Zimowy Rajd Magurski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez RallyMAN » wtorek, 6 lut 2007, 01:32

-=KrzysiekWRC=- napisał(a):Jasne! Przynajmniej ja widziałem, a nawet odmachałem chłopakom od "lali" i pokazałem <spoko> Oby wiecej takich akcji na OSach :!: :wink: :lol:


Pomysł z lalka rzeczywiście fajny bo smiechu troche było... ALE! nie zauwazyles chyba, ze kolesie od 'Czesi' (tak nazwali tą lalke) byli zupełnie nawaleni na juz na pierwszym przejezdzie w sobote... takze dla mnie to byla totalna głupota... z resztą nie oni jedni byli nietrzeźwi... kupe ludzi nawalonych widziałem na rajdzie... bylo troche 'miejscowych' ich to juz olewam bo oni raczej idą na rajd bo mają nową miejscówke zeby pochlać i coś przyćpać z kumplami a jazda to ich tam nie interesuje zbytnio. Ale jak widze kibiców, po których widać, że nie są na rajdzie pierwszy raz i piją przy odcinku to po prostu dla mnie totalna głupota i bezmyślnośc... rozumiem jakieś wino grzane sobie wypić jedno czy coś (bo zimno itp) ale byli i tacy, których kumple prowadzić musieli bo ledwo sie na nogach trzymali... To jest wielkie niebezpieczeństwo i potem przez takich debili wywalają rajdy z kalendarza i robią wielkie afery w mediach... A wiadomo, że nawet jeśli organizator da 150 sedziów na odcinek to i tak wszystkich kibiców sie nie upilnuje...

A co do tego, że były 2 odcinki to też jestem zdziwiony... Jezdzilem przed i po rajdzie troche po 'tamtejszych' drogach... i tam są wyśmienite warunki na rajd nie tylko zimowy ale i asfaltowy... Usprawiedliwieniem może być fakt, że śnieg był tylko w wyższych partiach gór... ale jechałem także inną drogą, która była super ośnieżona i na odcinek nadawała by sie idealnie... I jest tam kupe takich dróg... No, ale ja nikogo nie winie, bo może się miasto nie zgadzało lub co innego...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez ciapulek » wtorek, 6 lut 2007, 05:43

boss napisał(a):Elmot 2006... odwołane odcinki z powodu lenistwa organizatora który nie chce wyznaczyc nowych tras...oczywiście wolniejszych...! >żółta kartka

Polski 2006... żeby coś zjeśc to trzeba było jechac na serwis... nikt na nic nie przygotowany... porażka...! >żółta kartka

Subaru Poland... masakryczne zabezpieczenie... zero szacunku do kibiców... <żółta kartka

Rzeszowski...

Nikon... brak zabezpieczenia... marna organizacja... <żółta kartka

Warszawa... też niewiadoma czy się rajd odbędzie...

No i Dolnośląski... a raczej jego brak...<czerwona kartka

I to wszystko oddziałuje na kibicach... też łatwo nie mamy... a i gdyby nie My to by rajdów nie było w ogóle...!


Chciałeś napisać coś żartobliwego, ale nie wyszło.

Rajdy w Polsce z punktu widzenia kibiców nie zmienią się na lepsze. Nie ma się co łudzić. Musielibyśmy wszyscy zgłosić chęć zabezpieczania rajdów. Ze 25% z nas nadawałoby się do tego zadania. Wtedy moglibyśmy wyprzeć z zabezpieczenia ludzi zupełnie do tego się nie nadających, a obecnie się tym zajmujących. Nie ma szans, by tak się stało.

Natomiast mogą zmienić się na gorsze i jest to prawdopodobne. Myślę, że za naszego życia zacznie się w Polsce era rajdów ze strefami dla kibiców.

Rajdy samochodowe powstały w czasach, gdy taka forma życia jak kibic rajdowy jeszcze nie istniała. Rajdy w takim kształcie zawsze mogą wrócić, nie łudźmy się, że jest to niemożliwe.
Avatar użytkownika
ciapulek
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): niedziela, 6 sie 2006, 17:08

Postprzez TomekW » wtorek, 6 lut 2007, 09:49

Witam,
Moje zdjęcia z Magurskiego http://www.rajdykrakow.strefa.pl/
zapraszam
pozdrawiam
------------------------------------
TomekW
http://www.rajdykrakow.strefa.pl
------------------------------------
Avatar użytkownika
TomekW
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): sobota, 11 sty 2003, 19:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bols09 » wtorek, 6 lut 2007, 10:26

Witajcie jestem nowym forumowiczem i nie chciałem zabierać głosu na temat 3 Rajdu Magurskiego, ale w kilku zdaniach wyrażę swoją opinie i zaprezentuje prawdziwe oblicze tego rajdu ... jego ciemną stronę. Dla kibiców rajdowych był to piękne widowisko, możliwość oglądnięcia czegoś nowego, innego... zimowego nocnego odcinka w Polsce.
Dla zawodników była to prawdziwa droga przez mękę (nie chodzi tu o warunki pogodowe), wymienię tylko kilka ciekawostek.... pominę brak miejsca na serwis, na dzień przed startem rajdu.
Zapoznanie: RSMP i PZM odbywało się w tym samym czasie, zawodnicy nawzajem przeszkadzali sobie, brak przygotowania trasy przed zapoznaniem (zaspy na odcinkach, kolejki na podjazdach...).
Odbiór administracyjny i BK1: Organizatorzy bardzo „zaradnie” przygotowali czas odbioru administracyjnego(19:00 czwartek), spotkanie organizatorów z zawodnikami (22:00 na którym ważyły się losy rajdu) i BK1 dla PZM (o 7:00 w piątek). W sumie niektórzy zawodnicy się stresują i nie mogą spać.
Sędziowie którzy nie wiedzą jaki PKC rozstawiają, Safeciarze odskakujący przed rajdówkami.... i wiele jeszcze innych zaniedbań.
Proponuje tym którzy ustalali regulaminy na rok 2007 i jednocześnie byli członkami ZSS’u spojrzeć do nich i nauczyć się liczyć kilometry oesowe....
Jeszcze tylko uwaga do sędziów, komisarzy sportowych i organizatorów, rajd jest organizowany dla zawodników a nie dla Was, respektujecie regulamin znacie go zawodnicy też znają i w większości szanują zawarte w nim obostrzenia. Dlaczego Wy nie pomagacie uczestniczyć w zawodach sportowych tylko, za każdym razem staracie się udowodnić że Was przepisy nie obchodzą (a jak co to się zmieni tak żeby było dobrze).
To tylko przykłady niektórych zaniedbań na 3 Rajdzie Magurskim.
Ze strony kibica chciałbym pogratulować wygranym, i do zobaczenia na kolejnych rajdach.
Rajdy Rajdy
bols09
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 4 lut 2007, 13:06
Lokalizacja: MałaPolska

Postprzez menson » wtorek, 6 lut 2007, 11:02

Jęsli chodzi o lale to zależy którą ekipe widziałes bo były dwie rzeczywiście pierwsza ekipka była no nie bede komentował bo dla mnie to była głupota jechać tyle na rajd i się nawalić. Natomiast druga ekipa miała tą lale od połody drugiej petli bo tamci ją zostawili na oesie.
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez Banan » wtorek, 6 lut 2007, 13:55

Sprostowana zostala wypowiedz Kuzaja.

Nie mieliśmy nowych opon – przed tym oesem nie było strefy serwisowej i jedyne co mogliśmy zrobić, to tylko sami na drodze pozamieniać przód z tyłem i rezerwą. Po prostu wypadły już kolce, no i w tym momencie ich zabrakło.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez SoszkA » środa, 7 lut 2007, 01:17

Avatar użytkownika
SoszkA
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 19 cze 2006, 00:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zales » środa, 7 lut 2007, 16:19

Filmik z "wypadku" Kuzaja jest na rallypl.com wszystko fajnie pieknie widac
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez Saruto » środa, 7 lut 2007, 17:51

zales napisał(a):Filmik z "wypadku" Kuzaja jest na rallypl.com wszystko fajnie pieknie widac

No właśnie nie za wiele widać ;) chodziło o całą akcje a nie o sam wypadek.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez kopecky » środa, 7 lut 2007, 22:53

witam szukam jakis materiałów foto/video z magurskiego załoga nr 130 Seicento N0 Pochłopień/Piskorski

prosze o kontakt biuro@pochlopien.pl

napewno sie dogadamy :)
kopecky
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 8 gru 2003, 14:39

Postprzez killer wrc » czwartek, 8 lut 2007, 09:55

Paweł Dytko pokazał Lubiakowi(kto mu dał takie auto,przecież gośc sie w nim zwyczajnie gubi)i innym "wysoko budżetowcom"jak należy jeżdzić po śniegu:-)łomot okrutny,zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz:-)
Hoło Go!Kajto Go!
Avatar użytkownika
killer wrc
A5
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 3 mar 2006, 21:22
Lokalizacja: Wymój -Mańki

Postprzez Anonymous » czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Witajcie
http://rallypl.com/news/n,191

wypisane nie dociągniecia .... jeden z zawodników z Pzmotu opisuje ten bałagan w komentarzach

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez Zajcev » piątek, 9 lut 2007, 10:09

Wczoraj na TVP Sport byla relacja z Magurskiego:) W studiu był Pan Dytko (nieiwem juz ktory:)) Frycz i chyba Wysocki lub Grzybek hehe:) no i Tomek Kuchar;) Program prowadzil Pan Madej:) Niestety zalapalem sie na sama koncowke:( dzis o 10 powtorka:/ ale pewnie przez tydzien beda jeszcze powtarzac;)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

do kuzi fan myślenice

Postprzez kaczmarek » piątek, 9 lut 2007, 11:03

W jaki sposób można to obejrzeć
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: do kuzi fan myślenice

Postprzez Marmetal » piątek, 9 lut 2007, 12:47

kaczmarek napisał(a):W jaki sposób można to obejrzeć


Trzeba chyba mieć platformę "n".
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 28 gości

cron