RELACJA z 33 RAJDU ELMOT-REMY

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

RELACJA z 33 RAJDU ELMOT-REMY

Postprzez Cogonieznajom » piątek, 1 kwi 2005, 11:08

Witam.
Mam szczęście mieszkać w takim miejscu, że m.in.Rajd Elmot dosłownie oplata siecią oesów moją miejscowość. Znam doskonale całą okolicę i wiem gdzie najlepiej pojechać, żeby zobaczyć najefektowniejsze przejazdy (i jak zobaczyć najwięcej tych przejazdów). Jeżeli ktoś szuka "przewodnika" to służę pomocą (po ukazaniu się dokładnej mapki odcinków, mogę wysłać Wam własną mapkę - co?gdzie?jak?i jak najwięcej zobaczyć bez niepotrzebnego błądzenia).

Szukam osób posiadających kamerę cyfrową (z wyjściem DV) i mających wprawę w filmowaniu np.rajdów samochodowych. Chętnie "zabiorę" ze sobą takich filmowców-amatorów na odcinki nadchodzącego Elmotu. Efektem tej wyprawy będzie relacja (nie klip), którą potem będzie można zamówić przez moją stronę internetową www.rajdy.54.pl !!! Zapraszam na stronę po więcej informacji:) :D
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez karcin » piątek, 1 kwi 2005, 21:19

Dobrze że to będzie relacja a nie klip :) Nielubie muzyki na filmach z rajdów. Ja uwielbiam słuchać dźwięków Rajdówek. Można będzie zamówić ?? czyli będziesz pobierał za to opłate ??
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Mroowa » piątek, 1 kwi 2005, 21:30

sTrona nie działa :)

Karcin:
Po mojemu jest to reklama :) i nikt za darmo tego robił nie będzie tylko czy to mu wypali z jednej kamerki relacji nie zrobi, w zeszłym roku Go!!! Foto-video costakiego robiło i na końcu byli wszyscy kamerzyści wyszczególnieni :) i to za free :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez karcin » piątek, 1 kwi 2005, 21:40

No dlatego zadałem pytanie :) Bo mam nadzieje że to niebyła reklama. Ale spoko ważne że coś robi :)
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Cogonieznajom » sobota, 2 kwi 2005, 10:09

Do zamówienia będzie płyta z relacją (cena? czysta płyta, przesyłka + "na piwo" dla autora :wink: ), a jeżeli ktoś udostepni serwer to wrzucimy moje relacje w neta :D

ps.strona JESZCZE nie działa (to kwestia czasu webmastera-w przyszłym tygodniu startujemy!)
ps2. posiadam w kolekcji profesjonalnie złożone relację z ubiegłorocznych Rajdów Elmot, Polski i Nikon! Jeżeli ktoś ma serwer-wrzucimy to i pokażę Wam na co mniej więcej mnie stać 8)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Banan » sobota, 2 kwi 2005, 10:29

A ile zajmuja te relacje ?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Cogonieznajom » sobota, 2 kwi 2005, 10:50

ważą sporo bo to są trzy relację, każda po 15 minut (i all w formacie DVD). Trzeba to przemielić przez jakiś ripper i już:)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez RajducH » sobota, 2 kwi 2005, 11:12

hehe juz kiedys myslalem nad tym aby zgadac sie w jak najwiecej osob z forum i kazdy kto ma cyfrowke i bedzie na elmocie niech to co nagra przesle plytka komus kto zlozy z tego calosc i zrobi relacje:) jakby jeszcze sie zgadac zeby stac na kazdym oesie w kilku miejscach to moznaby nawet przebic OES z tvnu:) hehe kto wie jakby tak mozno nad tym poplanowac to moze i co by z tego wyszlo:)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Cogonieznajom » sobota, 2 kwi 2005, 11:31

no właśnie o tym mówie Rajduchu!! :D Wystartuje niebawem strona i tam będzie konkretnie rozplanowane jak zrobic taką relację i gdzie najlepiej sie udać... do tego czasu wszyscy posiadacze cyfrówek zastanawiac się !:)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Mroowa » sobota, 2 kwi 2005, 14:52

Cogonieznajom napisał(a):ps2. posiadam w kolekcji profesjonalnie złożone relację z ubiegłorocznych Rajdów Elmot, Polski i Nikon! Jeżeli ktoś ma serwer-wrzucimy to i pokażę Wam na co mniej więcej mnie stać 8)


Pewność siebie u ciebie jest duża ale powodzenia :)

To wrzucaj te relacje do PLayera i po sprawie :)

Czekamy :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Cogonieznajom » sobota, 2 kwi 2005, 19:35

jak ktoś wczesniej napisał... znam swoją wartość :wink: Żartuje oczywiście z tymi "wielkimi słowami" o tych relacjach, ale jest fajnie zmonotwane i dobrze nakręcone-więc da się oglądac 8)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez RajducH » sobota, 2 kwi 2005, 19:38

no to pochwal sie:) my uwielbiamy filmy z rajdow:) wrzucaj na ftp PLayera:)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 4 kwi 2005, 11:59

mam problem ze zrippowaniem tego z płyty DVD. Programy które znalazłem strasznie (nie da się oglądać :? ) tną po jakości...a wrzucać takie badziewia nie będe bo szkoda tracić przyjemność oglądania. Więc sądze, że to wina rippera (podajcie jakiś sprawdzony DVD ripper!)
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 19 kwi 2005, 23:47

Własnie powstaje strona (www.rajdy.54.pl) i na niej niebawem sporo ciekawych rzeczy:D


pozdro Art! :D
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez karcin » środa, 20 kwi 2005, 12:35

Cogonieznajom napisał(a):Własnie powstaje strona (www.rajdy.54.pl) i na niej niebawem sporo ciekawych rzeczy:D


pozdro Art! :D


I mam jeszcze male zastrzezenie do twoich relacji :) Obejzalem twoja relacje z Elmotu, i wydaje mi sie że wybierasz troszke nieodpowiednie miejsca do relacji. Tzn to może tylko moje odczucie a może tobie sie to bardzo podoba ale ja wole akurat inne partie. Aha i draznilo mnie tez to ze przeszkadzali ci ludzi i drzewa, na przyszlosc staraj sie wybierać miejsca "czyste" żeby było widoczne całe auto :) ALe ogólnie spoko
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości