Osobowość Rajdu

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez mister1990 » niedziela, 23 wrz 2007, 21:50

To może i tu coś warto podsumować :D
Rajd Orlen...
Numerami jeden są dla mnie Hołek i Bęben. Szkoda Michała no ale takie są rajdy.
No wrażenie zrobił na mnie zregnowany już Tomek Kuchar który jednak poszedł pełnym ogniem po tytuł I v-ce mistrza. Pomógł w tym pewnie też pech Alena no ale i tak. BRAWA!!
No i piękna walka Bouffiera i Alena. Ci dwaj goście pięknie się tłukli. Niestety taka jest złośliwość rzeczy martwych...
A więc:
1.Hołek/Bęben
2.Qhr
3.Bouffier/Alen
:)
mister1990
N1
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2006, 10:26
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez Marmetal » poniedziałek, 24 wrz 2007, 16:45

Osobowości Rajdu Orlen według mnie :).
Krzysztof Hołowczyc - objechał naszą czołową szpicę na nieznanym sobie terenie potwierdzając kto rządzi w Polsce, przynajmniej na szutrach
Michał Bębenek - świetny wynik i walka z wyżej wymienionym panem
Tomasz Kuchar - za wolę walki i zdobycie wicemistrzostwa kraju
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Ziggy » poniedziałek, 24 wrz 2007, 17:00

mister1990 napisał(a):To może i tu coś warto podsumować :D
Rajd Orlen...
Numerami jeden są dla mnie Hołek i Bęben. Szkoda Michała no ale takie są rajdy.
No wrażenie zrobił na mnie zregnowany już Tomek Kuchar który jednak poszedł pełnym ogniem po tytuł I v-ce mistrza. Pomógł w tym pewnie też pech Alena no ale i tak. BRAWA!!
No i piękna walka Bouffiera i Alena. Ci dwaj goście pięknie się tłukli. Niestety taka jest złośliwość rzeczy martwych...
A więc:
1.Hołek/Bęben
2.Qhr
3.Bouffier/Alen
:)


zgadzam sie z przedmówcą


Marmetal napisał(a):Osobowości Rajdu Orlen według mnie .
Krzysztof Hołowczyc - objechał naszą czołową szpicę na nieznanym sobie terenie potwierdzając kto rządzi w Polsce, przynajmniej na szutrach


ok objechał szpicę ale z Michałem cięli sie równo i oesowe zwycięstwea dzielili po równo także jeśliby nie błąd i dach Michała to różnie mogłoby być. Poza tym nie tylko Holo nie znał tras :roll: , bo wszyscy jechali tu pierwszy raz i szanse były wyrównane. Nie uwłądczam tą wypowiedzią Hołkowi, bo jechał i należy się mu 2 m-ce. Jestem tylko pod wrazęniem jazdy Bębna - samochód już po przejściach z powodu braku strategicznego sposnora i koleś naprawdę mało trenuję.
No a Alen i Buffi to inna bajka, chłopaki jeżdża, trenuja, ustawiają, testują itd i wyniki widać. Na fabryczne autka nie ma limitu budżetu.

Także osobowością rajdu orlen dla mnie jest Bębenek
Ciekawe co przyniesie nowy sezon, oby duuuży progres.
pozdr
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Świder » poniedziałek, 24 wrz 2007, 18:57

Ja bym postawił na Hołka i Stanika. Ten drugi po prostu rewelacja, żeby w takim gronie wykręcać dobre czasy i śrubować wyniki:) Najszybszy Stanik w Polsce rulez:)
Avatar użytkownika
Świder
N3
 
Posty: 359
Dołączył(a): sobota, 30 cze 2007, 12:38

Postprzez Ziggy » poniedziałek, 24 wrz 2007, 19:28

Świder napisał(a):Ja bym postawił na Hołka i Stanika. Ten drugi po prostu rewelacja, żeby w takim gronie wykręcać dobre czasy i śrubować wyniki:) Najszybszy Stanik w Polsce rulez:)


no ale w czym im Bęben odstawał? :roll:
Bęben prawie w ogóle nie trenuję na szutrach.
Bęben na szutrach dawał radę. Niech tera Holoi Stanik dotrzymają mu kroku na asfalcie.
Nie zmienia to oczywiście faktu, że są dobrzy na szutrach
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez Pałka » niedziela, 9 gru 2007, 17:29

http://www.scr.civ.pl/ Obrazek
Avatar użytkownika
Pałka
N3
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 5 gru 2005, 00:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron