Sezon 2005 - podsumowanie

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Gucio » czwartek, 13 paź 2005, 17:55

Czyli tatusia...dotyczy sie pierwszego jak i ostatniego zdania kimi :P
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez enka » czwartek, 13 paź 2005, 18:24

Gucio napisał(a):Czyli tatusia...dotyczy sie pierwszego jak i ostatniego zdania kimi :P


bo dostanie lanie od tatusia :D
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nielegala » wtorek, 25 paź 2005, 11:59

Leszek Kuzaj – z punktu widzenia sportowego sezon 2005 zapisze się po stronie udanych w karcie Leszke Kuzaja. Jednak kilka rajdów spowodowało, że o tym roku Kuzaj powinien zapomnieć. Fatalny dzwon na Elmocie nie wróżył nic dobrego. Na Rzeszowskim znowu wypadek (trzeci w ciągu czterech występów na tych trasach). Występy w Mistrzostwach Europy ponownie nie udane. W Rajdzie Polskim awaria i daleka pozycja. W Belgii odstawał od czołowych zawodników i rajdu nie ukończył. Bułgaria to miejsce poza podium. Nie było sensu kontynuować startów w dalszej części roku. W sezonie 2006 nie wiemy co zasugerować Leszkowi. Kolejna walka o tytuł MP? Pewnie tak jak budżet dopisze. Jednak kibice chcą czegoś więcej. Jeśli Leszek chce się wpisać na długo w historie polskich sportów motorowych jak ostatnio Janusz Kulig czy inni musi w końcu zdobyć znaczące trofeum na arenie międzynarodowej.

Michał Bębenek – to chyba jedyny zawodnik, który jeździł już od wielu lat w „eNce” i nie osiągnął tytułu mistrzowskiego. W 2003 roku był blisko, ale Sebastian Frycz okazał się lepszy. Ostatni sezon do dominacja Kuzaja. Bracia B w tym roku nie jeździli na swoim poziomie. Byli murowanym faworytem do tytułu w klasyfikacji generalnej (nawet nasza redakcja chciała obstawiać pieniądze u bukmacherów). Wystarczyło dojeżdżać do mety... Michał często „łapał kapcie”. Nie kończył rajdów i ostatecznie wylądował na drugim miejscu. Marne wydaje się być wywalczenie tytułu mistrzowskiego w grupie N. Powinniśmy załogę Lotos Teamu umieścić w rubryce „plusy/minusy”, jednak wice mistrzowie muszą być po stronie „plusów”. Michała zgłaszamy do konkursu najnudniejszy kierowca ostatnich lat. Ciągle drugi. Być może przerwa w startach w Polsce i występy w Europie, albo w Czechach odświeżą tą utalentowaną załogę z Bochni. Jak wiemy sponsorom w Polsce wojaże zagraniczne są obce więc obstawiamy w ciemno przed sezonem 2006, że bracia B będą po raz kolejny drudzy.


cały artykuł
http://www.rajdy.gery.pl/?news=05296160642
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez Mroowa » sobota, 29 paź 2005, 12:35

A ja mam takie pytanko.
Przy typowaniach wyników na stronie Subaru do wygrania był Rajd z teamem Subaru Poland Rally Team czy ktoś się na to załapał ???? bo jakoś chyba nie :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez RajducH » sobota, 29 paź 2005, 13:51

hehe ten konkurs byl tak chyba pomyslany zeby nikt nie wygral:P tzn wiadomo bylo ze ciezko bedzie wytypowac pierwsza piatke bezblednie:) zwlaszcza w polskich realiach:P

swoja droga nie wiem gdzie ale sie pochwale:D udalo mi sie zabrac kilka razy dziewczyne na rajd i tak sie jej spodobalo ze teraz nawet na forum zacznie sie udzielac - NatalkA:) potwierdza to fakt ze coraz wiecej kobiet interesuje sie rajadami:))) a to nieco rozwija ten sport:)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Gucio » sobota, 29 paź 2005, 14:39

Kobiety zawsze były miłym akcentem na rajdach zwłaszcza latem z reszta widać to po "ruchu" w "Rajdowe laski" ;)
Mój chrześniak ma 3,5 roku i juz mówi..."ooo wujek rajdowe auto" jak widzi jakies fotki u mnie :D To ja go zaraziełem tym sportem :D :wink: 8)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez NatalkA » sobota, 29 paź 2005, 22:11

I tak oto sie stalo:) moj pierwszy post w swiecie rajdow:) moze nie czesto bede sie tu odzywala, ale co jakis czas sie postaram:)
sezon 2005 byl srednio udanym sezonem i dla zawodnikow i dla mnie jako kibica - malo rajdow sie odbylo i malutko zobaczylam, mam nadzieje ze w przyszlym roku choc dwa rajdy beda na dolnym slasku - Elmot i nikon:) mam tez zamiar odwiedzic rajd Polski:) pozdrawiam wszystkich kibicow:)
Avatar użytkownika
NatalkA
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 29 paź 2005, 13:46
Lokalizacja: Sulechów

Postprzez sumo » sobota, 29 paź 2005, 22:37

Nie jestes sama, ja w tym roku widzialem tylko BARUM... eh

W tym temacie sie jeszcze nie wypowiadałem, wiec zaczne...
Uwazam ze sezon 2005 wypadl bardzo dobrze (a raczej wypadnie, bo jeszcze przed nami pare rajdow!). Mimo wszystko z tego co widzialem (w TV np.) to zainteresowanie jakby wzroslo.. Grupa Lotos mocno przyczynila sie do pomocy w świecie sportów motorowych (kasa dla zawodnikow, na organizacje imprez - moze nie duzo, ale kazdy grosz sie liczy, prawda?).
Kuzaj przekozak, Gabryś ostro bo potrafił nawiązać z nim walke. Reszta jakby z tyłu.

A co do przyszłego roku, to sądze ze jak czołówka nie odpadnie ze startów, to moze byc jeszcze ciekawiej (nowe zebrane doswiadczenia) + Magurski po sniegu w RSMP - miodzio!
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Mroowa » niedziela, 30 paź 2005, 01:04

NatalkA napisał(a):malo rajdow sie odbylo i malutko zobaczylam, mam nadzieje ze w przyszlym roku choc dwa rajdy beda na dolnym slasku - Elmot i nikon:) mam tez zamiar odwiedzic rajd Polski:) pozdrawiam wszystkich kibicow:)


MP Wszystkiesię odbyły więc niewiem oczym mówisz?
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Banan » niedziela, 30 paź 2005, 12:05

Mroowa napisał(a):
NatalkA napisał(a):malo rajdow sie odbylo i malutko zobaczylam, mam nadzieje ze w przyszlym roku choc dwa rajdy beda na dolnym slasku - Elmot i nikon:) mam tez zamiar odwiedzic rajd Polski:) pozdrawiam wszystkich kibicow:)


MP Wszystkiesię odbyły więc niewiem oczym mówisz?


Dolnoslaski sie nie odbyl.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Gucio » niedziela, 30 paź 2005, 17:45

Oby sie odbył w 2006 bo jak nikona nam podmienią lausitzem to sie wkur... :x :?
Ale tak ogólnie to coś w tym jest, że Lotos sprawił coś, że te rajdy nasze jakos ruszyły do przodu i oglądalnośc napewno wzrosła na trasach.Sezon 2006 MUSI być lepszy i kolejny... i kolejny też... :D:D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Sezon 2005 - podsumowanie

Postprzez Picias » piątek, 9 gru 2005, 18:40

Sezon 2005? Festiwal kapci, dzwonów i awari. Kuzaj rzutem na taśmę zdobywa mistrza, Bębenek super team ale troche brak szczęścia, Lubiak myslałem że pokaże coś ale ten MR(bez komentarza). Reszta jak zwykle z wyjątkiem Gabrysia, świetna jazda(gdyby troche łagodniej się odchodził z tym samochodem, no dobra czepiam się) niech go ktoś wreszcie zasponsoruje.

A S1600 szkoda żę Pele znowu średnio, mam nadzieje że da sobie spokój z peugotem... ale się rozpisałem. Pozdrawiam na gazie
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez _misiek055_ » sobota, 10 gru 2005, 21:27

Wg mnie sezon 2005 dużo lepszy niż 2004. To co widzą wszyscy, czyli Lotos i Castrol któremu wprawdzie nie poszło, ale wydali kupę kasy. Jednak te pieniądze są i należy tylko mieć nadzieję że będą i w przyszłym roku. Rajdy wygrzebują się z dołka, sprętowo czołowka jest równa a takie rzeczy jak prolog Wawelskiego są strasznie fajne i dobrze robią rajdom. Sportowo generalka przewidywalnie, Kuzaj wygrał bo był najszybszy. Super 1600 trochę gorzej, Kościuszko który na oesach zdecydowanie nie był najszybszy i Frycz przegrywający przez własny błąd, co mu jednak nie zaszkodziło w całej karierze (wsparcie fabryki w Bolonii). Trzeci Adamus-miły, sympatyczny, nic do niego nie mam ale wygrał JEDEN oes w klasie. Pelikan dzwoni, Grzyb wojuje z Czechami ale wszystko wychodzi na prostą. Generalnie optymizm i chyba wszyscy powinni się cieszyć.
Ale epopeja... :D

PS Tak w ogóle to cześć :D
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron