Rajd Wawelski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

GABRYS KOZAK!!!!!

Postprzez Okonionen » niedziela, 9 paź 2005, 02:28

Nie byłem na tym rajdzie ale dla mnie Gabrys jest Kozakiem !!!! no i mam nadzieje ze w mediach nie pokaza przez 3/4 programu jak zwykle tylko Leszka K. ale równie duzo czasu poswiecą Gabrysiowi,przeciez to on był bohaterem Wawelskiego!!!!
Avatar użytkownika
Okonionen
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 16:55
Lokalizacja: Olsztyn


moja recenzja

Postprzez Piotrek_Górki Wielkie » niedziela, 9 paź 2005, 10:23

Ja wróciłem juz wczoraj i byłem w czwartek na prologu i w piątek na oesach 1 ( troche wyżej jak frycz wydachował)
Os 3 ( jedna z najlepszych miejscówek...)
Os 4 (hopa 2 km od startu)
+ serwis na koniec dnia.

Prolog był dosc ciekawy tylko naprawde nie rozumiem orgnizatorów ze sie nie dogadali z policjantami i zabespieczenie trasy ustalali godzine przed startem jak juz ludzie byli. osobiscie byłem na moscie po lewej stronie (wyjscie z ciasnego nawrotu na most) i tam naprawde było bezpiecznie, według mnie :wink: Pytajac policjnata gdzie sie mamy ustawic odopwiedział cyt: " nie wiem, bo to oragizator ustala,ja tylko mam was ztad wywalic" :? :? :? takze uwazam ze ORGANIAZACJA PROLOGU DO DUPY!!! Przejazdy nawet fajne były. omlet troche roczarował ze boków nie strzelał tylko po kraweznikach jezdził,ale za to na zapoznaniu ładnie poszedł slajdem. reszta kolesi tez ok. Bełtowski nie dochamował sie i poleciał przez pas zieleni, ciekawie to wygladało. ok nie bede juz nudził przechodze do odcinków

Os 1 w sumie nic ciekawego, butruk ładny booook!! czopik i adamus kapcie (iskry sie posypały) ciupczyki zostały koło mnie (awaria) no i duuuzo mgły buuu

Os3 jedna z lepszych miejscowekm na jakiej byłem. w wrc punkt 4 (nawrot na mostek) tyle ze przed tym mostkiem było mocno podbijajace spadanie, stałem na poczatku na zewnetrznej, to przy przejezdzie niektorych adrenalinka skakała. Ladne ratowanie grzybka.. oj brakowało z 30 cm, i zaliczył by potoczek. Guzek skakał po tej drodze, czyżby cos z zawiasem,?no i Pelikan jechał jak wsciekły. Ogolnie bardzo fajna miejscówka. w wrc dałbym tam 3 gwiazdki

Os 4 Dupiate doscie, (buty przemokły) hehe
Benbny najdalej na hopce skoczyły, czopik ratowanie i brakło...5cm i tyłem by w betonowy słup zachaczył, uff... stałem wlasie kolo tego słupa (ciepło sie zrobiło) nastepne zalogi.. tak sobie. po tej hopce bylo hamowanie i lewy ciasny 100m prostej i prawy nawrot ciasny. jakis peugeocik poszedl w ogrodzenie, potem kadet tez na prosto i wszyscy ludzie sie przeniesli na ten nawrot bo mysleli ze jak pojedzie omles to bedzie niezla jazda a tu...K1 jechało. buu

No i na końcu Serwis:

W lotosie fajne plakty dawali, zwidzilo mnie ze team subaru nie miał żadnych gadzecików, czopik, lubiak, meresinski, fajne pocztówki. Pasecki nie miał pocztówek ale za to dostałem... 7 gumek hehe. (przydadzą się) :D :D
Pelikanowi ladnie bok robili i malowali tasmami karoserie. hehe
Nawet Martynke Wojciechowską było można spotkac z kamerką.

Sory ze tak dlugi post ale nie mam co robic i tak mi sie jakos rozpisało.
KUZI mnie zaskoczył,ze nie wydzownił... WOW!!! ( no i w wywiadzie do kamery mówił ze nawet autko sam naprawiał)

Do zobaczenia na Barbórce Cieszynskiej. (rajd w mojej okolicy)
Kajtka w Subaru mamy i za Niego kciuki trzymamy
Avatar użytkownika
Piotrek_Górki Wielkie
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): wtorek, 30 sie 2005, 18:53
Lokalizacja: Górki Wielkie

Postprzez Transformer » niedziela, 9 paź 2005, 10:55

http://www.alfa156.pl/ Alfa 156 | http://photomotive.net/ że niby blog | http://www.flickr.com/photos/airsiwy/ Zdjęcia
Avatar użytkownika
Transformer
N3
 
Posty: 256
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2002, 20:38
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gucio » niedziela, 9 paź 2005, 13:19

Transformer jeśli to sa twoje fotki to troche nudą tam wieje...więcej wieśniaków ująłeś niż aut:P zart:P
Staraj sie więcej biegać z aparatem kucać i co tylko sie da, byle żeby fotki nie były wszystkie takie same...mówie tu o tym zakręcie prawym co tak blisko łapałes ich....ja tez zmieniłem podejście do focenia w tym roku....latam po oesie jak szalony :D:D 8) a to daje czasem niezły efekt.Pozdrawiam :wink:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sumo » niedziela, 9 paź 2005, 13:32

Jeżeli ktoś z was ma fotki Seja z numerem 162 (oczywiscie z pucharu PZM) to bardzo proszę o kontakt na priv albo coś ;) bede wdzięczny
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Megas WRC » niedziela, 9 paź 2005, 14:01

Widziaęłm kogoś kto miał plakietke KARNET KIBICA FORUM AUTOKLUB.PL kto to był przyznać się :) hehe Nie miałe nawet czasu podejść i się zapytać bo się kamerą bawiłem :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez ptakwrc » niedziela, 9 paź 2005, 14:13

trasy swietne a zabezpieczenie mizerne... szescie ze przyjechalo tam duzo prawdziwych kibicow i do tragedii zadnej nie doszlo. mam nadzieje ze te trasy jescze pojada, np. za rok bo sa dobre, no wlasnie nie sweitne a dobre sam sie zdziwilem - oes kolo limanowej - swietny, gdzie by sie nie poslzo jest cos ciekawego a grabie no heh co mozna powiedziec szlismy w jedna strone od miejsca gdzie karnabal skonczyl jazde i chyba z 1,5 km jechane dnem... ok w druga strone musi byc inaczej. Po 25 minutach szybkiego marszu znalazlem 2 (!!) zakrety gdzie rajdowki odpuszczaly. wedlug mnei w tej okolicy jest wiecej ciekawych tras i duzo barzdiej kretych tras jak oes słopnice np.
o 1 dniu nie moge nic powiedziec, moze t oesy byly wlasnie takie jak oes 8,11.
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez matash » niedziela, 9 paź 2005, 17:04

rajd bardzo fajny minus za opoznienie prologu(godzina stania na jakiejs bramie potem na drzewku i na garazu ;)) niektore zalogi zaprezentowaly duza klase i naprawde szybka jazde:
- Pelikan (pelna bomba bez przedniego zderzaka i blotnika)
-Gabrys (szybko agresywnie)
-Guzek (nie rozumiem dlaczego taki slaby wynik wydawalo sie ze jedzie bardzo szybko)
-Nivette ( strasznie miekki zawias w tej astrze ale dawal ostro)
-Butruk (bardzo szybko i widowiskowo)
-Kalicki (rowniez szybko i widowiskowo bardzo szkoda ze nie dojechal widzialem jego dzwona podbilo mu dupe na spadaniu nie opanowal auta i uderzyl w drzewo wyciagnelismy go i dojechal do mety odcinka ale rozbil chlodnice i musial sie wycofac mam fotki wrzuce gdzies bo ktos prosil)

rozczarowania: oleksowicz stec beltowski wszystkie zalogi w cliach i pugach 206 (butruk wam pokazal)
matash
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 30 sie 2005, 20:00

Postprzez PawelRally » niedziela, 9 paź 2005, 18:33

Ohlins napisał(a):jechał bardzo agresywnie i po prostu było widac że koleś ma jaja, na odcinku w łapanowie była szybki zkret i duzo kamieni wyżucone(tam dachował frycz) wszyscy jechali ostroznie a Burtuk tam poszedł na maxa żuciło go dał kontre i eleganco to przejechał ogólnie patrzec na taka jazde do sama przyjemnosć a pozatym widac to po wyniku :D


Ciesze się że taką bombą szedł a zarazem żałuje że nie mogłem go oglądać i całej czołówki :(
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Pawlo » niedziela, 9 paź 2005, 18:55

Tutaj jest samochód po wypadku na OS 9 na skrzyzowaniu. Koło przednie prawe było niemal że w środku Rajdówki...

Obrazek

A tu jest miejsce w którym wydzwonił widać że urwał pierwszy słupek a na drugim wyleciał chyba na meter i potoczył się na dół z 50 metrów...

Obrazek

Bardzo mi się nie podobała postawa i zachowanie miejscowych po tym wypadku jak Kierowca przyszedł po zderzak... zero szacunku... :evil:
Ostatnio edytowano niedziela, 9 paź 2005, 19:24 przez Pawlo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pawlo
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 23:28
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Megas WRC » niedziela, 9 paź 2005, 19:12

Stałem tam gdzie wypakował tym sejem ale samego wypadku nie widziałem za poźno przyjechałem :) Czyli niedaleko siebie staliśmy.
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Gucio » niedziela, 9 paź 2005, 20:36

A ty byś był zadowolony z faktu, że ktoś ci rozjebał pół ganka przed domem...oni wiedzą, że nikt im za remont nie zwróci...
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ohlins » niedziela, 9 paź 2005, 20:41

Gucio napisał(a):A ty byś był zadowolony z faktu, że ktoś ci rozjebał pół ganka przed domem...oni wiedzą, że nikt im za remont nie zwróci...

dostają odszkodownie
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Gucio » niedziela, 9 paź 2005, 20:44

Coś podobnego....ciekawe ile tego jest :P
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pawlo » niedziela, 9 paź 2005, 20:44

Gucio napisał(a):A ty byś był zadowolony z faktu, że ktoś ci rozjebał pół ganka przed domem...oni wiedzą, że nikt im za remont nie zwróci...


Jak to nie zwróci jadą do Biura Rajdu i dostają odszkodowanie!

Nawet nie wiesz co te półmózgi gadały do Kierowcy!
Obrazek
Avatar użytkownika
Pawlo
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 23:28
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron