Gdzie stac na elmocie

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Gabi » środa, 4 maja 2005, 13:30

Czy jest ktos w stenie udostepnic jak najbardziej szczególowa mape okolic walimia?? chodzi mi o taka gdzie sa zaznaczone wszystkie boczne drogi lacznie z szutrowymi zeby mozna bylo jakos sie przemieszczac miedzy oesami. z gory wielkie dzieki za odpowiedzi
MOTO FREAK FOTO
Avatar użytkownika
Gabi
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 1 lis 2003, 17:21
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Robi » środa, 4 maja 2005, 14:04

Idz do ksiegarni i kup turystyczna mape Gor Sowich
Robi
N2
 
Posty: 149
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 21:19
Lokalizacja: Belchatow

Postprzez Banan » środa, 4 maja 2005, 14:10

Ale mu pomogles. http://www.bezdroza.com/?page=shop/flyp ... artner=116 Jak juz ma byc ta mapa to ta mi sie wydaje ok.

http://www.hm.pl/~damian/rowery/trasy.html#walim - Tutaj masz mapy, ale strasznie male. Albo ja ich nie umiem powiekszyc.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

NAJCIEKAWSZE MIEJSCA

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 5 maja 2005, 12:46

Jako człowiek "w temacie" udostepniam wszystkim zainteresowanym moje typy do oglądania '33 Rajdu Elmot-Remy'!
PS.w nawiasach podane punkty fotografii - które znaleść można w przewodniku najnowszego WRC - dla łatwiejszej orientacji.

Sobota
Rościszów - Michałkowa
Walimskie patelnie (pkt.7)
Zjazd z ciasnej ulicy Różanej w Walimiu i nawrót w prawo obok biblioteki (praktycznie centrum Walimia)

Jedlina - Dziećmorowice
Skrzyżowanie drogi Jedlina-Wałbrzych-Niedźwiedzica (nawrót w stronę Niedźwiedzicy) (pkt.3)
Zjazd z góry na mostek, 100 metrów nad hotelem Gawra w centrum Zagórza (pkt.8 )

Walim - Kamionki
Łącznik szutrowy kończący się prawie w Rzeczce, którego w WRC nie opisali...
W Kaminonkach zawijasy z góry (pkt.11)
Długi nawrót w Kamionkach (pkt.12)



Niedziela
Michałkowa - Rościszów
Hopa ok.800 metrów od centrum glinna (pkt.13)
Mostek obok pensjonatu "Biała Sowa" (pkt.14)

Dziećmorowice - Jedlina
Dwa szybkie nawroty 100 metrów przed zjazdem do torów w Zagórzu (pkt.11)
W Zagórzu wypad z ciasnej kostki na szeroki asfalt (pkt.9)

Kamionki - Walim
Łącznik szutrowy (brak opisu w WRC) ok.2 km od skrętu w Rzeczce
Ostry zjazd do Walimia z lewym łukiem (pkt.2)




to moje typy na oglądanie rajdu, jeżeli wybierzecie te miejsca, to na pewno postawicie na wysoką jakość doznań i emocji:) chociaż z drugiej strony nie przychodźcie akurat tam, bo jak przyjdzie was za dużo to mi bedziecie zasłaniać :D hahahaha. Pozdrawiam serdecznie i...do zobaczniea w tym miejscach!
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez rallygo » czwartek, 5 maja 2005, 23:20

ooo widze ze kolega posiada helikopter :wink:
rallygo
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 00:50
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 10 maja 2005, 18:54

no i po rajdzie... skoro temat zdaje się być wyczerpany-proponuje go zamknąć :wink:

ps.miałem racje co do przejazdu przez centrum Walimia 8) Walim był zamknięty i nie można było przejechać w stronę Rzeczki...ani nigdzie :? Kto tam się kłócił, że jest inaczej? :D :D :D
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez *fly* » wtorek, 10 maja 2005, 21:00

Cogonieznajom napisał(a):no i po rajdzie... skoro temat zdaje się być wyczerpany-proponuje go zamknąć :wink:

ps.miałem racje co do przejazdu przez centrum Walimia 8) Walim był zamknięty i nie można było przejechać w stronę Rzeczki...ani nigdzie :? Kto tam się kłócił, że jest inaczej? :D :D :D


a ja proponuje nie zamykac! umrze smiercia naturalna a za rok sie go odswiezy i nowego nie bedzie trzeba zakladac :)
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez marcin » wtorek, 10 maja 2005, 21:40

Hmm przejazd do rzeczki był możliwy :) przynajmniej 1 dnia, wiem co mówie bo sam jechałem z walimia do rzeczki gdy skrócili oes walim- kamionki... Trzeba było tylko w odpowiednim miejscu zaparkować :)
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron