tu o GG tylko o ogol. poza tym spytajcie sie czasami wlascicieli pensjonatow przy OSach od kiedy zjezdzaja sie "glosne" auta i od kiedy ruch jest na prawde ogromny :?:
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez bzyq » czwartek, 5 sty 2006, 18:19

bounder napisał(a):
mda napisał(a):jesli juz doszloby do takiej sytuacji ze GG by sie chwalil innemu zawodnikowi ze upala, to nie mowilby tego zawodnikowi ktory nie upala.



bardzo malo wiesz o rajdach widocznie, zawodnicy jeden przed drugim wcale sie z tym nie kryja, i nie chodzi mi tu o GG tylko o ogol. poza tym spytajcie sie czasami wlascicieli pensjonatow przy OSach od kiedy zjezdzaja sie "glosne" auta i od kiedy ruch jest na prawde ogromny :?:


ech .....
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Gracko » czwartek, 5 sty 2006, 18:27

przez takie właśnie dyskusje przywarła etykietka do Grześka chyba , jednemu z kierowców w s1600 zrobiono fotke przed Polskim jak jechał na urlop trasami rajdu i jakoś rozeszło się po kościach , pewnie dlatego że i tak nie wiele zwojował , jak by mu się udało coś wygrać to by był dopiero upalacz z niego . Grzesiek objezdzał wszystkich jak chciał i kibice musieli sobie jakoś wytłumaczyć jak on to robi więc zrobili z niego wielkiego upalacze nigdy nie łapiąc Go na czymś takim ale taki właśnie jest nasz naród - jak cos komuś sie udało to napewno zrobił coś na lewo .


Grzybek i tak jest najszybszy !!:)
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Buncol » czwartek, 5 sty 2006, 18:29

Gracko napisał(a):przez takie właśnie dyskusje przywarła etykietka do Grześka chyba , jednemu z kierowców w s1600 zrobiono fotke przed Polskim jak jechał na urlop trasami rajdu i jakoś rozeszło się po kościach , pewnie dlatego że i tak nie wiele zwojował , jak by mu się udało coś wygrać to by był dopiero upalacz z niego . Grzesiek objezdzał wszystkich jak chciał i kibice musieli sobie jakoś wytłumaczyć jak on to robi więc zrobili z niego wielkiego upalacze nigdy nie łapiąc Go na czymś takim ale taki właśnie jest nasz naród - jak cos komuś sie udało to napewno zrobił coś na lewo .


Grzybek i tak jest najszybszy !!:)


daj spokoj, Juniora nikt nie nazwal upalaczem po tym jak zdobyl MP.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mda » czwartek, 5 sty 2006, 18:33

a co powiecie o rajdzie Wawelskim jak tacy madrzy jestescie? Nowe trasy, inna nawierzchnia...wszystko nieznane! a Grzyb jako jedyny cisnął jak pocisk, byl 4 w Generalce i mial kilkusekundowa strate do 3 pozycji...co tez powiecie ze upalal?
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bzyq » czwartek, 5 sty 2006, 18:34

bo Go nazwali inaczej :P
Zauwazcie pewna prawidlowosc. Komus dobrze idzie - to od razu cos musi byc do dupy.
Dajcie spokoj juz z takimi komentarzami i trzymajmy sie tematu.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Mars » czwartek, 5 sty 2006, 18:57

Może jeszcze zacznijcie w siebie grabkami i wiaderkami rzucać jak dzieci w piaskownicy ... :evil:
Grzyb jest szybki, owszem, nawet bardzo szybki ale nie jest Bogiem jak sie niektórym wydaje. Opinie o upalaniu jakoś się z księzyca nie wzięły...coś w tym musi być. Nie mówie dokładnie co, bo nigdy go nie złapałem na upalaniu. Ale czystego sumienia napewno nie ma. Dla mnie tam może upalać nawet i 1283976543460907253 razy jeden oes i umieć go jak tabliczke mnożenia. Mam to gdzieś, jego kariera, nie moja. Upalanie, jeżeli je praktukuje, wyjdzie z czasem i to na jego niekorzyść. Ja osobiście Grzyba nie lubie, ale wcale nie przez to, że upala/ał. Nie lubie go za to co zrobił na Polskim i mam gdzieś jakieś tłumaczenia, że nie widział. Rozumu też nie ma? 20 km na kapciu i nie wpadło mu do główki, że ktoś moze go dogonić? Ile dostał kary 500 ojro? Dla mnie powinni go zdyskwalifikować. Ale to moje zdanie. I za to go nie lubie, bo to jest fakt a nie przypuszczenia jak to, że upala.
Ktoś go też porównał do Kuchara i że niby obaj sie skończyli...ech...Grzyb niech się narazie do Kuchara nie porównuje, najpierw niech pojedzie chociaż jeden rajd w fabryce, pojezdzi w MŚ i potem możemy sie porownywać. Ale to tylko tak na marginesie i nie ma to większego znaczenia.
A co do właściwego tematu o Kościuszce to nie ma co gadać, Grzyb jest od niego szybszy. Jezdził parchem, na Polskim owszem dał plame ale to tylko jeden rajd, i przez to przegrał majstra. Kosciuszko tytuł dowiózł, Grzyb stracił go przez samochód ... a Frycz popełnił decydujący błąd na Wawelskim...jednak te fakty nie mają żadnego wpływu na to, że Grzyba nie lubie, Kosciuszki też nie a Frycz lubie i to jemu najbardziej kibicuje z całej naszej stawki S1600 ;) Zaraz po nim jest Pelikan a wymienieni wcześniej panowie daleko w tyle ;););)
That's all folks...
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Karol » czwartek, 5 sty 2006, 19:20

No tak Grzyb na Słowacji, tylko jaka tam obsada rajdó jest :wink:
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez enka » czwartek, 5 sty 2006, 19:43

wiecie, az zal to czytac.
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gucio » czwartek, 5 sty 2006, 19:57

enka: ja tutaj nawet nie chciałem zaglądac od popołódnia, bo wiedziałem, że jakies przykre i dziwne rzeczy tutaj się piszą, tylko poczekałem do wieczora i się nie myliłem...ja nie zabieram głosu w takich tematach już, bo ja nie mam swojego idola czy antyidola.Poprostu kibicuję wszystkim i tym słabym i tym mocnym :wink:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez majkos » czwartek, 5 sty 2006, 21:04

Witam
Dyskusja czy lepszy jest Grzyb czy Junior przypomina dyskusję o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocy.......
Ale wynik jest wynikiem. A w zeszłym sezonie lepszy był Junior i tyle. Wielu z nas ma swoich idoli którym kibicuje i bedą bronić do upadłego. Tak jest i tutaj. Grzybowcy chcą za cholere zdyskredytować Juniora chcąć zapomnieć o niepowodzeniu swojego Idola (tak przez duże I). Skatemana znam juz dłuugoooo (albo jeszcze dłużej) i wiem, że nie podchodzi do QHR-a tak jak niektórzy Grzybowcy. Uderzył w stól i nożyce same się odezwały..... Ten topic jest o Juniorze i myslę, że Ci co wielbią GG powinni pisac w innych topicach.... Junior jak sama nazwa wskazuje jest młody i swiat stoi przed nim otworem i ma duże szanse w RSMP i może troche mniejsze w JWRC. Cieszmy się więc, że mamy komu kibicować a nie kłóćmy tu się zawzięcie.
Pozdrawiam

PS. Gdzieś tu jest temat o nielegalnym zapoznaiu więc może go odświeżyć??
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron