Dariusz Chudobiński od A do Z

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez bounder » środa, 11 maja 2005, 21:24

żwirek napisał(a):uwazam ze nie jemu nalezy sie fabryczny ignis, powinien dostac go ktos kto jest zawodowcem, odnosi sukcesy i ciągle sie rozwija, a niee ktos kto ma kasy jak lodu...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
humor Ciebie nie opuszcza. a ja uwazam ze Polak powinien zostać mistrzem świata :wink: tak to jest ze jezdza ci ktorza potrafia sobie znaleźć sponsora. Chudobinski znalazł przyzwoitego i chwala mu za to. A jak znalazł to już inna sprawa, zreszta bylo tu na forum pisane już pare razy jak znalazł.
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45


Postprzez Jucek » środa, 11 maja 2005, 21:39

poczatkowo smialem sie z tego ze walczy z pucharowkami ale jak go zobaczylem na ostatniej strefie to mi przeszlo, chlopak byl totalnie zalamany, dajcie spokoj...
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Robi » środa, 11 maja 2005, 21:50

Ojciec Chudobinskiego jest ( byl ) szefem Lodzkiego dilera Fiata Bilexu. Mlodego pamietam jeszcze jak jezdzil w kjs-ach
Robi
N2
 
Posty: 149
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 21:19
Lokalizacja: Belchatow

Postprzez rallyfan2 » środa, 11 maja 2005, 21:59

Robi napisał(a):Ojciec Chudobinskiego jest ( byl ) szefem Lodzkiego dilera Fiata Bilexu. Mlodego pamietam jeszcze jak jezdzil w kjs-ach


Jak jezdzil peugotem mial wlasnie reklamy bilexu , z tego co pamietam zaliczyl pare rajdow w Europie (Czeczy Slowacja Chorwacja )2 albo 3 lata temu .Jest taka plotka ze jego wujek jest wysoko postawiony w orlenie moze byc cos w tym prawdy , nie wiem czy pamietacie ale startowal kiedys w Karkonoskim(chyba :?: ) lancrem w brawach orlenu .Auto bylo wynajmowane od Janusza Kuliga , zaojol wtedy 4 miejsce w generalce
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez qbus » środa, 11 maja 2005, 21:59

Wolelibyście zobaczyć jedno S1600 mniej ?

I niech ktoś tu nie pisze bzdur o tym że Chudobiński jest kierowcą fabrycznym.

Nawiazując do tego jak to startował Lancerem... no startował... ale chyba wszyscy pamietają kto wtedy stracił sponsora.

Ja podsumuje tak... ma chłopak możliwości finansowe... więc dlaczego miałby z nich nie korzystać ? co innego by było jakby to on wsiadł zamiast Grzyba lub Kościuszki a że tak się nie stało pozostaje się tylko cieszyć i życzyć sukcesów.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Booogi » środa, 11 maja 2005, 22:21

Dajcie sobie spokój bo to śmieszne...jak sobie zorgabizował samochód niech jeździ co mu zaglądacie w metryke, niech jego wujek bedzie nawet biskupem i co z tego
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maciekd » środa, 11 maja 2005, 23:42

qbus napisał(a):Nawiazując do tego jak to startował Lancerem... no startował... ale chyba wszyscy pamietają kto wtedy stracił sponsora.


Kiedyś już była na ten temat dyskusja i to nie prawda, że przez Chudobińskiego stracił sponsora Paweł Dytko. Nie ma co na siłe szukać dziury w całym. Sytuacja była taka, że Orlen już wcześniej zmienił strategię marketingową i rozstał się z rajdami. Start Chudobińskiego był epizodyczny i jakby troche nieoficjalny.
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Cobra » czwartek, 12 maja 2005, 00:01

Jakis czas temu wyczytalem ze Czachor z Dąbrowskim nie jada jakiegos tam rajdu bo im orlen pocial kase na starty. Teraz juz wiem na co na s1600 ktorym badziewi chudobinski. qbus pytasz czy wolalbym ogladac jedno s1600 mniej odpowiem ci wolalbym ogladac 2 lub 3 s1600 mniej mimo ze nie jestem wielkim fanem rajdow terenowych, a juz napewno bez porownania mniejszym niz rajdow plaskich. spytasz dlaczego ? dlatego ze ci dwaj goscie razem z kubica sa najlepszymi polskimi reprezentantami sportow motorowych na swiecie i wkurwia mnie jak firma ktora sponosruje ich juz jakis czas i sa tego konkretne efekty tnie im kase bo przychodzi sobie pan chudobinski ktory ma babcie, wujka , ciocie czy kogo tam sobie chce i odcina kase wartosciowym zawodnikom. gdyby ich budzet nie byl naruszony przeciwnie powinien byc zwiekszany bo z ich startow sa konkretne wyniki i to rangi swiatowej to pan chudobinski moze sobei nawet jezdzic wurcem w mistrzostwach swiata mam to w dupie. a juz calkiem na marginesie odchodzac juz kompletnie od chudobinskiego to jak jade na rajd to chce ogladac walke chce widziec ze gosciu jedzie ile moze a nie dowozi powoli dupe do mety. dlatego tez wkurzaja mnie lekko rajdy w czechach i slwoacji gdzie szybkich zawodnikow jedzie tylu co ich mozna zliczyc na palach jednej reki czasem dwoch. smiejecie sei z kuziego ze dzwoni, ja nie jestem jego fanem ale szanuje go wlasnie za to ze zawsze jedzie pelnym ogniem dojedzie czy nie nie wazne tylko w ten sposob sie mozna czegos nauczyc i stad sie bierze ta przepasc w czasach miedzy nim i reszta zreszta grzyba tez to dotyczy bo on tez raczej nie odpuszcza, jego swoja droga tez nie lubie. ale ich obu szanuje wlasnie za walke. koniec kurde bo jak za duzo napisze to zapomnicie co pisalo na poczatku posta :D ewentualnie ciag dalszy nastapi :P
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez bounder » czwartek, 12 maja 2005, 01:09

Cobra napisał(a):Jakis czas temu wyczytalem ze Czachor z Dąbrowskim nie jada jakiegos tam rajdu bo im orlen pocial kase na starty. Teraz juz wiem na co na s1600 ktorym badziewi chudobinski.


po pierwsze skad wiesz ze orlen zasponsorowal chudobinskiego kosztem dabrowdkiego i czachora :?: moim zdaniem, jesli to oczywiscie prawda z ograniczeniem kasy dla orlen teamu, powod jest inny. Porownaj sobie zysk orlenu za zeszly rok z kosztem startu chudobinskiego. nawet jesli to jest 50.000 euro to jest to suma smieszna i nie zmuszajaca orlen do szukania oszczednosci gdzie indziej.
po drugie siedzi sobie kibic Cobra na kilka miesiecy przed startem sezonu i marudzi ze za malo N4 i S1600. po pierwszej eliminacji kibic Cobra marudzi ze o jedno s1600 mniej mogloby byc. narod wiecznych malkontentow
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez sumo » czwartek, 12 maja 2005, 07:25

Cobra - a Ty bys nie chcial pojezdzic S1600 jakbys mial taka okazje ? Bo ja bym chcial. Chudobinski tez pewnie chcial i jezdzi.
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Cobra » czwartek, 12 maja 2005, 09:09

pewnie ze bym chcial ja tylko pisze co bym chcial z punktu widzenia kibica nie kierowcy.

do boundera: kibic Cobra nie marudzil ze jest malo N4 i malo S1600. mnie to nie przeszkadzalo a jak sobei chce zobaczyc duzo aut to jade do czech. co do kwestii kasy nie wnikam w polityke orlenu ale dla mnie jako obserwatora wniosek jest prosty orlen przeznacza tyle a tyle kasy na motorsport jesli caly czas kasa na motocyklistow byla nagle jest zmiejszona i wchodzi na scene pan chudobinski to jak mam to rozumiec?? jakiz inny powod by mogl byc brak wynikow orlenowcow??
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez rak818 » czwartek, 12 maja 2005, 09:59

8) Ale o co chodzi :?:
wreszcie przejazd N4 i A6 w RSMP trwa dłużej niż 15 minut.
Czy komuś to przeszkadza :?:
8) Zawsze można robić zakłady czy Chudobiński przejdzie Bełta 8)
Ja tam się ciesze z każdego zawodnika na liście który uzbiera budżet i wystartuje :D
Trasa A2 Świecko-Terespol - Najdłuższy w Europie tor wyścigowy ciężarówek
Avatar użytkownika
rak818
A5
 
Posty: 569
Dołączył(a): czwartek, 3 cze 2004, 10:40
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez OZ » czwartek, 12 maja 2005, 10:04

Ale i tak pojechał lepiej niż pan Hołowczyc na Dakarze, za pieniądze od tych co tankują punkty Vitay.
Avatar użytkownika
OZ
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): czwartek, 7 kwi 2005, 08:27

Postprzez rallyfan2 » czwartek, 12 maja 2005, 12:56

qbus napisał(a):Wolelibyście zobaczyć jedno S1600 mniej ?

I niech ktoś tu nie pisze bzdur o tym że Chudobiński jest kierowcą fabrycznym.

Nawiazując do tego jak to startował Lancerem... no startował... ale chyba wszyscy pamietają kto wtedy stracił sponsora.

Ja podsumuje tak... ma chłopak możliwości finansowe... więc dlaczego miałby z nich nie korzystać ? co innego by było jakby to on wsiadł zamiast Grzyba lub Kościuszki a że tak się nie stało pozostaje się tylko cieszyć i życzyć sukcesów.


Ja nie mam nic do niego nawet jestem za aby jedzilo 1 auto wiecej , to byl 1 rajd za kierownia s1600 dla Chudobinskiego , a czy Holek zle wypadlna dakarze grunt ze ukonczyl , Komornckiemu przez 2 starty sie ta sztuka nie udala
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez RaQ » czwartek, 12 maja 2005, 16:30

OZ napisał(a):Ale i tak pojechał lepiej niż pan Hołowczyc na Dakarze, za pieniądze od tych co tankują punkty Vitay.


Nie bądź śmieszny i nie porównuj Dakaru do rajdów płaskich, bo chyba nie masz o tym pojęcia.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

cron