Zimowy Rajd Magurski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Szambelan » piątek, 9 lut 2007, 21:48

Ten rajd był piękny.
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża


Postprzez Buncol » sobota, 10 lut 2007, 22:31

Rajd sie juz dawno skonczył, ale ja dopiero wróciłem do domu, bo miałem ferie :)

a więc do rzeczy. Z tego co przeczytałem, to naprawde niezłe "jaja" z tą organizacją :shock: z resztą było to widać jak się wjechało do Uścia. Nieźle się z ojcem zdziwiliśmy jak zobaczyliśmy serwisy poupychane po podwórkach i skrawkach parkingu. Jeśli chodzi o rajd jako sport i widowisko to bardzo mi sie podobalo. Klimatyczne nocne odcinki to cos niesamowitego :wink: Jesli chodzi o jazde to w skrocie. Czolowka jechala szybko, bez wiekszych wyszczegolnien. Kuzaj, Kuchar, Czopik, Solek, Dytko trzymali poziom. Na uwage zasluguje swietna postawa Wysockiego. Bylem w miejscu gdzie w plener wypadl Czopik. Po dramatycznej walce Tomkowi z ubloconym Zagorijem udalo sie wrocic na drodze, ale wynik juz przepadl. Stalem tez w miejscu gdzie wypadl Petrenko i Paruchala w kijance. Na koniec rajdu tuz przed meta ten drugi po raz kolejny wpadl do rowu. Zakopal sie na tyle solidnie, że trzeba bylo czekac na wyciagarke. Jesli chodzi o jazde PZM to szkoda slow. Widowisko zaczynalo sie jak jechaly seje i malary, wstyd panowie. Grzechem bylo by nie wyroznic Waldka Janeckiego. NIe mam slow do tego goscia, sponsorzy powinni ustawiac sie do niego na kleczkach.

Co do wynikow. Zasluzonw zwycieztwo Kuchara i drugie miejsce Dytki. Gratulacje panowie :) Jak wracalismy z rajdu to jadac przez Uscie w gescie triumfu z naszego samochodu wystawala flaga "KUCHAR GO". Szkoda ze nie moglem zostac az Tomek wjedzie na serwis, bo ztc przeczytalem przywitanie bylo gorace ; ]
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kostek » niedziela, 11 lut 2007, 01:30

Buncol no to staliśmy koło siebie :wink: tam gdzie wypadł Petrenko, byłem w kurtce SPRT, staliśmy 10m. za wami :wink:
"Życie jest piękne, tylko ludzie skur****ny"
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy

Postprzez MOTORECORDS.PL » poniedziałek, 19 lut 2007, 01:24

Witam, chcę poinformować wszystkich zawodników startujących w 3 Rajdzie Magurskim o możliwości zamawiania filmów z zawodów.

szczegóły na www.motorecords.pl
Avatar użytkownika
MOTORECORDS.PL
A6
 
Posty: 1243
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: kraków

Postprzez Kruk » niedziela, 25 lut 2007, 18:06

Potrzebuję informację czemu Piękosia zabrakło w wynikach :?:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marmetal » niedziela, 25 lut 2007, 19:00

Kruk napisał(a):Potrzebuję informację czemu Piękosia zabrakło w wynikach :?:


Z tego co wiem to chyba nie dojechał do mety. Zaliczył wszystkie oesy, ale chyba miał awarię podczas dojazdówki na metę. Nie jestem pewien, więc proszę poprawić.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez bzyq » poniedziałek, 26 lut 2007, 08:52

na ostatnim serwisie padła pompa paliwa.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez KKoza » czwartek, 1 mar 2007, 21:48

Szambelan napisał(a):Ten rajd był piękny.

Z tym się trudno nie zgodzić :) Byłem wprawdzie tylko w sobotę, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Buty miałem przemoczone, nieco zmarzłem, ale to jest nieważne. Kilka zdjęć ode mnie można zobaczyć tutaj http://friends.krosno24.pl/kozak/foto/magurski07/ - jedno z nich w najnowszym Autoklubie.
Avatar użytkownika
KKoza
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 19 wrz 2006, 15:59
Lokalizacja: Korczyna/Krosno/Wawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości