Kto mistrzem S1600?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez ŁukaszWRC » środa, 24 wrz 2008, 19:52

Wtedy wygrałby Typa, bo ma dwa rajdy wygrane. Chmielewski byłby drugi, a Dobrowolski trzeci.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR


Postprzez dwrc » środa, 24 wrz 2008, 20:05

Ja stawiam na Radka i życzę mu tego aby wygrał!
Chłopak jest bardzo przyjazny w rozmowie a w dodatku chociaż to by mu troche zrekompensowało akcje z Kościuszką.
Ale wszystkiego się dowiemy po Dolnośląskim :)

Typa go!!!!
Avatar użytkownika
dwrc
A5
 
Posty: 507
Dołączył(a): sobota, 2 wrz 2006, 12:43
Lokalizacja: LUDWIKOWICE

Postprzez bociant01 » środa, 24 wrz 2008, 20:07

Dzięki za oświecenie. Jednak chciałbym aby dolnośląski poszedł. Nigdy tam nie byłem a w tym roku mam mocne postanowienie być na jak największej ilości rajdów. Hasła Orłowiec - Złoty Stok, Spalona, Młoty sprawiają że biorę wolne i jadę na rajd, (syn nie pójdzie do szkoły bo też jedzie). Przerażają mnie tylko wspomnienia forumowiczów z okresu kiedy wszyscy liczyli na dobra imprezę a w ostatniej chwili pojawiała się informacja , że rajd odwołany. Na stronce nadal pusto i to niczego dobrego nie wróży. Nie wiadomo gdzie załatwiać kwatery żeby nie zamknąć się miedzy oesami.
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez d-z rallyfans » środa, 24 wrz 2008, 21:08

bociant01 napisał(a):Dzięki za oświecenie. Jednak chciałbym aby dolnośląski poszedł. Nigdy tam nie byłem a w tym roku mam mocne postanowienie być na jak największej ilości rajdów. Hasła Orłowiec - Złoty Stok, Spalona, Młoty sprawiają że biorę wolne i jadę na rajd, (syn nie pójdzie do szkoły bo też jedzie). Przerażają mnie tylko wspomnienia forumowiczów z okresu kiedy wszyscy liczyli na dobra imprezę a w ostatniej chwili pojawiała się informacja , że rajd odwołany. Na stronce nadal pusto i to niczego dobrego nie wróży. Nie wiadomo gdzie załatwiać kwatery żeby nie zamknąć się miedzy oesami.


Niestety muszę cię zmartwić os-u Orłowiec-Złoty Stok nie będzie na 100%, pierwszy dzień rajdu to odcinki SOKOŁÓWKA(polanica zdrój-krosnowice)SPALONA(nowa bystrzyca-mostowice)BIAŁA WODA(wilkanów-stary waliszów :?: )SZAROTKA(wójtowice-lasówka)
natomiast drugi dzień to os-y na północy-zachód od Polanicy w okolicach wambierzyc i ścinawki średniej oraz w okolicach kłodzka.Jeżeli chodzi o kwatere to wydaje się że Polanica jest idealna bo wszędzie blisko, ale dobrym wyjsciem jest też Zieleniec dużo miejsc noclegowych no i serwis pod nosem,pzdr

p.s na www.wrc.net.pl jest zapowiedż nowego wurca, jest strona z mapkami etapów, można tam zobaczyć rozmieszczenie odcinków
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez bociant01 » czwartek, 25 wrz 2008, 18:31

Dzięki d-z rallyfans za informację. Prośba jeszcze o oświecenie w jednej sprawie. Nie bardzo chce mi sie wierzyć że jest to możliwe ale mój syn chociaż młody zadał mi trudne acz mądre pytanie, Co bedzie gdyby do rajdu dolnośląskiego zgłosiło sie tylko 3 zawodników, tych którzy potencjalnie mają szansę na tytuł w pucharze citroena , bo reszta to raczej jazda po marchewkę i po przejechaniu startu np. Chmielewskiemu "zepsuł się" samochód. Wygrana któregokolwiek z pozostałych wg mojego syna dawałaby zwycięstwo Chmielewskiemu. Nie bardzo mogę to pojąć, ale czy to jest rzeczywiście możliwe?
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Anonymous » czwartek, 25 wrz 2008, 19:47

bociant01 napisał(a):Dzięki d-z rallyfans za informację. Prośba jeszcze o oświecenie w jednej sprawie. Nie bardzo chce mi sie wierzyć że jest to możliwe ale mój syn chociaż młody zadał mi trudne acz mądre pytanie, Co bedzie gdyby do rajdu dolnośląskiego zgłosiło sie tylko 3 zawodników, tych którzy potencjalnie mają szansę na tytuł w pucharze citroena , bo reszta to raczej jazda po marchewkę i po przejechaniu startu np. Chmielewskiemu "zepsuł się" samochód. Wygrana któregokolwiek z pozostałych wg mojego syna dawałaby zwycięstwo Chmielewskiemu. Nie bardzo mogę to pojąć, ale czy to jest rzeczywiście możliwe?

Chyba nie bardzo zrozumiałem, ale wg moich obliczeń Janek, aby zdobyć tytuł musi być przed Radkiem.(?)
Anonymous
 

Postprzez bociant01 » czwartek, 25 wrz 2008, 20:31

Klasyfikacja C2-R2 Teams' Challenge przed Rajdem Orlen
M Kierowca Punkty
1. Jan Chmielewski 31
2. Radosław Typa 30
3. Marcin Pasecki 28
4. Marcin Dobrowolski 27
5. Ariel Piotrowski 17
6. Piotr Krotoszyński 9
7. Radosław Naradowski 6

Oto klasyfikacja po Orlenie
Klasyfikacja C2 R2 Teams' Challenge po Rajdzie Orlen
M Kierowca Punkty
1. Jan Chmielewski 37
2. Radosław Typa 34
3. Marcin Dobrowolski 32
4. Marcin Pasecki 28
5. Ariel Piotrowski 17
6. Piotr Krotoszyński 9
7. Radosław Naradowski 6

Czy punktacja za 1, 2 czy 3 miejsce uzależniona jest od liczby startujących? jeżeli tak to ilość załóg na dolnośląskim ma znaczenie. Bo można zdobyć uzależnioną od tego różną ilość punktów.
Ostatnio edytowano czwartek, 25 wrz 2008, 20:39 przez bociant01, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Anonymous » czwartek, 25 wrz 2008, 22:00

Ja zaś wypowiem się odnośnie Janka, Radka, Marcina tak:

-Janek-b.szybki driver, oby przygotowania przeszły pomyślnie(dłuższe niż pare km testowych przed rajdem, autko będzie sprawne, zdrówko oby takze dopisalo ;)) to będzie ostro walczyć z Radkiem i Marcinem na sekundy lub nawet mniej.
-Radek-max atak od początku, bardzo szybkie tempo narzuci... Ciężko go gonić;) Spore doświadczenie w C2. Oby autko nie zawiodło, a stoczy się piękny pojedynek.
-Marcin-także bardzo szybki kierowca, chociaż ma także doświadczenie mniejsze od Radka to potrafi ''latać'' C2-ką ;) Dowód? Rajd Subaru, Rzeszowski. Potrafi stoczyć piękny pojedynek ;)

Nie wiem jak Wy to widzicie w swoich oczach. Trudno jednoznacznie ocenić kto wygra. Moim skromnym zdaniem będzie piękna walka pomiędzy tą trójką o Puchar C2 jak i A6. Życzę powodzenia każdemu :!:
Anonymous
 

Postprzez ŁukaszŁuniewski » piątek, 26 wrz 2008, 17:45

Jeżeli Chmielewski nie ukończy rajdu to odpisze mu się to "0" i nadal będzie miał 37 punktów, więc jeżeli ma więcej zwycięstw od Typy to on będzie mistrzem w przypadku zgłoszeń 3 załóg.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez SZUMI » sobota, 27 wrz 2008, 10:38

A wiecie, czy Chmielewski ma dwa C2R2 czy jednego, ponieważ jest zgłoszony do startu w Rally Jeseniky. Jeśli ma jedno auto to będzie musiał ostrożnie jechać w czechach, by mieć czym pojechać Dolnośląski.
FOTOGRAFIA Z RAJDÓW ITP.

r.szumny@wp.pl

http://motorecords.pl/galerie_autor,111,0,Ryszard_Szumny.html
SZUMI
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Ząbkowice

Postprzez Anonymous » sobota, 27 wrz 2008, 10:56

SZUMI napisał(a):A wiecie, czy Chmielewski ma dwa C2R2 czy jednego, ponieważ jest zgłoszony do startu w Rally Jeseniky. Jeśli ma jedno auto to będzie musiał ostrożnie jechać w czechach, by mieć czym pojechać Dolnośląski.

Jednego ;) Chyba, że ostatnio kupił drugie C2R2 i chowa je w garażu :lol:
Anonymous
 

Postprzez pilotkarajdowa » sobota, 27 wrz 2008, 11:09

Tak samo miał Dobrowolski przed Valasską ...
pilotkarajdowa
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2008, 21:41

Postprzez bociant01 » sobota, 27 wrz 2008, 11:13

Z tego co piszecie zgłoszenie do startu trzech zawodników sprawia że zwycięzca zdobywa 3 punkty , drugi 2 a trzeci 1. Czy tak?
Avatar użytkownika
bociant01
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 1 lip 2006, 14:58
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez ŁukaszŁuniewski » sobota, 27 wrz 2008, 11:40

Tak, ale mistrzem zostanie Typa bo ma dwie wygrane a Chmielewski tylko jedną, więc Chmielewski musi walczyć. Chyba, że rajd wygrałby Dobrowolski, wtedy Chmielewski nawet nie musi dojeżdżać do mety. (w przypadku 3 zgłoszonych załóg)
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez Karol » sobota, 27 wrz 2008, 11:44

Tak, jeżeli zgłosi się do 6 zawodników bodajże, zwycięzca otrzymuje ilość punktów równą liczbie startujących,a każdy następny na mecie o jeden punkt mniej.

Np:

1- 5 pkt
2- 4 pkt
3- 3 pkt
4- 2 pkt
5- 1 pkt

1- 3 pkt
2- 2 pkt
3- 1 pkt
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron