nowa ustawa o reklamie alkoholu

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

nowa ustawa o reklamie alkoholu

Postprzez rav » piątek, 15 lis 2002, 00:39

Przed chwilą w faktach usłyszałem wiadomość, że jest projekt, aby złagodzić ustawę o zakazie reklamy alkoholu. Zakłada on że firmy będą mogły reklamować się w imprezach sportowych. Wreszcie politycy zauważyli że zakaz ten nie wpłynął na zmniejszenie spożycia alkoholu (a raczej odwrotnie bo zauważyłem że ostatnio nie chodzi się na rajdy tylko na piwo), a znacznie wpłynął na sport. Może pozwolą też reklamować fajki.
To nie jest plotka. Tak na prwadę mówią w TVN-ie.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa


rav

Postprzez rav » piątek, 15 lis 2002, 00:40

sorry za błąd w tytule.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Glitol » piątek, 15 lis 2002, 08:24

Jeśli to prawda co piszesz to WYPIJMY ZA TO :lol:
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

"Lech"

Postprzez grandmaster » piątek, 15 lis 2002, 15:26

Za*ebiście słyszeć takie njusy!!!
Może niedługo zobaczymy N.gr.Lancera w barwach "Lecha" albo "Warka-Strong". Te nazwy świetnie pasują do rajdów...
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Piccolo_Jr » piątek, 15 lis 2002, 15:29

Byłoby dobrze jakby tą ustawę złagodzili. Moim zdaniem zakaz reklamy alkocholu to głupota. Ale jeżeli o zakaz reklamy fajek to nie ma co liczyć na jego złagodzenie.
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dobi » piątek, 15 lis 2002, 18:59

Bardzo możliwe ze planują zmiany w ustawach . Wczesniej zmniejszyli cene np. wódy bo to miało zwiększyć na nią popyt , nie sprawdza sie to trzeba zrobić reklame....A co do papierosów to myśle ze nic sie nie zmieni.
Dobi
 

Postprzez 555 » piątek, 15 lis 2002, 23:44

Ja ten news slyszalem juz z kilka miesiecy temu i ciekaw jestem kiedy zaczna cos robic a nie gadac, bo jakby zrobili poprawke to znwou rajdy w polsce zrobily sie ciekawszed. Pozyjemy zobaczymy
Janusz Kulig...na zawsze w sercach kibicow.
Avatar użytkownika
555
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » niedziela, 17 lis 2002, 00:12

Pojawił się cień szansy na poprawe sytuacji w rajdach.

Szkoda że z fajkami nie wyjdzie. Firmy tytoniowe są bardzo chętne do sponsorowania rajdów.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dobi » niedziela, 17 lis 2002, 00:29

Ciekawe czy nie można reklamowac papierosów w sposób taki jak reklamowało się alkohol , niewiem jak jest teraz bo telewizji juz z 6 miechów nie oglądałem. Chodzi mi o rózne łodki, towarzystwo i takie tam . Specialiści od reklamy powinni coś pomyśleć , napewno znajdzie sie jakaś luka. Miejmy nadzieje że z tym alkoholem coś wypali.
Dobi
 

Postprzez raffael » niedziela, 17 lis 2002, 09:04

Powinno wypalic gdyz skoro obniza sie juz cene wodki co wiaze sie z podniesieniem jej spozycia wsrod spoleczestwa to sponsoring nie powinien byc tu zadnym problemem. Jak sie mowi A to wypada powiedziec B choc w naszym kraju rzadko to sie zdarza.
Avatar użytkownika
raffael
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 28 paź 2002, 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » niedziela, 24 lis 2002, 01:48

Z tym obniżeniem cen wódki to nie chodzi o zwiększenie spożycia tylko o to żeby żule nie kupowali denaturatu albo spirytu ze Stadionu ani nie pędzili bimbru tylko kupowali Żytnią albo chociaż przynajmniej "wino jabłkowe" z czego dziurawy nasz budżet miał by trochę wiecej wpływów. Obawiam sie że jednak właśnie ze względu na problemy z budżetem i pierwszym ex-hippisem RP i jego pomysłami abolicji podatkowej prędko nie dojdzie do debaty nt. reklamy alkoholu. Obym się mylił :?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rav » środa, 12 lut 2003, 21:51

Widzą że mój temat to nie była plotka. Ale czy ktoś wie o co chodzi z tym protestem PiS. Wyszli z sali bo rząd nie miał stanowiska na ten temat. Może musieli się zastanowić?
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcin » środa, 12 lut 2003, 22:18

Jak nie wiadomo oco chodzi to chodzi o pieniądze :wink:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Truskawa » środa, 12 lut 2003, 23:08

Ja ostatnio dorwałem lis Max Mosley-a w którym zwracał się do członka międzynarodowej komisji (chyba UE) w sprawie przełożenia (mial wejsc bodajze w 2006) zakazu sponsorowania sportów motorowych przez firmy produkujące wyroby tytoniowe. Ale jeszcze go nie przetłumaczyłem - jak znajdę trochę czasu na zabawę z angielskim to wrzuce tu na forum - przetłumazcony albo o co wnim przynajmniej chodzi....
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TommiCrazy » czwartek, 13 lut 2003, 15:35

Wyslij mi go na skrzynke to zobacze co się da zrobić :) jakbys miał oczywiscie problemy z tłumaczeniem, postaram sie o oddanie pełnego sensu.
Mitsu00@interia.pl moja ulubiona skrzynka
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron