Leszek Kuzaj Spoiler

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » czwartek, 23 lut 2006, 19:27

Witam

Jak macie jakies czesci na sprzedaz to pisac na meil : bartekrally@op.pl
lub gg : 5048765
Anonymous
 


Postprzez krystof » poniedziałek, 27 lut 2006, 21:40

michalwoj napisał(a):Ja wiem czym pojedzie Mucha, ale nie wiem czy moge wam to powiedzieć.


No dawaj, nic mnie juz nie zdziwi... czyzby kolejny model z s1600??
A moze WRC, wiem, wiem, zakaz jest, no ale Mucha to Mucha - same plotki. Trudno uwierzyc w te wszystkie historyjki...

Zeby sie tylko nie okazalo, ze znowu kupi jakiegos zloma typu 106 Maxi, ktorym nic nie zdzialal... nie ma sie co dziwic, pewnie gdyby tak przeliczyc jakosc/cene to by wyszlo 0...

Nie lepiej to bylo wystartowac w PP?? Nie dosc ze duuuzo tansza rozrywka od maxi, to jeszcze bardziej medialna i i chyba najwazniejsze, dzieki pucharowi mozna zaistniec w rajdach... s1600 itd... ale ja sie nie znam...
Obrazek
Avatar użytkownika
krystof
N2
 
Posty: 117
Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwi 2004, 18:44

Postprzez Raven » wtorek, 28 lut 2006, 15:58

jakiegos zloma typu 106 Maxi

Buhahaha, troche przesadziles, to samochod ktorym mozna zdrowo cisnac, tak samo jak Clio Williamsem A7 czy Renault Clio Ragnotti N3. Niestety w Polsce nie bylo kierowcy na tyle zdolengo, aby tym szybko jezdzic (mowie tu o czasach kiedy nie bylo juz Renault Sport Polska).
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez krystof » wtorek, 28 lut 2006, 19:58

Raven napisał(a):
jakiegos zloma typu 106 Maxi

Buhahaha, troche przesadziles, to samochod ktorym mozna zdrowo cisnac, tak samo jak Clio Williamsem A7 czy Renault Clio Ragnotti N3. Niestety w Polsce nie bylo kierowcy na tyle zdolengo, aby tym szybko jezdzic (mowie tu o czasach kiedy nie bylo juz Renault Sport Polska).


A wcale nie twierdze ze nie da sie szybko tym autkiem jechac:)

Wg mnie w rajdach chodzi glownie o rywalizacje... a w przypadku sezonu 2004 i startow MM bylo tragicznie... klasa A6 niby bardzo popularna, ale co?? do s1600 absolutnie nie mial podejscia, a z pucharowymi 206 wygrywal ohohoh, a nawet wiecej. Wiec tak naprawde ciezko powiedziec o wynikach.

Mysle ze maxi jest nawet szybsze od cliowek (a napewno bardziej agresywne)... ale i drozsze...
Obrazek
Avatar użytkownika
krystof
N2
 
Posty: 117
Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwi 2004, 18:44

Postprzez skateman » wtorek, 28 lut 2006, 20:35

Co do Muchy to podobno szykuje niespodzianke i będzie to auto S1600, ale jakie nie mam pojęcia.....
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez ocochodzi » środa, 1 mar 2006, 14:10

skateman napisał(a):Co do Muchy to podobno szykuje niespodzianke i będzie to auto S1600, ale jakie nie mam pojęcia.....


Pewnie wypożyczy Pume S1600 od Norberta
Avatar użytkownika
ocochodzi
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 15 lut 2006, 19:08
Lokalizacja: gdzieś w Unii....

Postprzez Marmetal » środa, 1 mar 2006, 19:26

Raven napisał(a):
jakiegos zloma typu 106 Maxi

Buhahaha, troche przesadziles, to samochod ktorym mozna zdrowo cisnac, tak samo jak Clio Williamsem A7 czy Renault Clio Ragnotti N3. Niestety w Polsce nie bylo kierowcy na tyle zdolengo, aby tym szybko jezdzic (mowie tu o czasach kiedy nie bylo juz Renault Sport Polska).


Masz rację, ale Jacek Jerschina nawet nieźle jeździł 106-stką Maxi, a jeszcze lepiej A-grupową 106 Rallye :).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Anonymous » czwartek, 6 lip 2006, 10:11

Jak ktoś będzie miał coś n sprzedasz to pisać na gg :D
Anonymous
 

Postprzez Banan » czwartek, 6 lip 2006, 11:06

Ja mam kawalek zderzaka i opony od Belta z Elmotu.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Piotrek_Górki Wielkie » poniedziałek, 17 lip 2006, 15:17

Ja mam całego slicka z elmotu od butruka ;-)
Kajtka w Subaru mamy i za Niego kciuki trzymamy
Avatar użytkownika
Piotrek_Górki Wielkie
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): wtorek, 30 sie 2005, 18:53
Lokalizacja: Górki Wielkie

Postprzez Gucio » poniedziałek, 17 lip 2006, 15:33

A ja mam w domu dwa śliczne kotki :lol: :lol:
Panowie halo co to za temat a co za rozmowa ? :wink:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Philippe » piątek, 25 sie 2006, 09:56

Banan napisał(a):Ja mam kawalek zderzaka i opony od Belta z Elmotu.


niebawem ktoś wystawi jakiegos subaru dezela do kjs z części uzbieranych po bełtowskim bo to akurat nie sztuka pozbierać na KAŻDYM rajdzie troche i zamocować ;)
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez Dexterek » piątek, 25 sie 2006, 12:56

Ja mam do sprzedania prawie kompletne nadwozie z rajdówki CC sporting klasy A0 po mega dachowaniu ( niestety nie powiem na którym rajdzie - no chyba że zainteresowanemu ). Powiem tyle że żadna blacha nie jest prosta (klatka też nie bardzo się do czegoś nadaje) a samochód robi takie wrażenie że Ci co go pierwszy raz widzą robią woooooooooow.
Sprzedam w cenie złomu !!

PS. Myślę że autko to będzie stanowiło piękną dekoracje przed domem każdego "prawdziwego" kibica rajdowego.

A ha i mam jeszcze jedną prośbę do wszystkich którzy zbierają takie trofea - jeśli macie zamiar je zbierać z rozbitych rajdówek leżących przy oesach najpierw się spytajcie właściciela czy nie będą mu już potrzebne bo ostatnio prawie straciłem rękawiczki i inne cenne rzeczy. Nie żebym miał coś przeciwko choć nie jest to dla mnie zrozumiałe do końca. Dlatego całe to ogłoszenie traktójcie raczej z przymróżeniem oka :D
Avatar użytkownika
Dexterek
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 25 lip 2006, 18:14
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości