RELACJA Z 62 RAJDU POLSKI

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

RELACJA Z 62 RAJDU POLSKI

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 2 cze 2005, 11:28

Halooo :mrgreen:
Jeżeli los będzie dla mnie łaskawy i dane mi będzie oglądać pierwszy raz w życiu rajd na szutrach Warmii i Mazur, to kilka dni później w internecie pojawi się na pewno relacja z tego rajdu. Przy okazji Elmotu prosiłem o zgłasznie się osób które będą filmowały ten rajd - chciałem złożyć naprawdę profesjonalną i obszerną relację. Niestety nikt się nie zgłosił a mimo to, w sieci pojawiło się potem kilka klipów... Szkoda.
Po 62 RAJDZIE POLSKI prawdopodobnie będe dysponował już nieco większym materiałem filmowych z tej imprezy-więc apel do filmowców amatorów: połączmy siły (i filmy z rajdu) a powstanie na pewno świetna relacja! Kontakt na maila: rajdpolski@o2.pl
Pozdrawiam.


ps.Jeżeli ktoś byłby zainteresowany-to po zakończeniu sezonu moje relacje będą dostępne na płytach DVD (a jako bonus pojawią się relacje z ubiegłego roku - Elmot, Polski, Nikon i mała niespodzianka z "domowego archiwum" (rajd z końca lat 80) :D
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez nielegala » piątek, 3 cze 2005, 20:30

ps.Jeżeli ktoś byłby zainteresowany-to po zakończeniu sezonu moje relacje będą dostępne na płytach DVD (a jako bonus pojawią się relacje z ubiegłego roku - Elmot, Polski, Nikon i mała niespodzianka z "domowego archiwum" (rajd z końca lat 80)


ja jestem zainteresowany, szczególnie tym domowym archiwum z filmami z rajdów z ubiegłych lat
gdzie będzie można kupic taką płytke?
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 3 cze 2005, 22:13

kupić :?: Ja z braci rajdowych kibiców zdzierać pieniędzy nie będe :wink: Koszty płyty, pudełka i przesyłki...thats all :D Nie wierzycie? Jeżeli doczekam końca sezonu 2005 (czyt.nie rozjadą mnie na którymś rajdzie) to macie to jak w banku!
I jeszcze raz apel do filmowców amatorów o udostepnianie materiałów z rajdów...bo jak nie, to zapamiętam kazdego z kamerą przy odcinku na rajdzie i nie wysle Wam moich relacji potem :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Superleggera » piątek, 3 cze 2005, 22:41

No ja mam troche tych filmow tylko co mam z nimi zrobic?? :roll: Na kasete nagrac czy co?
SZYMON OGNIA!!!
Obrazek Zapraszam na swój fanpage: https://www.facebook.com/pages/SnopkowskiArt/190517284345841
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 3 cze 2005, 23:05

KuziWrc napisał(a):No ja mam troche tych filmow tylko co mam z nimi zrobic?? :roll: Na kasete nagrac czy co?

a możesz to wrzucić na CD? Czy masz to tylko na VHS? Jak masz opcję zrzucenia tego na CD lub DVD to skontaktuj się ze mną przez PW :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez kamil budny » wtorek, 7 cze 2005, 17:28

SIEMA MOGĘ CI PODRZUCIĆ PARĘ MINUT
(NIE JESTEM TYLKO PEWIEN CZY BRACIAK POŻYCZY MI KAMERKĘ
A CZY FILMY Z APARATU(AVI) NADAWAŁY BY SIE
kamil budny
 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 6 cze 2005, 17:04

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 7 cze 2005, 18:47

kamil budny napisał(a):SIEMA MOGĘ CI PODRZUCIĆ PARĘ MINUT
(NIE JESTEM TYLKO PEWIEN CZY BRACIAK POŻYCZY MI KAMERKĘ
A CZY FILMY Z APARATU(AVI) NADAWAŁY BY SIE

filmiki kręcone aparatem odpadają-chyba że masz jakiegoś konkretnego dzwona (od bidy ujdzie). Jezeli chodzi o filmy w dobrej jakości to czekam :)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Szambelan » wtorek, 7 cze 2005, 19:35

Człowieku wyluzuj trochie. Z tymi dzwonami to przesada, tak jakbyś specjalnie czekał nań.
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez Marcin z Mtl » wtorek, 7 cze 2005, 19:39

Cogo itd :) Powodzenia z DVD - to jest naprawde deficytowy towar, jesli chodzi o podsumowania sezonu i w ogole relacje z rajdow. Oczywiscie biore jedno jak bedzie gotowe. A materialow mam z 6 CD od 5-sek ujec do kilkunastominutowych onboardow. Nie wiem tylko jak z prawami autorskimi, ale chetnie bym Ci podeslal.
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Cogonieznajom » środa, 8 cze 2005, 23:25

Marcin z Mtl napisał(a):Cogo itd :) Powodzenia z DVD - to jest naprawde deficytowy towar, jesli chodzi o podsumowania sezonu i w ogole relacje z rajdow. Oczywiscie biore jedno jak bedzie gotowe. A materialow mam z 6 CD od 5-sek ujec do kilkunastominutowych onboardow. Nie wiem tylko jak z prawami autorskimi, ale chetnie bym Ci podeslal.

ja potrzebuje do "obróbki" i montażu filmy które sam nakręciłeś-albo ktoś z twoich znajomych. Natomiast on-boardy chetnie wmontuje :wink: Podbij i wyslij PW


ps. "Człowieku wyluzuj trochie. Z tymi dzwonami to przesada, tak jakbyś specjalnie czekał nań"
Drogi Szambelanie nie spinaj się tak :wink: Przyznaj, że "przygody" kierowców na oesach zarejestrowane i wmontowane w relację znacznie podnoszą jej widowiskowość :) Nie jestem hieną która czeka na czyjąś tragedię ale ciekawe ujęcia zawsze mile widziane :)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 9 cze 2005, 10:20

Jeśli uda mi sie zrzucić jakos materiał, który być moze uda sie nakrecic, to dam znać. Bedę częscią tego przedsiewziecia :P hehe
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 9 cze 2005, 10:25

Albert(Zambrów) napisał(a):Jeśli uda mi sie zrzucić jakos materiał, który być moze uda sie nakrecic, to dam znać. Bedę częscią tego przedsiewziecia :P hehe

:D :D :D no to byc moze nawiazemy wspolprace :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Mars » czwartek, 9 cze 2005, 16:58

Ja mam taką samą sytuacje jak Albert...jak uda sie cos nagrac a potem uda sie jakimś cudem to zgrać i jeszcze wiekszym cudem bedzie sie to nadawalo aby komus pokazac to chetnie podziele sie materiałem :)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez radwb » czwartek, 9 cze 2005, 20:33

Cogonieznajom napisał(a):
Albert(Zambrów) napisał(a):Jeśli uda mi sie zrzucić jakos materiał, który być moze uda sie nakrecic, to dam znać. Bedę częscią tego przedsiewziecia :P hehe

:D :D :D no to byc moze nawiazemy wspolprace :wink:

ja tez bede kręcił jak coś to do usług :)
Avatar użytkownika
radwb
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 12:28
Lokalizacja: glajwic GG:2987815

Postprzez Whitek » sobota, 11 cze 2005, 13:33

Porozmawiaj z Wonsem.

Jego ojciec dzisiaj filmowal na odcinkach. Notabene bardzo sympatyczny czlowiek ;)
www.forum.rajdkormoran.pl Obrazek
Avatar użytkownika
Whitek
N3
 
Posty: 314
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 18:33

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości