P... takie rajdy!- M.B.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

P... takie rajdy!- M.B.

Postprzez micz » niedziela, 7 sie 2005, 00:05

"P... takie rajdy! Coś było ewidentnie podłożone pod lewe koło i przykryte zieloną trawką." powiedział Bęben po skończonym rajdzie. Co ciekawe takie informacje dotarły do mnie również po Nikonie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to,że w związku z nawałem zajęc w tym sezonie byłem tylko na jednej eliminacji RSMP. Informacje o tym, że doświadczeni zawodnicy w dziwny sposób łapią gumy dotarły do mnie z kilku niezależnych, niekiedy nie związanych z rajdami źródeł.
ponieważ jak napisałem ten sezon rajdowy odpuściłem nie są to kibicowskie opowieści zasłyszane na oesach.

Oczywiście może to być przypadek, że zawodnik, który jeździ czysto i spokojnie nagle od kilku rajdów łapie kapcia za kapciem. Ja w takie przypadki nie wierzę. Zresztą Bębny są na tyle doświadczani, że potrafią się zorientować, czy przecieli oponę nieco wcześniej niż wchodząc pełną bombą w winkiel tak jak na Nikonie. Przeciąc slicka może nie jest trudno, ale nie da się tego nie zauważyć. Moim zdaniem dzieje się coś dziwnego. Nie wiem tylko co.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka


Postprzez raikkonen » niedziela, 7 sie 2005, 00:21

kibice kogoś z czołówki się ich poprostu obawiają w sumie to nie pierwsza taka sytuacja ale szkoda Bębenków bo naprawde są w tym sezonie najlepsi i myśle że jadą po tytuł :)
ciekawe czy coś w oponie znajdą
Avatar użytkownika
raikkonen
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): sobota, 6 sie 2005, 01:12
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » niedziela, 7 sie 2005, 00:35

jak tak dalej będzie, to znajdą tam Ciebie ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Convert » niedziela, 7 sie 2005, 00:54

Wilu napisał(a):jak tak dalej będzie, to znajdą tam Ciebie ...


sorry :P ale umarlem po tym tekscie :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie wiem czy sa to jakies chore akcje kibicow, czy moze jakies zmyslenia ze strony załogi, ale bardziej jestem w stanie uwierzyc w 1 wersje... szkoda ze w ogole pojawiaja sie takie podejrzenia... i to nie pierwszy raz..
Obrazek
Avatar użytkownika
Convert
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Mroowa » niedziela, 7 sie 2005, 00:58

Pieprzenie o Szopenie a Szopen śpi!!!!!
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez robur » niedziela, 7 sie 2005, 01:04

spiskowa teoria dziejów...
lubię Bęnów, ale rozumiem ich nerwy - ostatni odcinek, o włos uciekłyby cenne punkty
puki co to temat raczej do gazety Fakt lub Hyde Parku
robur
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 17 sie 2004, 10:26

Postprzez denzel » niedziela, 7 sie 2005, 01:44

Bebenki to raczej spokojna i rozsądna załoga, która raczej gra fair. Nie sądze żeby kitowali i szukali wszędzie uspawielidliwienia swoich błędów tak jak znany nam wszystkim krakowianin. Może faktycznie coś było na drodze a jeśli było to zapewne zobaczymy onborda.
denzel
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micz » niedziela, 7 sie 2005, 01:57

Ja naprawdę z wielkim dystansem podchodzę do opowieści o belkach, dzieciach itp. Ale umiem też analizowac fakty. I skoro na jednym rajdzie kilka załóg w dziwnych okolicznościach łapie kapcia (jest wśród nich zawsze M.B., który ewidentnie jedzie po tytuł) i na kolejnym znów to samo, a dodakowo załoga nie wie kiedy złapała kapcia (naOB też tego nie widać) to zaczynam kombinować. Nie wiem czy jest to zorganizowana akcja czy czyjeś spontaniczne działanie. Ale zaczynam się martwić.

PS: nie jestem fanem Bębnów. Jest co najmniej kilka załóg którym kibicuję bardziej.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez JoannaXP » niedziela, 7 sie 2005, 02:01

denzel napisał(a):Bebenki to raczej spokojna i rozsądna załoga, która raczej gra fair. Nie sądze żeby kitowali i szukali wszędzie uspawielidliwienia swoich błędów tak jak znany nam wszystkim krakowianin. Może faktycznie coś było na drodze a jeśli było to zapewne zobaczymy onborda.

dokładnie!!! zgadzam sie. przecież mogli od razu to po Nikonie powiedzieć,a tak poczekali,upewnili sie ,drugi raz podobna sytuacja sie zdarzyla ,więc widocznie musi być w tym jakaś prawda.no cóż...są kibice i pseudokibice...Słuchałam wywiad z Bębenkiem po mecie. mnie bardzo smuci taka sytuacja i tyle powiem .
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 7 sie 2005, 10:50

za chwile ktos powie ze to fani zkonkurencji , ja bym nie wierzyl w takie opowiesci , juz znam te opowiesci z kormorana kiedy to mialy byc belki i kmienie specjalnie podlozone na oesie aby inni tracili
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez RajducH » niedziela, 7 sie 2005, 11:09

ja tez jakos w to nie wierze, owszem zawisc miedzy teamami istnieje ale takiej chamowy chyba nikt by nie robil:/ poczekamy, zobaczymy co z tego wyjdzie
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez nielegala » niedziela, 7 sie 2005, 14:07

do SWRT_
Jak lesio mówił, że koło urwał bo była belka to go broniłeś.
SWRT_ napisał(a):Sorry bardzo a o co to koło urwał ? coś musiało leżeć.


Jak Bębenek twierdzi, że coś było w trawie podłożone to już na pewno jest to ściema :?: :evil:
SWRT_ napisał(a):Pieprzenie o Szopenie a Szopen śpi!!!!!
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez raikkonen » niedziela, 7 sie 2005, 14:15

tak to jest
pozatym jak Bębenek mówił że to nie jego wina to znaczy że nie jego wina i ktoś chciał go wyeliminowac poprostu
Ostatnio edytowano niedziela, 7 sie 2005, 14:25 przez raikkonen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
raikkonen
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): sobota, 6 sie 2005, 01:12
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mroowa » niedziela, 7 sie 2005, 14:21

Napisałem że coś musiało leżeć nie napisałem że ktoś to podrzucił czy nie podrzucił. A to chyba różnica fakt jest że koło miał urwane.

Zresztą kończę nielegala z tobą dyskusję bo nic ona niewnosi.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez kiloff » niedziela, 7 sie 2005, 15:03

on-boarda nie maja ?? moze na nim bedzie cos widac ...
kiloff
kiloff
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 5 sie 2005, 18:03
Lokalizacja: Krosno

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron