P... takie rajdy!- M.B.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

a jednak coś w tym jest???

Postprzez andy31 » poniedziałek, 8 sie 2005, 14:11

Ja myśle, że coś zaczyna sie dziać. Jak pamiętacie na Polskim Stefan Karnabal przebił dwie opony na GRABIACH!!!! czy to normalne?? skąd grabie sie wzieły i dlaczego właśnie on na nie wjechał a nie ktoś inny???
andy31
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 23 cze 2005, 08:19


Postprzez dlugi » poniedziałek, 8 sie 2005, 15:03

Do mnie to jakos nie trafia, bo nie widze MOTYWU. Niby oczywistym bylby motyw przeszkodzenia komus w wywalczeniu MP. Ale z calym szacunkiem co ma Karnabal do zwyciestwa w generalce?
Ale zalozmy ze rzeczywiscie dziala "spiskowa teoria". Widze 2 mozliwosci:

1. Dzialanie na szkode konkretnych zawodnikow - powiedzmy ze Bebenkow, bo oni maja szanse na MP. Kto mialby to robic? Solowow? Kuzi? Oleksowicz? Kosciuszko? Inni szans nie maja na mistrzostwo.

Solowow -
ZA:bardzo ambitny.
PRZECIW:gosc podchodzacy na luzaku do startow, hobbysta, kiepski poczatek sezonu - chyba czuje ze to jeszcze nie ten rok.
Moje zdanie: TO NIE ON

Kuzi -
ZA:niby zdolny do wszystkiego, fanatyczni kibice.
PRZECIW: przygoda Bebenkow zdazyla sie na ostatnim OS, Kuzi wypakowal i pogrzebal swoje szanse na MP na OS 6. Kuzi to gosc ktory nawet w wieku 50 lat bedzie w czubie walczyl o mistrzostwo, co roku bedzie zdolny wygrac generalke, nie musi juz nic nikomu udowadniac, moze sobie rok odpuscic
Moje zdanie; TO NIE ON

Oleksowicz i Kościuszko-
ZA: pojecia nie mam, moze presja sponsorow i ukladow
PRZECIW: maja jeszcze czas i wszyscy to wiedza, i tak jada powyzej oczekiwan. Poza tym musieliby zgarnac jakies zwyciestwo w generalce zeby na koniec sezonu sie liczyc, same 3 i 4 miejsca nie wystarcza.
Moje zdanie: TO NIE ONI

2. Dzialanie na szkode teamu - zalozmy ze chodziloby o team LOTOSU, wskazywalyby na to niby przygody Karnabala i Bebenkow. Tylko kto do cholery mialby w LOTOS uderzac? Nie ma juz przeciez klasyfikacji zespolowej w MP. Jedyna sensowna odpowiedz: konkurencyjna firma, ktora nie chcialaby widziec plakatow ze LOTOS mistrzem Polski. W Polsce jest tylko jedna mozliwosc, czyli Orlen. Tyle ze nie wystawiajac zawodnika w MP na caly sezon, nie sa w stanie wiele ugrac na tym. A ryzyko jest w ich przypadku na tyle duze, ze jakby sie okazalo ze robia takie rzeczy to byliby zniszczeni medialnie, juz konkurencja by ich PRowo wykonczyla. Jezeli robilby to ktos po to zeby konkretny zawodnik wygral MP, to po wpadce tego zawodnika spotkalby ostracyzm w rajdowym swiatku i blizej nie zidentyfikowane kary. Natomiast jezeli stalby za tym taki koncern jak Orlen, to szkody szlyby w taka kase, ze w zyciu nie podjeliby takiego duzego ryzyka. A zreszta wyobrazacie sobie Holka z grabiami? :)
Moje zdanie: TO NIE ONI
Zeby ktos mi nie zarzucal ze bronie Orlenu, to przyznaje ze zawodowo i emocjonalnie jestem zwiazany z firma w zolto-czerwono-niebieskich barwach :)

Ja NIE WIDZE NIKOGO, kto mialby stac za tymi zdarzeniami
To tyle mojej goracej analizy
NIUNIEK GO!!!
Avatar użytkownika
dlugi
N2
 
Posty: 127
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:49
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez JoannaXP » poniedziałek, 8 sie 2005, 16:08

zostaniesz detektywem..ja Ci to mowie....
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez skateman » poniedziałek, 8 sie 2005, 16:11

Niedługo będziecie podejrzewać Pana Pluche....
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 8 sie 2005, 16:16

Co tu podejrzewać, każdy niech lepiej zostawi swoje zdanie dla siebie, bo jak widac na załączonym obrazku każdy jedzie po każdym jak chce... Fakt jest faktem na drodze leżała kępka trawy na którą Michał najechał i pojechał dalej jak sie okazało z dwiema przebitymi oponami. Czyja to wina ? Kto to teraz moze wiedziec i załoze sie ze zadne z Was tego nei wie i bardzo fuckin dobrze tylko po co biadolicie i udajecie znawców jak nie wiecie tak samo jak kazdy NIC !!
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez nielegala » poniedziałek, 8 sie 2005, 16:49

Kris_WRC napisał(a):Co tu podejrzewać, każdy niech lepiej zostawi swoje zdanie dla siebie, bo jak widac na załączonym obrazku każdy jedzie po każdym jak chce... Fakt jest faktem na drodze leżała kępka trawy na którą Michał najechał i pojechał dalej jak sie okazało z dwiema przebitymi oponami. Czyja to wina ? Kto to teraz moze wiedziec i załoze sie ze zadne z Was tego nei wie i bardzo fuckin dobrze tylko po co biadolicie i udajecie znawców jak nie wiecie tak samo jak kazdy NIC !!


Kris_WRC ma rację, niech każdy swoje teorie zostawi dla siebie :?
Po co robić smród taki jak z tą słynną 'belką Kuzaja' :?:
Będą dowody, to będą oskarzenia :!: Dobrze, że Michał nikogo nie oskrzał od razu tak jak Leszek.

(PS. chyba widziałem Ciebie Kris_WRC na pierwszym odcinku w piątek, stałeś niedaleko startu a potem przez mostek poszedłes z ekipą do góry?)
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez wrobel321 » poniedziałek, 8 sie 2005, 17:05

moim zdanień to zrobili pijani miejscowi! jacyś gówniarze
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez raikkonen » poniedziałek, 8 sie 2005, 19:20

kto to zrobił i czy ktoś zrobił to się nigdy nie dowiemy :?
Avatar użytkownika
raikkonen
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): sobota, 6 sie 2005, 01:12
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Superleggera » poniedziałek, 8 sie 2005, 19:25

ogladalem relacje przed chwila i Beben powiedzial ze nikomu z jezdzacych kibicow na rajdy nie chcialo by sie tego zrobic bo to bylo na waskiej partii gdzies w lesie i mowil ze trzeba by tam "z buta strzelac 5km z jednej albo z drugiej strony" takze to ktos miejscowy chyba :?
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 8 sie 2005, 19:49

Tiaaa a sprawcy*, jeżeli to czytają mają pełne gacie...ale ze śmiechu jak widzą te wszystkie domysły i śledztwa nawłasną rękę. :lol: :P
Pewnie ktoś to zrobil z głupoty albo dla sensacji, jak wezwanie straży pożarnej do ogniska kolegi, lub policji bez potrzeby... żeby mówili potem o tym co się zdarzylo, co za tym idzie jakby o nich. dało ię im to. No prawie, bo nic w TVP o tym nie było.

* o ile wogóle takowi byli

Przepraszam za sarkastycznego posta. Ale nie mogłem się powstrzymać.
8)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Kisiel » poniedziałek, 8 sie 2005, 20:32

Dobra faktycznie musimy wyluzować :) przyznaję sie ze sam troszeczke za dużo napisałem :) aa co do faktów i sprawców to sądze ze sie na nich nie doczekamy, no chyba ze oesy zaczną być monitorowane :)
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez denzel » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:43

Myślę, że wyjaśnienie sprawy trzeba zostawić Bębenkom.
My możemy jedynie snuć domysły. Najważniejsze żeby nie oskarżać bezpodstawnie innych teamów czy zawodników bo to zaogni sytuację.
denzel
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez szirer205xs » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:52

A moze jakis rolnik si epo prostu wkurzyl ze mu tna po miedzy zakret i nie bedzie mial siana do tej slynnej kozy na zime ;)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez denzel » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:57

szirer205xs napisał(a):A moze jakis rolnik si epo prostu wkurzyl ze mu tna po miedzy zakret i nie bedzie mial siana do tej slynnej kozy na zime ;)


i że kury przestaną znosić jaja :lol:

nie popadajmy w paranoję i doszukujmy się wszędzie podstępu bo za chwilę każdy zespół będzie musiał mieć szpiegów grabiowych lub kapciowych którzy będą sprawdzali każde cięcie na osie
denzel
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 18:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez amigo13 » poniedziałek, 8 sie 2005, 23:13

to napewno kuzi
amigo13
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sie 2005, 23:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron