Sezon 2006

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Jucek » poniedziałek, 26 gru 2005, 17:20

dobra ale o co chodzi ? moj post byl skierowany do osob ktore popieraja kretynski pomysl pzm z karami.

A to, ze zorganizowanie takiej imrezy ( nie mowie juz nawet o samym RSMP, ale tez o pucharze i GSMP ) to jest kilka miesiecy ( !! ) pracy wielu ludzi, ktorzy poswiecaja dobrowolnie swoj czas, ktorzy wyrzekaja sie czesto innych rzeczy. A boli zachowanie kibicow, ktorzy zamiast okazac szacunek nawet zwyklemu sedziemu zabezpieczenia, to traktuja Go jak zlo konieczne.ech ...


wlasnie o to mi chodzi, pewna grupa ludzi zapieprza,poswieca caly wolny czas na pomoc przy organizacji rajdu,szuka sponsorow,kasy, sposobow na wypromowanie i reklame swojej imprezy itp itd czescia tych zadan powinien zajac sie pzm, nawet ma taki zapis w statucie - " rozwój masowego i wyczynowego sportu motorowego, programowanie i propagowanie rozwoju masowych i wyczynowych sportów motorowych, w szczególności: samochodowego, motocyklowego, kartingowego i żużlowego oraz organizowanie zawodów i imprez"

a oni zamiast tego beda karac automobilkluby za przesuniecie terminu lub odwolanie rajdu :shock: ja pier... przeciez wszystkie zawody sportowe sa wlasnoscia pzm, i to wlasnie oni powinni pomagac rajdom ktore maja klopoty finansowe.

i bardzo dobrze!! Bo jak sie deklaruje, że sie rajd dolnośląski odbędzie to sie dotrzymuje słowa, a tak teraz najpierw przemyslą sprawe, a dopiero potem odwołają albo rajd pojedzie

:roll:
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica


Postprzez bzyq » wtorek, 27 gru 2005, 03:41

Kimi napisał(a):pzm powinien się cieszyć że automobilkluby chcą organizować rajdy , jeśli pzm będzie karał za odwołanie to za kilka lat będziemy mieli jeden rajd który wyłoni mistrza Polski :?


Wyluzuj stary z glupimi postami ...

Jucek :
Widze ze zle zinterpretowalem Twoja wypowiedz.
A co do kar, to w sumie niewiadomo czy jest to dobre czy zle. Skoro ktos chce zrobic impreze, to musi sie liczyc z konsekwencjami. . Fakt faktem, moze sie noga czasem podwinac, ale skoro deklaruje sie do zorganizowania imprezy, to musze zebrac wszystkie za i przeciw, i wysunac odpowiednie wnioski, czy dam rady czy nie. ( oczywiscie nikogo obrazic nie chce ). Bo nalezy brac pod uwage fakt, ze wypadniecie jednej imprezy z RSMP ciagnie za soba konsekwencje, ktorych w takim wypadku nie dotyczy danego organizatora, lecz PZM.
W tym momencie, podwyzszenie kar dla organizatorow spowoduje moze nie tyle presje, co motywacje do wiekszego zaangazowania sie w swoja prace. Zorganizowanie imrezy laczy sie oczywiscie z kasa, co wiaze sie z pozyskaniu sponsorow, ale trzeba brac poprawke na to, ze to nie jest KJS, i skoro bierze sie za zorganizowanie imprezy rangi Mistrzostw Polski, to trzeba realnie oceniac swoje mozliwosci.
Mam nadzieje ze wszystkie rundy RSMP sie odbeda, i w tym sezonie bedziemy mieli co ogladac :)
serdecznie pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Megas WRC » wtorek, 3 sty 2006, 22:02

Słuchajcie a jak tam Lotos nadal zostaje w rajdach. Słyszałem takie pogłoski, nie wiem czy to prawda, że się wycofuje. Może ktoś wie coś więcej na ten temat?
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Mroowa » czwartek, 26 sty 2006, 23:25

No zobaczym co nam ten nowy sezon przyniesie. Napewno sporo emocji dam sobie głowę uciąć :) liga się rozrasta w autka (mam taką nadzieję :) ). Jutro się dowiemy z WRC czy będą wyniki on-line bo rozmowa z Górskim, ale z tego co wiem to mają być i chwała Górskiemu za to. W sumie to poszczególne eliminacje mogłyby uwzględnić te kilka groszy więcej dla ekipy Górskiego nocleg itp. Bo w Polsce nie jest to zbytnio rentowne.
Wracając do autek to będąc na rajdzie w Niemczech, w Czechach niezauważyłem takiego "Wyścigu zbrojeń" jak w Polsce, Wychodzi spec C trzeba ją mieć, N12 no niema innej opcji musi być, MR oczywiście przecież nie może być inaczej, teraz się zbroją w Evo IX jakieś. A przecież można ostro zejść z kosztów niepakująć takich budżetów w same autka. O ile kierowcom którzy walczą o pierwsze lokaty nie tylko z założenia się nie dziwię, to dziwi mnie fakt u innych kierowców. Ale cóż :) Ja sezonik zacznę dopiero od Dolnośląskiego a co dalej zobaczy się na pewno Elmot, Nikon, może Rzeszów i Wawelski. Na Polaka nie pojadę raczej chyba że już mnie zmuszą :). A oprócz tego jakieś wypady na zachodzik Czechy Niemcy okaże się.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Gucio » czwartek, 26 sty 2006, 23:55

No z tego co Ja wiem to naprawde szykuje się mega sezonik :D
Ale konkrety to już niedługo :D
Ale tak jak mrówa mówisz ten wyścig to przenosi się powoli z oesów za kulisy i potem wraca znów na oesy, ale w jakim pięknym stylu 8)
Ja mam zamiar zaliczyc w tym roku.... Dolnośląski, Elmot, Nikon, Polski, Strzeliński, Lausitz i może Barumka no i kilka sesji testowych kuziego i tomka :D
Jeśłi wszystko by się udało zrealizowac to byłbym hapy :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mars » piątek, 27 sty 2006, 00:00

No jak dla mnie to też uważam, że super sezon się szykuje ;)
Szkoda, tylko, że przez mature zacznę dopiero od Polskiego. Ale potem mam nadzieję to odrobić ;) W planie są: Mazowiecki, Polski, Nikon, Finlandia, Barum, Warszawski i może Wawelski...o Barbórce wspominać chyba nie muszę ;) Aby się udało to zrealizować. Do tego oczywiście kochany Rallycross ... 1 runda słomczyńska już 19-20 maj ... zapraszam ;)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RajducH » piątek, 27 sty 2006, 15:15

nom ja tez zaczynam sezon od Dolnoslaskiego, pozniej Elmot, Polski jesli sesja pozwoli, Nikon :) moze cos jeszcze :) mam cicha nadzieje ze na dolnoslaskim pojada juz wszystkie zespoly bo wtedy bedzie naprawde niezla stawka :)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Megas WRC » piątek, 27 sty 2006, 18:46

Oooo widze,ze nie tylko ja zaczynam od Dolnego :) Szczerze mówiąc nie opłaca mi sie jechać na Magurski. Robić w sumie ponad 1000KM....
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez stachniak14 » piątek, 27 sty 2006, 18:59

Ja również zaczynam od Dolnego ( wkńcu pod moim domem) następnie ELMOT , Nikon , Strzeliśnski , Festiwalowy , GSMP w Siennej i Rościszowie i jakis jeszcze wypad do Czech . Życzę udanego sezonu wszystkim.....
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez Banan » piątek, 27 sty 2006, 20:08

To moze temat: Nasze plany na sezon 2006 ? :)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez skateman » piątek, 27 sty 2006, 22:22

Ja już zacząłem sezon :) 5 x testy Kuchara & Kuzaja...
W planach :

Magurski
Vysocina
Dolnośląski
Elmot
Nikon
Wawelski
Barum
Festiwalowy
GSMP Sienna
Strzeliński
Lausitz (Gucio ;) )
Labska Rally

Może:
Rzeszowski
Warszawski
Polski
Bohemia

Jakby wypaliło był bym veeery Happy :)
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Gucio » sobota, 28 sty 2006, 11:46

Ajjj zapomniałem o GSMP Sienna i Rościszów :D
Skateman jesli terminy pozwolą to Lausitz jak najbardziej....tylko bede musiał teraz uważać na fotoradar w Weisswasser :oops:
A co do Barum to może z wami się zabiorę...tzn wy ze mną :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mars » sobota, 28 sty 2006, 11:54

Szkoda, że rajdowy kalendarz RSMP pokrywa się z kalendarzem MPRC (rallycross) ... sierpniowa runda słomczyńska pokrywa się z Rzeszowskim a wrześniowa toruńska z Nikonem. Rzeszów więc już na 100% opuszczam, Nikon pewnie też. W tym roku w RC zapowiada się nareszcie jakaś walka w najwyższje klasie. Już nie jedna a dwie Corolle WRC, do tego Wicik buduje Focusa 05 a Ludwiczak na wrócić swoją Foką co Barbórke jechał. Ale i tak najlepsze są "ryczące czterdziestki" czyli malary :D
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gucio » sobota, 28 sty 2006, 14:58

Przyznam się szczerze Mars, że nie byłem nigdy jeszcze na RC czy w okolicach Dolnego Śląska odbywają się jakieś eliminacje?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Banan » sobota, 28 sty 2006, 15:00

Nie, RC odbywaja sie tylko w Toruniu i w Slomczynie, jesli chodzi o Polske.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości