RSMP jakie będą w przyszłym sezonie?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wloch a ty? » sobota, 21 lis 2009, 21:09

jaka walka z czechami czy słowakami to bicie dzieci rajdy to chyba jedyna dyscyplina w ktorej czesi odnas dostaną mocne baty no może jeszcze w wymianie walut mamy też lepsze rezultaty. oczywiście nie mowie tu o krescie prokopie i kozakach z mś. a co do kiszenia sie we własnym sosie to raczej elmot dolnośląski robią tak żeby polska nie zginęła wszystko na tych samych trasach zamiast sie ruszyć karkonoski nie raz był w róznych miejscach Świeradów później odcinki w szklarskiej Świerzawa teraz w okolicach pilichowic tama wodna i klasyki ale zawsze jest cos nowego bo tu nikt nie oszczędza na szukaniu nowych trasa. Ile razy był na szutrach tu ludzie szukają nowych tras bo organizacja rajdów to nasza pasja a nie przymus

Obrazek
Obrazek
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez Raven » niedziela, 22 lis 2009, 18:29

Włochu ja cię proszę, pisz po polsku!!! ;-)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez kibic » niedziela, 22 lis 2009, 18:40

Panowie, wiadomość pewna, Elmot jedzie w połowie kwietnia, nie wiem jak organizator to rozegra boć to jeszcze u nas zima.
kibic
N1
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 31 lip 2006, 18:31
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez zwibel » niedziela, 22 lis 2009, 18:42

Właśnie na rajdowym Marek napisał że decyzja nie była uzależniona od kasy bo prawdopodobnie kasa jest, zadzwonił szanowny pan górski i stwierdził że raczej Karkonoskiego w MP nie będzie.
Ja mam jedną nadzieję - że wreszcie nasz AK podejmie działanie wraz z Czechami i odejdzie od PZMotu ( w co niestety wątpie) Fajnie by było gdyby zorganizować jakąś rundę RC lub VP o naszej stronie i pokazać że u nas też się da!!!
http://www.rajdowy.info Obrazek
Avatar użytkownika
zwibel
N2
 
Posty: 164
Dołączył(a): piątek, 31 sie 2007, 14:30
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez d-z rallyfans » niedziela, 22 lis 2009, 18:55

zwibel napisał(a):Właśnie na rajdowym Marek napisał że decyzja nie była uzależniona od kasy bo prawdopodobnie kasa jest, zadzwonił szanowny pan górski i stwierdził że raczej Karkonoskiego w MP nie będzie.
Ja mam jedną nadzieję - że wreszcie nasz AK podejmie działanie wraz z Czechami i odejdzie od PZMotu ( w co niestety wątpie) Fajnie by było gdyby zorganizować jakąś rundę RC lub VP o naszej stronie i pokazać że u nas też się da!!!


Normalnie paranoja, zadzwonił i powiedział że rajdu nie będzie, może Panie Górski należą się jakieś wyjaśnienia, dlaczego taka decyzja, zawodnicy zadowoleni kibice też to w nagrodę won z rsmp, pajac i tyle
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości