Najbezpieczniej jezdzący kierowca w RSMP

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez rav » poniedziałek, 16 sty 2006, 23:03

Kimi napisał(a):Plucha to chyba od początku kariery nie miał wypadku :)


Raz na dolnośląskim jak pilot pomylił się na dojazdówce to przy zawracaniu uderzył tyłem w drzewo. Opowiadał mi to i poza tym jednym incydentem nie miał w karierze żadnej sytuacji awaryjnej.


Rysiek jest najbezpieczniejszym kierowcą, bo dzięki niemu kibice czekają do końca, a nie spacerują wzdłuż oesu.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez gumowy » wtorek, 17 sty 2006, 11:03

ja stawiam na Sołka, a w ośce Junior.
jeszcze Adamus.
bo nie pamietam dobrze, ale w ostatnim wawelskim, to chyba Pelikan wywalił a nie Adamus, prawda??
Avatar użytkownika
gumowy
N1
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2005, 08:53
Lokalizacja: Krakooff

Postprzez Kostek » wtorek, 17 sty 2006, 16:27

Ale Adamus mówił w WRC że mszczą się lata w Pucharze Peugeota więc moze coś w tym jest. Takie nawyki pozostają :roll:
Avatar użytkownika
Kostek
N3
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 21:32
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Mroowa » wtorek, 17 sty 2006, 18:12

Rysiek jest najbezpieczniejszym kierowcą, bo dzięki niemu kibice czekają do końca, a nie spacerują wzdłuż oesu.


No napewno :roll:


Ja bym Juniora w to nie mieszał to że chłopak dzwona nie miał to pikuś ale jazdę ma agresywną udaje się czasem koło urwać, przestrzelić zakręt itp.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez bzyq » wtorek, 17 sty 2006, 18:18

Mroowa napisał(a):
Rysiek jest najbezpieczniejszym kierowcą, bo dzięki niemu kibice czekają do końca, a nie spacerują wzdłuż oesu.


No napewno :roll:


Ja bym Juniora w to nie mieszał to że chłopak dzwona nie miał to pikuś ale jazdę ma agresywną udaje się czasem koło urwać, przestrzelić zakręt itp.



strasznie agresywnie jezdzi ....
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez gumowy » środa, 18 sty 2006, 08:28

bzyq napisał(a):
Mroowa napisał(a):
Rysiek jest najbezpieczniejszym kierowcą, bo dzięki niemu kibice czekają do końca, a nie spacerują wzdłuż oesu.


No napewno :roll:


Ja bym Juniora w to nie mieszał to że chłopak dzwona nie miał to pikuś ale jazdę ma agresywną udaje się czasem koło urwać, przestrzelić zakręt itp.



strasznie agresywnie jezdzi ....


bzyq- nie zaczynaj od nowa tego tematu, wszyscy wiemy, że jesteś za GG, ale uszanuj to, że ktoś może kibicować Juniorowi i uważać go za naprawdę dobrego kierowcę.
jakos ataków w drugą stronę nie widzę- wiara zachowuje kulturke :D
Zaczynam sie zastanawiać, może ty masz jakieś kompleksy...??
Avatar użytkownika
gumowy
N1
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2005, 08:53
Lokalizacja: Krakooff

Postprzez bzyq » środa, 18 sty 2006, 12:30

przeciez to nie jest atak tylko stwierdzenie faktu. Nie widze po prostu agresywnosci w jego stylu jazdy. Agresywnie jezdzi Kuzaj. Nie bede zaczynal spowrotem klotni, wiec o Grzesku sie nie wypowiadam.

A mozesz mi powiedziec z jakiego to powodu mam miec kompleksy ?
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez Mroowa » środa, 18 sty 2006, 13:00

Agresywnie od agresywnie też się różni, tak samo można powiedzieć ze...
Plucha jeździ bezpiecznie ale Kuzaj również. I tak w kółko będzie rozmowa. Ja stwierdzam po tym co widziałem na własne oczy jak jeździ jak napadał na szykanę jak przestrzelił zakręt lecąc centralnie na drzewo..... itp itd.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Karol » środa, 18 sty 2006, 15:05

Zgodze się z Mroową. Szczególnie w tym jak napada na szykany :D Zresztą wystarczy sobie obejżeć jego oboardy.... 8) Jeździ agresywnie ale czasami za nerwowo. Chyba nie zawsze trzyma ciśnienie, chce szybciej i takie błedy jak przestrzelony zakręt, urwane koło...
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez BROOKLIN » sobota, 21 sty 2006, 00:08

Rysiek na 1 miejscu na 2 adamus
BROOKLIN
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Postprzez WAPNO » sobota, 21 sty 2006, 08:39

Co do Pluchy... nie trudno przy tej predkosci jechac bezpiecznie. Ale kiedys na karkonoskim bodajze w 2001 roku na dojazdowce poszedl na lusterke z cywilnym autem i je urwal ;P. Teraz kazdy dzwoni mniej lub bardziej, ale ja jako bezpiecznego kierowce pamietam Janusza Kuliga nie dosc ze byl szybki to malo dzwonil.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości