Rajd Wawelski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Megas WRC » niedziela, 9 paź 2005, 20:50

Potem pilot tam szedł i też slyszałem jakieś krzyki ale nie wiem o co im chodziło a co gadali?
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy


Postprzez ptakwrc » niedziela, 9 paź 2005, 20:59

pewnie ze dostana ... nawet za wyorane kartofle daja $ a co dopiero za konkretne uskzodzenie czegos co mozna pokazac agentowi, bo na pewno organizator nie wyplaca z wlasnej kieszeni tj kieszeni rajdu tylko jakis ubezpieczyciel dziala w czasie kazdego rajdu ;)
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Gucio » niedziela, 9 paź 2005, 21:00

Wystarczy mi jedna odpowiedź, a nie trzy na raz :?
Dziękuję już wiem wszystko...chyba, że coś pominęliście :lol:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pawlo » niedziela, 9 paź 2005, 21:05

Megas WRC napisał(a):a co gadali?


Nie będę pisał na forum co gadali do Kierowcy bo to prawie wszystkie nie cenzuralne słowa...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pawlo
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 23:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rutino78 » niedziela, 9 paź 2005, 21:47

jak sie kubicy weekendy nie skrzyżują to w jednym sezonie wygra z loebem i w F1:)
kto sie spodziewał po gabrysiu takiej jazdy? gratulacje
choc nie pamiętam żeby jakos szczególnie jechał, przynajmniej na tych ciulatych miejscach gdzie byłem... kuzaj dla mnie jest o lige wyzej niz reszta, po awarii cały czas nadrabiał
moze u gabrysia to kwestia motywacji? na jednym os stałęm koło kilku miłych pań, które przy jego przejezdzie eksplodowały entuzjazmem, jak małe dziewczynki przy just 5:)
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory

URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA MEGASIEWRC!!!!

Postprzez mda » niedziela, 9 paź 2005, 22:22

Syszałem że MegasWRC jeździł treningówką Lubiaka! Opowiedz nam o tym.... :P
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TomekW » niedziela, 9 paź 2005, 22:48

zdjęcia z 1 rajdu wawelskiego, zapraszam www.rajdykrakow.prv.pl
pozdrawiam
------------------------------------
TomekW
http://www.rajdykrakow.strefa.pl
------------------------------------
Avatar użytkownika
TomekW
N1
 
Posty: 77
Dołączył(a): sobota, 11 sty 2003, 19:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alien » poniedziałek, 10 paź 2005, 08:20

Rajd calkiem fajowy a os-y zawodowe. Brawo dla Kuziego i Gabrysia. Kubica tez niezle popylal i doganial 00 :lol:
Widzialem jak Karnabal pozegnal sie ze skrzynia na Grabiach bodajze. Szkoda, bo ladnie szedl.
Zabezpieczenie do d**y. Tlumy ludzi na wypadkowych bez szansy na ucieczke i brak pojecia u sejfciarzy i policjantow.
"Gratulacje" dla pijanej "Grupy WRC". Trzoda normalnie. :?
Chlopaki z PZM drugiego dnia ladnie sadzili i bogato szli miejscami :)
Szkoda ze Bebny odpuscily i nie walczyli do konca. Moze w przyszlym roku sie uda.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez szirer205xs » poniedziałek, 10 paź 2005, 09:35

rutino78 napisał(a):jak sie kubicy weekendy nie skrzyżują to w jednym sezonie wygra z loebem i w F1:)
kto sie spodziewał po gabrysiu takiej jazdy? gratulacje
choc nie pamiętam żeby jakos szczególnie jechał, przynajmniej na tych ciulatych miejscach gdzie byłem... kuzaj dla mnie jest o lige wyzej niz reszta, po awarii cały czas nadrabiał
moze u gabrysia to kwestia motywacji? na jednym os stałęm koło kilku miłych pań, które przy jego przejezdzie eksplodowały entuzjazmem, jak małe dziewczynki przy just 5:)


Jakos po tym rajdzie to wcale mi sie nie wydaje zeby Kuzi byl o klase wyzej od Gabrysia i Bebnow. Mysle zeby gdyby ci dwaj panowie mieli tyle mozliwosci do trenowania co np. Kuzi czy Sołek to spokojnie walczyli by jak rowny z rownym. Przeciez oni wsiadaja do rajdowek na testowym przed rajdem i to wszystko (oczywiscie mowie o treningu w evo VIII takim jak sie startuje) ale ogolnie rajdzik byl swietny :] juz dawno sie tak dobrze nie bawilem hehe ;)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez ZOWA » poniedziałek, 10 paź 2005, 10:29

szirer205xs napisał(a):
rutino78 napisał(a):jak sie kubicy weekendy nie skrzyżują to w jednym sezonie wygra z loebem i w F1:)
kto sie spodziewał po gabrysiu takiej jazdy? gratulacje
choc nie pamiętam żeby jakos szczególnie jechał, przynajmniej na tych ciulatych miejscach gdzie byłem... kuzaj dla mnie jest o lige wyzej niz reszta, po awarii cały czas nadrabiał
moze u gabrysia to kwestia motywacji? na jednym os stałęm koło kilku miłych pań, które przy jego przejezdzie eksplodowały entuzjazmem, jak małe dziewczynki przy just 5:)


Jakos po tym rajdzie to wcale mi sie nie wydaje zeby Kuzi byl o klase wyzej od Gabrysia i Bebnow. Mysle zeby gdyby ci dwaj panowie mieli tyle mozliwosci do trenowania co np. Kuzi czy Sołek to spokojnie walczyli by jak rowny z rownym. Przeciez oni wsiadaja do rajdowek na testowym przed rajdem i to wszystko (oczywiscie mowie o treningu w evo VIII takim jak sie startuje) ale ogolnie rajdzik byl swietny :] juz dawno sie tak dobrze nie bawilem hehe ;)
zastanow sie co piszesz...moze gabrys nie testuje.ale zapewniam Cie ze bebenek ma takie same mozliwosci do treningow co kuzaj. a kto twoim zdaniem ciagle katuje rajbrot????nikt inny jak bebenki(rajdowka)
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez KMart » poniedziałek, 10 paź 2005, 10:40

Ja byłem w pomarańczowym polarku i miałem plakietkę "autoklub.pl rally.....Kamil Forum" ogólmie spoko rajd napiszę coś więcej troszkę później...
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 10 paź 2005, 10:41

Biorąc pod uwage, że w ciągu całego sezonu jeździł tam rajdówką dwa razy.... hmmm ZOWA ochłoń troszeczke...
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Wilu » poniedziałek, 10 paź 2005, 14:03

co Wy wciskacie tu za kit ... Leszek to zupełnie inna liga, jeśli ktoś widział spadanie do Dąbrowicy w lesie, ten dokładnie wie czemu ten kierowca wygrywa, czemu jest taki szybki i czemu tak często dzwoni ... poza tym byłby nokaut gdyby nie awarie ...

Leszek to fighter z doświadczeniem, Bębnom brakuje dynamiki ... za to Gabryś robi pozytywne wrażenie ... i to on może coś wywalczyć ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 10 paź 2005, 16:48

Michał jako tako dał ciała na tym całym żenadnym Wawelskim, ale gdyby nie złapał żenadnego kapcia w Rzeszowie i na Nikonie to sorka ale tabela byłaby inna. I nie ważne ze przez cały sezon leszek napierdalał nie dając innym sztycha, skoro dzwonił po swojemu debilnie idiotycznie aż nie mam słów. Leszek jest poza zasięgiem całej naszej czołówki, co nie zmienia faktu, że gdyby nie pomoc ''osób trzecich'' (nie mowie ze kapcie były sprawą leszka, bo nie wydaje mi sie to prawdopodobne, choć leszek ma problemy ze zdrowiem psychicznym) To sprawa mistrzostwa byłaby dawno przesądzona na korzyść najregularniejszego Bębenka. Sami fanatycy Leszka muszą przyznać. Miał Fuksa. Takie moje zdanie. Pa
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Mroowa » poniedziałek, 10 paź 2005, 17:40

Fuksa by miał gdyby Bęben był przednim i nagle odpadł czy cóś to oka fuks udało się rywal odpadł jest mistrz. Tutaj była walka. W takim wszyscy co zdobyli jakieś miejsca w tym sezonie mieli fuksa :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron