Szutrowy Rajd Warszawski!!!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Szutrowy Rajd Warszawski!!!

Postprzez Psycholog_Rajdowy » środa, 20 lis 2002, 20:40

Niezmiernie się cieszę, że Rajd Warszawski ma być rozgrywany na nawierzchniach szutrowych!!! Moim zdaniem ta decyzja to strzał w dziesiątkę!!! Wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do podjęcia tej decyzji, bardzo serdecznie dziękuję!!!
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez kewals » środa, 20 lis 2002, 20:49

ale zamieszali z tym kalendarzem...Krakowski na końcu...jakioś jak dla mnie to niestrawne :)
zapraszam do dyskusji na www.dnkforum.prv.pl
Avatar użytkownika
kewals
N3
 
Posty: 254
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:04
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Dobi » środa, 20 lis 2002, 21:11

Ja też ciesze sie ze Warszawski po szutrze bedzie , ale szkoda tego Zimowego....
Dobi
 

Postprzez rav » środa, 20 lis 2002, 22:05

xxx.
Ostatnio edytowano środa, 20 lis 2002, 22:09 przez rav, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rav » środa, 20 lis 2002, 22:08

do kewals
Któryś rajd musi być na końcu. Od czasu kiedy Warszawski kończył sezon pojawiają się komentarze że to bez sensu aby ten rajd był roztrzygający. Uważam że dobrze że Krakowski kończy sezon. To jedna z najtrudniejszych o ile nie najtrudniejsza eliminacja.
Pora się jeszcze zastanowić nad tym czy szutrowy Warszawski dojdzie do skutku. 5 miesięcy to bardzo mało czasu na przygotowanie. W dodatku organizator przed tegorocznym Warszawskim zapytany o to kiedy rajd przeniesie się na szutry odpowiedział że wtedy kiedy zedrą asfalt. Mam nadzieję że za organizację weźmie się ktoś, kto inaczej podejdzie do sprawy, i znajdzie szutrowe OS-y i nie będzie to na zasadzie że zgłaszamy rajd jako szutrowy, a te 70% asfaltów to tylko łączniki (organizator na czacie powiedział że OS Maciejowice jest w 100% asfaltowy, a te fragmenty, które wydają sie nam szutrowe(70%) to mazowiecki asfalt)
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez thompson40 » środa, 20 lis 2002, 22:24

Osobiście bardzo się cieszę ,że do polskiego kalendarza dołączy jeszcze jeden rajd szutrowy. Rajdy szutrowe są przepiękne. Pozatym nie ważne jakie te szutry będą (bo nie będzie to Kormoran , niestety) - lepsze byle jakie szutry niż kilometrowe proste! Rajd Warszawski lubię ponieważ mieszkam blisko i mam łatwy dojazd:) ale obiektywnie patrząc to jest to najmniejciekawa eliminacja mistrzost polski. Miejmy nadzieję , że teraz to się zmieni :)

pozdro
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez aliencow » środa, 20 lis 2002, 22:58

Powiem tylko tyle... Krytyka pod adresem Rajdu Warszawskiego była uzasadniona... Techniki w nim zero, 6 do odciecia i zakręt 90 stopni... I tak do mety... No może Bemowo i Pałac to coś odmieniały, ale oczywiście zaraz odezwą się głosy, że się nie znam i że to był KJS... Dobrze więc się stło, że Warszawski na początku, dobrze, że szutrowy... Już mistrz Kuchar mówił, że szkoda, że tak mało rajdów szutrowych w Polsce... Może jak się kilka szutrowych eliminacji zrobi u nas, to się doczekamy takiego Markusa albo Tommiego... Bo wszyscy byśmy tego pragnęli... Żeby niejaki Frycz lub Pelikański został kiedyś mistrzem świata... Albo chociaż vice... No dobra na 3 może być... Ale na poważnie... BARDZO DOBRZE ŻE BĘDZIE WARSZAWSKI NA SZUTRACH... :)
aliencow
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 22:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez alfan » czwartek, 21 lis 2002, 00:53

Wielkie brawa za ta decyzję
ale jeszcze z 1-2 szutrowe by sie przydały
wystarczy spojrzec na RSMŚ
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez golden » piątek, 22 lis 2002, 16:14

1 Juz w tym roku istnialy dwie czasowki a)na asfaltowy rajd b)na szutrowy
Wiec jesli chodzi o szutry to oesy sa od dawna przygotowane i w kazdej chwili mozna to wprowadzic w zycie.

2 nie zgodze sie ze warszawski to tylko proste (jak to herba mial w opiscie HDP:P dla niewtajemniczonych H..j dluga prosta:D).
Przejechalem juz wiele razy te oesy w tamtym i w tym roku i musze powiedziec ze te partie szutrowo asfaltowe na pewno sa widowiskowe. Owszem sa proste i szybkie zakrety ale na kazdym rajdzie tak jest.

Zgadzam sie tez -nie ma patelni jak w klodzku czy w swidnicy (ale tam tez sa baaaaardzo niebezpieczne szybkie oesy) ale nie przesadzajmy. Najperw przejedzcie oesy potem mowcie.

Powiecie ze krytykuja go kierowcy - z calym szacunkiem ale o krytyce najwiece slysze od panow rajdowcow z Krakowa. Moze cos w tym jest. Ostatnio na ten temat wypowiedzail sie Siwinski nt. Rajdu barborka.

rav: nie zgodze sie, organizatorzy rajdu sa kompetetni i na pewno saobie poradza a wersja szutrowa. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rav » piątek, 22 lis 2002, 22:04

Znasz może jakieś szczegóły dotyczące planowanych OS-ów szutrowych?
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rav » piątek, 22 lis 2002, 22:05

Znasz może jakieś szczegóły dotyczące planowanych OS-ów szutrowych?
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golden » piątek, 6 gru 2002, 20:06

z tego co slyszalem warszawski 2003 bedzie naprawde WYPALEM wiec nie zapeszam :) bedzie szuter oioi bedzie:)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » niedziela, 8 gru 2002, 01:09

Odcinki Warszawskiego zapowiadają się bardzi ciekawie, mam nadzieje, że zawodnicy i samochody nie zawiodą.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tomisny » poniedziałek, 9 gru 2002, 16:48

A ja mam tylko nadzieje, ze podczas nastepnego Warszawskiego bedzie cieplo...

Ostatnie wyjazdy na rajdy zachwialy moja rownowage cieplna... :oops:

...no ale moze te szutrowe OSy podgrzeja atmosfere...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez maciekd » sobota, 14 gru 2002, 23:15

Hołek zapowiedział, że ma zamiar pojawić się na Warszawskim :!: (oczywiście w charakterze zawodnika :wink: )
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości