Sezon 2005 - podsumowanie

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez enka » poniedziałek, 10 paź 2005, 18:14

na +
- walka o tytulu do samego konca
- rajd wawelski (za to ze w ogole byl)
- Czopik, mimo problemow ze sponsorami startowal i pokazal, ze nadal jest szybki
- Gabryś reaktywacja :D
- Kuzi za obietnice ukonczenia kazdego rajdu w przyszlym sezonie
- relacje w TV (za to, ze sa a nie jakie sa)
- Rajd Polski, organizacja, obsada, super zabawa
- Grzybek, Lubiak i Sołowow za cierpliwosc do samochodu

na -
- wawelski a konkretnie to co sie dzialo poza sciganiem
- Lubiak - pech, ale jak go nie mial tez nic nie pokazal
- samochód Grzyba
- beznadziejny oes na Bemowie
- odwolany Dolnoslaski
- festiwal dzwonow na Rzeszowskim
- pech Solowowa, Lubiaka, Grzyba, Frycza
- awaria Svendlunda na Polskim
- pilot Pluchy mi nie odmachal jak mu na Warszawskim machałam :(
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez enka » poniedziałek, 10 paź 2005, 18:21

Kimi napisał(a):heh najlepsze jest ostatnie ;P
no co się dziwić musiał skupić się na dyktowaniu :)
Plucha ma zapewne bardzo dokładny opis trasy :D


to bylo na dojazdowce :P
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gucio » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:44

Jeśli patrząc pod siebie to napewno jestem zadowolony bardzo z tego, że w końcu zaliczyłem wszystkie imprezy RSMP na dolnym śląsku i to z wrażeniem baaardzo pozytywnym :D Jedynie ominałem przez gapiostwo rajd strzeliński, ale za rok napewno się pojawię o ile bedzie wolne od szkoły :D
A no i testy kuchcia :D więcej takich wypadów jednodniowych...
w przyszłym mam zamiar zaliczyć jakiś rajdzik u naszych somsiadów także ząłożenia są ambitne :D
Na + w tym sezonie oceniam obsade polskiego i miłe zaskoczenie na elmocie 8)
Odżycie Gabrysia, owocna jazda Juniora, równa...Pluchy :D
Brawo dla hołka za polski i dla kuziego za mistrza :D
Bebny też dobrze, ale jedna jest jakiś niedosyt... :(
Na - troszke mnie zawodził olexy i lubiak w tym sezonie, ale myśle, że to sie zmieni w przyszłym sezonie :)
Odwołany oes na nikonie z byle gówna...nie mówie, że to błachostka, tylko tutaj safeciarze powinni dostać po głowie :x
no to chyba tyle...
aaaa bym był zapomniał !!!!
Słuchajcie no panowie działacze z AK ziemi kłodzkiej (czy jak to tam sie pisze) :P Jesli w roku 2006 odwołacie mi impreze rajdową zwaną w dalszej części gróźb pod waszym adresem...Rajdem Dolnośląskim to zobaczycie, że osobiście wsiąde w autko i pojade tam do was, a jak juz tam sie zjawie to lepiej sie kuur bójcie, bo wam do d....nakopie i zwolnie !!!!!! :x :x :wink:
Do zobaczenia forumowicze AK.PL na rajdzie Dolnosląskim :D:D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Andrzej » poniedziałek, 10 paź 2005, 19:54

Ja mysle ze sezon 2005 pokazal ze polskie rajdy wkoncu wyszly z glebokiego kryzysu, chociaz powrot na szczyt z obecna polityka PZM jest nierealny.Ta polityka moze niestety spowodowac kolejny upadek rajdow...... Ja mam nadzieje ze w sezonie 2006 bedzie jeszcze lepiej i ze wkoncu w PZM pojawia sie nowi ,kreatywni dzialacze kochajacy rajdy a nie ludzie trzymajacy sie swoich stolkow ,ktorzy w tym roku niby robili wszystko zeby odbylo sie jak najwiecej eliminacji i zeby bylo jak najciekawiej ale swoimi beznadziejnymi pomyslami nic nie zdzialali.

Brawa dla Leszka.Moze i za czesto dzwoni ale za to jest najszybszy.

Mam nadzieje ze Gabrys wkoncu znajdzie stalych sponsorow i w przyszlum sezonie zobaczymy jego walke z Kuzajem
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 10 paź 2005, 20:22

największy niedosyt dla mnie to odwołanie dolnośląskiego , rajd w moim mieście , trase doskonale znam , , miałem nadzieje że zabiore kilku kolegów i wciągne ich w rajdowe rzemiosło a tu nagle wiadomośc o odwołaniu , cieżko mi było się z tym pogodzić ale trudno , oby w tym roku odbyły się wszystkie zaplanowane rajdy.......................
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez piter306 » poniedziałek, 10 paź 2005, 20:42

Bardzo chca gorąco przeprosić Kajetana i Sebastiana za to, że im kibcuję.
Wasze niepowodzenia w końcówce sezonu to moja wina, bo ja jestem Jonasz k.... m...! W przyszłym sezonie przerzucam doping na Grzyba i Lubiaka, bo mam do nich najmniej sympatii, sorry chłopaki .
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez Ohlins » poniedziałek, 10 paź 2005, 21:07

enka napisał(a):na +

-
- pilot Pluchy mi nie odmachal jak mu na Warszawskim machałam :(

eeeeee to mi na elmocie Beatka odmachała 8)
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez nielegala » wtorek, 11 paź 2005, 12:59

na +
*Polski na mazurach
*walka do ostatniego odcinka w generalce MP

na -
*system punktacji w RPP
*sposób i styl w jakim kiepściuszko zdobył tytuł
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez Fryta » wtorek, 11 paź 2005, 13:43

Kimi napisał(a):Plucha ma zapewne bardzo dokładny opis trasy :D


Z tego co pamietam to jako jedyny kierowca w Polsce uzywa systemu... siedemnastostopniowego ;)

Wyobrazacie to sobie? "P17 do L14 przechodzi w P12" :D
Avatar użytkownika
Fryta
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): piątek, 2 wrz 2005, 11:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez bounder » środa, 12 paź 2005, 11:18

to może ja napiszę kilka zdań o tegorocznym sezonie.
Byłem na 3 eliminacjach (Elmot, Nikon i Wawa) i w sumie każdej można zarzucić niedociągnięcia organizacyjne, ale ogólnie z pktu widzenia kibica wyglądało nienajgorzej (może poza odwołanym w dziwnych okolicznościach 1 OSem na Nikonie). Po raz pierwszy od kilku lat mieliśmy walkę do samego końca, nie brakowało u nas mocnych eNek i S1600. Przesunięcie Polskiego na Mazury okazało się dobrym posunięciem, patrząc po liczbie gości z zagranicy i ich sprzęcie. I z ogólnych plusów to byłoby na tyle. Wiadomo, że można się czepiać wielu rzeczy, np. safeciarzy, ale błędów nie robi ten kto nic nie robi. To teraz moje subiektywne oceny zawodników:
+ Kuzaj - za majstra
+ Gabryś - trzy starty, jeden rajd wygrał, w drugim do momentu awarii jechał bardzo szybko, w trzecim 4 w generalce
+ Staniszewski - szutry lubi, na asfalcie odstaje, w przyszłym sezonie zobaczymy czy to wina tylko sprzętu
+ Kościuszko - za majstra, był w tym roku najregularniejszy z S1600
+ Adamus - przejechał dużo km oesowych nowym sprzętem, co musi zaprocentować w przyszłym sezonie, jeśli zostanie w S1600
+ Czopik - pokazał że jest szybki, oby w przyszłym sezonie był budżet
+/- Frycz, Pelikański, Grzyb - każdy z nich po cichu liczyl na mistrza, niestety zawodził sprzęt albo nerwy
+/- Bębenek - niby solidny sponsor, niby samochód nowy, niby regularny, a jednak czegoś zabrakło i wynik jak sprzed roku (oby za rok udało się zaliczyć kilka startów zagranicznych)
+/- Sołowow - podobnie jak u Bębna, chociaż przed sezonem to właśnie na niego najbardziej liczyłem jako na tego, który zdetronizuje Kuzaja
+/- Oleksowicz - coraz szybciej czego dowodzą nieukończone rajdy w 2 połowie sezonu
+/- Kuchar - starał się jak mógł ale tylko 3 rajdy zaliczy do udanych (dużą winę za to ponoszą awarie sprzętu)
+/- Karnabal - szutry dojeżdżał na niezłych pozycjach (kilka wygranych OeSów w generalce) ale zabrakło wyników na asfaltach
- Lubiak - szumne zapowiedzi, gwiazdorska postawa, potężny sponsor, najbardziej doświadczony pilot w RSMP, samochód absolutnie topowy.....
- Duda, Bełtowski - dobrze, że są na rajdzie 2 Nki więcej, i to w temacie tych zawodników tyle

Wiem, że oceny bardzo subiektywne, ale każdy z nas komuś kibicuje i za kimś nie przepada
pozdrawiam
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez bzyq » środa, 12 paź 2005, 15:36

ok.po czesci masz racje.ten sezon mu nie idzie. ale co do dwoch Twoich wypowiedzi pozwole sobie miec odmienne zdanie.
otoz pierwsza sprawa to samochod.niezupelnie masz racje
Raven napisał(a):No przeciez mial najlepszy (dostepny prywatnie) samochod s1600 na swiecie!

owszem.autko jest ok, ale zauwaz jak wyeksploatowane. jakos jak w zeszlym roku jezdzil to nie mial az tyle awari, a z tego co mi wiadomo ( moge sie mylic ) jego samochodem nie tylko On sam jezdzi, tylko jest uzywane przez innych kierowcow.
Raven napisał(a):No i pokazal, wygral tylko z Chudobinskim i Guzkiem.

ale nie przez to ze jest od nich wolniejszy, tylko przez dzwony ( zdarza mu sie i tego ukryc nie mozna ) i przez awarie.

dla mnie i tak jest najlepszy :)
pozdrawiam
P.S : o co chodzi ??
Raven napisał(a):
Wlasnie gadalem z Oreca, ale niestety koncza program ME wiec chyba zalatwie GG samochod z Autorela.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez mda » środa, 12 paź 2005, 16:02

1. Grzyb nie miał "prywatnego" egzemplarza ignisa tylko dla siebie jak pan Kościuszko...
2. Miał 2 dzwony, reszta to awaria
3. Pokazał że jest szybki, zdobył 2 tytuły MP w s1600 i nikt jemu ich nie odbierze
4. Sami widzieliscie ze jest szybki swiadcza o tym 2 miejsce w Generalce na Elmocie, 1 po pierwszym etapie na Rzeszowskim i 4 na Wawelskim do poki nie miał awarii
5. Grzyb jest szybki to widać i słychać....
6. Jest najszybszmy polskim driverem z s1600 w MP...
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bzyq » środa, 12 paź 2005, 16:04

nic dodac nic ujac. Mda Twoj post lepiej oddaje sytuacje niz moj :)
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Gracko » środa, 12 paź 2005, 17:18

mda - w pełni popieram !!!
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Ohlins » środa, 12 paź 2005, 17:48

Kimi napisał(a):jest najszybszy i ma największego pecha

ehhhhh ci kibice Grzyba
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości