33 Rajd Elmot 2005

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez nielegala » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:42

adamlen napisał(a):Ja to was niektórych nierozumiem. Kuzaj wydzwonił no i co z tego przecież nie zrobił tego specjalnie.Najważniejsze że załoga cała.Każdy jechał jak mógł najszybciej i czasem tak to się kończy...


to chyba jasne że nie zrobił tego specjalnie :roll:

wkurzające jest tylko, ze gość nigdy nie potrafi przyznać się do błędu tylko zawsze coś kręci... to mu śrubka się urwała w zawieszniu, to mu belkę podłożyli, to mu dziecko na droge wybiegło...

każdemu może zdarzyć się błąd - nawet największemu mistrzowi!
tylko trzeba umieć się do błędu przyznać chociaż raz powiedzieć prawdę; dałem dupy chłopaki - sorry... a nie kręcić i ściemniac zawsze
:?

zawsze wszyscy winni tylko nie on sam - on jest nieomylny chyba...??

Kuzaj to wielki kierowca, najszybszy w Polsce obecnie - i za to go lubię, ale z drugiej strony krętacz i kłamca z niego równie wielki - i za to go nie lubię :?
Avatar użytkownika
nielegala
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 22:15


Postprzez dar00 » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:44

to jest wlasnie kultura na polskich oesach jak ktos chce sie ochlac to nie ch to zrobi po rajdzie a nie na oesie, a co do Ryszarda to jest wlasnie najlepsze ze smig takim sprzetem a nie innym sam bym chcial byc na jego mijscu i smigac po oesach. a tam gdzie stalem no Ryszard szedl naprawde niezla Bomba w dol. oby jezdzil jak najdlurzej
www.do6ciu.xwp.pl
http://www.youtube.com/do6ciunwfa
http://www.vimeo.com/do6ciu
Avatar użytkownika
dar00
N3
 
Posty: 268
Dołączył(a): niedziela, 3 kwi 2005, 17:58
Lokalizacja: Wojnicz

Postprzez Cogonieznajom » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:01

dar00 napisał(a):to jest wlasnie kultura na polskich oesach jak ktos chce sie ochlac to nie ch to zrobi po rajdzie a nie na oesie, a co do Ryszarda to jest wlasnie najlepsze ze smig takim sprzetem a nie innym sam bym chcial byc na jego mijscu i smigac po oesach. a tam gdzie stalem no Ryszard szedl naprawde niezla Bomba w dol. oby jezdzil jak najdlurzej

masz problemy z polskimi znakami i pisownią? :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Sergiey » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:03

Cytat rajdu:
DARIUSZ CHUDOBIŃSKI: - Bardzo się cieszę, że jesteśmy na mecie. Zakładaliśmy przed startem, że zdołamy pod koniec rajdu nawiązywać równorzędna walkę z rywalami i ten plan się udał.


Jak tak - to ja obstawiam że Darek mistrzem S1600 pod koniec sezonu ;)
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez xander » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:10

nielegala napisał(a):
adamlen napisał(a):Ja to was niektórych nierozumiem. Kuzaj wydzwonił no i co z tego przecież nie zrobił tego specjalnie.Najważniejsze że załoga cała.Każdy jechał jak mógł najszybciej i czasem tak to się kończy...


to chyba jasne że nie zrobił tego specjalnie :roll:

wkurzające jest tylko, ze gość nigdy nie potrafi przyznać się do błędu tylko zawsze coś kręci... to mu śrubka się urwała w zawieszniu, to mu belkę podłożyli, to mu dziecko na droge wybiegło...

każdemu może zdarzyć się błąd - nawet największemu mistrzowi!
tylko trzeba umieć się do błędu przyznać chociaż raz powiedzieć prawdę; dałem dupy chłopaki - sorry... a nie kręcić i ściemniac zawsze
:?

zawsze wszyscy winni tylko nie on sam - on jest nieomylny chyba...??

Kuzaj to wielki kierowca, najszybszy w Polsce obecnie - i za to go lubię, ale z drugiej strony krętacz i kłamca z niego równie wielki - i za to go nie lubię :?





Trochę się z tobą zgadzam, Kuzaj zawsze głupio się tłumaczy i nigdy nie jest winny :roll:

Moim zdaniem Kuzaj ma szanse obronić tytuł Mistrza Polski w tym roku, ale Mistrzem Europy na pewno nie zostanie. Facet jest na to za miękki, po prostu nie trzyma ciśnienia! Zwycięzcy są na mecie, a do mety trzeba dojechać...

Leszek kierowcą jest bardzo dobrym, i będę mu kibicował w startach za granicą, ale ciężko będzie mu walczyć o tytuł ME skoro on na Elmocie nie wytrzymuje ciśnienia to co dopiero na rajdach za granicą, gdzie konkurencja i naciski będą znacznie większe...

Szkoda mi trochę tego pana, odważny jest bardzo i w dobrej formie, ale rozsądku to mu brakuje trochę.. skoro wiedział już na poprzednim odcinku że coś jest nie tak z zawieszeniem, to po co cisną na 110% jak miał już pół minuty przewagi... troszkę z rozumem trzeba jeździć a nie ‘na wariata’. I jak już wcześniej pisałem do mety trzeba dojeżdżać jeśli marzy się o tytułach za granicą...


:!:
Avatar użytkownika
xander
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 4 sty 2005, 15:59

Postprzez Ohlins » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:21

Cogonieznajom napisał(a):
żwirek napisał(a):Brak szacunku dla slabszych zawodnikow gdy jechal Pan RYSZARD PLUCHA agresywni kibice krzyczeli: "do domu" :wink:
Jacyś debile-trzeba ich było "ustawić" w szeregu :evil: Jak podjeżdżał Rysiu to ze znajomymi darliśmy japy i biliśmy brawo :D Taki sympatyczny akcent ten Plucha :wink:

Ohlins napisał(a):a poza tym to tak szczeże jakbys miał pilnowac bande pijaków na meczu( bo ty sie tym nie interesujesz a policja pewnie rajdami sie nie interesuje) i przy tym nie mieć zadnych dodatkowych pieniedzy to nie wiem czy byś tak mocno w to ingerował

człowieku, co ty piszesz?? jakie dodatkowe pieniądze ma mieć policja?? za co?? za przywrócenie porządku przy oesie (poza tym, nie wazne czy to przy oesie, czy na meczu, czy na ulicy)? Po to tam jest! Po to jest policja! Według twojego rozumowania-policja przestanie interweniować wogóle przy bijatykach i zadymach - bo nie dostanie za takie akcje medalu? Idziesz złym tropem kolego :?

mi chodzi o to ze byli w pracy w niedziele a nie dostali za to kasy, a i tak jest ich za mało, co da dwuch policjantów jak kilkadziesiat kibiców robi co chce, mówi sie przykładnie przylac któremuś to puxniej policjant moze miec prze***ne ja, sprawa trafi do sondu, a ja musle ze za nie poządek na oesach jak już coś to 70% winy ponosza kibice bez muzgu, 20% safety
a 10% policja. Taki mam narud patrzcie na inne rajdy w innych krajach tam 4 zabezpieczających zapanuje nad setkami kibiców. Przyczepac trzeba sie tez do safet jak kurde jakieś widac kolesie że lubia sobie wypić(nadawali by sie do tematu "żule") bedzie mnie na pateli walimskiej z drugiego nawrotu cofał do góry 3 metry :| bo tak są rozwieszone tasmy, parodia.
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Banan » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:35

A cos w tym roku malo kibicow bylo, no nie ? Albo ja bylem w takich miejscach. Choc moze to przez pogode. Kuchar sie tylko przyznaje, ze to on zawinil. I dlatego jest super gosc !

Kuchar & Pelikan GO !!!!!

PS. Dobrowolski tez GO, co mi tam :)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

fotki z rajdu

Postprzez clio_s_1200 » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:44

Adi
Avatar użytkownika
clio_s_1200
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 4 lut 2005, 13:55
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez dar00 » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:14

Cogonieznajom napisał(a):
dar00 napisał(a):to jest wlasnie kultura na polskich oesach jak ktos chce sie ochlac to nie ch to zrobi po rajdzie a nie na oesie, a co do Ryszarda to jest wlasnie najlepsze ze smig takim sprzetem a nie innym sam bym chcial byc na jego mijscu i smigac po oesach. a tam gdzie stalem no Ryszard szedl naprawde niezla Bomba w dol. oby jezdzil jak najdlurzej

masz problemy z polskimi znakami i pisownią? :wink:

wlasnie mam z tym problemy :D tak ze sorrry :)
www.do6ciu.xwp.pl
http://www.youtube.com/do6ciunwfa
http://www.vimeo.com/do6ciu
Avatar użytkownika
dar00
N3
 
Posty: 268
Dołączył(a): niedziela, 3 kwi 2005, 17:58
Lokalizacja: Wojnicz

Postprzez karcin » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:56

Mi sie bardzo podobał tegoroczny Elmot :) Może dlatego że tego roku sie tle działo.

Na testowym widziałem dzwon Abrama i jak Grzyba obróciło na trasie 360 :D :D
W I dzień widzialem jak Chudobiński wpada na patelniach prosto i jak Abram koło mniesie obraca :D
A II dzień to juz masakra. 12 sytuacji albo wiecej. Pierw Adamsu urywa kawałem zderzaka i wylatuje lekko poza trase, pozniej jakis Lancer milimetry od drzewa i wylatuje lekko poza trase, pozniej Abram bokiem na milimetry od jednego drzewa i leciutka zachacza i zatrzymuje sie na drzewie od strony pilot ale jedzie dalej, pozniej Civic laduje do rowu, Pug 106 tez do rowu, Serafin w słup i 50 metrów dalej w barierki betonowe i konczy rajd, Turski sie obraca a na kolejnym przejezdzie wpada do rowu, Astra sie obraca, Lancer tak samo i Kadet też :)

Poprostu było faaaajnie :)
Na stronie Serafina bedzie film z jego dzwona :)
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez rallyfahrer » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:07

Karcin: Byłem w tym samym miejscu drugiego dnia, na kostce w Jedlinie. Ale był czad, szczególnie z tą Felicją. Ja jeszcze widziałem pierwszego dnia dzwona Staniszewskiego - ten to dopiero szedł ogniem :D :D :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 maja 2005, 21:09 przez rallyfahrer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rallyfahrer
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 18 lut 2005, 14:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Szambelan » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:08

Cały rajd trzymałem kciuki za załogę Szumowski/Zochniak no i kurde nie ukończyli rajdu. Wielka szkoda, na przedostatnim oesie coś się posypało i nie dane było im zobaczyc mety. Wielkie brawa dla : Roberta Romuzgi za udany powrót po rocznej przerwie, Piotrka Wypycha za pierońsko szybką jazdę i Pana Abramowskiego za zbieranie cennych doświadczeń. Widział ktoś jak Puma wciapała się w mostek w Glinnie ?? Niezła miazga, pół mostka poszło w terefere. Kopcych wydzwonił w miejscu gdzie w zeszłym roku zakończyli Bębny. No i widziałem tylko ślady po dzwonie Frycza, chyba ostro dawał polem pod górke jak wypadł z trasy. Obydwa dni gościłem w okolicach Glinna i Michałkowej i nie zawiodłem się. Pogoda dopisała, lubię taką rajdową pogodę z dużą ilością syfu. Śnieg w górach fajna sprawa ;)
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez karcin » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:10

rallyfahrer napisał(a):Karcin: Byłem w tym samym miejscu drugiego dnia, na kostce w Jedlinie. Ale był czad, szczególnie z tą Felicją. Ja jeszcze widziałem pierwszego dnia dzwona Staniszewskiego - ten to dopiero szedł ogniem :D :D :D


Ja stalem tak jak to Subaru Turskiego wleciało to on na mnie prosto poleciał :) A ty gdzie stałeś, bo może obok mnie a nawet sie nie poznaliśmy :D
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Buncol » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:30

Jak ja wam zazdroszcze, ze macie tak blisko na Elmot :(
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez *fly* » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:39

karcin napisał(a):Mi sie bardzo podobał tegoroczny Elmot :) Może dlatego że tego roku sie tle działo.
Na testowym widziałem dzwon Abrama i jak Grzyba obróciło na trasie 360 :D :D

no mi tez sie podobalo! na testowym nie widzialem dzwona abrama ale przyszedlem jak sie wydostawal na droge a Grzyb to zaczal hamowac kolo mnie gdy go obrocilo! :D wiec musiales byc blisko! niestety nie zrobilem fotek wtedy!
I i II dzien tez ciekawe i bardzo mi sie podobalo!
swietny rajdzik!
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości