Abramowski trenuje !!!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Abramowski trenuje !!!

Postprzez Okonionen » piątek, 11 mar 2005, 17:11

Witam jestem nowy na forum i pozdrawiam wszystkich serdecznie. Niedawno byłem na kilku zimowych treningach z Marcinem Abramowskim Lanserem Evo VI no i powiem nieskromnie że szykuje sie następny niebezpieczny przeciwnik z Ziemi Warmińskiej (po Zbyszku Staniszewskim) w czołówce do mistrzostw Polski . Mam pare zdjec z tym ze nie bardzo wiem jak mozna byloby je tutaj na forum udostepnić...
Avatar użytkownika
Okonionen
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 16:55
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez Mars » piątek, 11 mar 2005, 17:20

Zdjęcia wrzuć na http://imageshack.us/ i podaj linki do nich na forum.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez P.I.M.P. » piątek, 11 mar 2005, 21:51

No widze, ze Abram skikal troszeczenieczke.
Jezeli jego plany dojda do skutku (czego mu ogromnie zycze), to w tym sezonie kibice juz nie beda stali tak blisko drogi jak zazwyczaj.
Abram i Stanik - bedzie sie dzialo.
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez framug » sobota, 12 mar 2005, 00:01

hehe a niektorzy mowia ze abram jezdzic nie umie...a ja wiem ze umie:) pozdro od chlopaków co jezdza na rajdy po całej polsce;)
framug
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 3 mar 2005, 17:10

Postprzez framug » sobota, 12 mar 2005, 00:02

hehe a niektorzy mowia ze abram jezdzic nie umie...a ja wiem ze umie:) pozdro od chlopaków co jezdza na rajdy po całej polsce;)
framug
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 3 mar 2005, 17:10

Postprzez Iron man » sobota, 12 mar 2005, 11:35

No tylko się cieszyć :). WARMIACY OGNIA!!!
Iron man
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela, 8 sie 2004, 12:06
Lokalizacja: Ruś k. Olsztyna

Postprzez mtr » sobota, 12 mar 2005, 14:07

No, no :D:D moj ulubiony kierowca :D bedzie sie dzialo :D a na tym lancerze tasmex rzadzi :) pozdro
http://www.akzamkowy.org
tlen: rally-3qpl@tlen.pl
gg: 4517826
Avatar użytkownika
mtr
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 16:42
Lokalizacja: z Górniczej Osady

Postprzez kirloy » niedziela, 13 mar 2005, 23:53

To ze Abram sie szybkosci nie boi to wiedza chyba wszyscy ale to ze dzwonow duzo za nim to nie jest az tak duza zaleta

P.I.M.P. - sluszna uwaga faktycznie trzeba bedzie stac dalej drogi;)

Oczywiscie zycze Abramowi jak najlepiej no i dojezdzania do mety na dobrych pozycjach - trzeba nam takich ludzi w MP skoro WRC nie ma.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Okonionen » poniedziałek, 13 cze 2005, 11:03

Przed Rajdem Polski kiedy robilismy testy z Abramem jego najwiekszym marzeniem było złapac sie do pierwszej 5-tki na odcinku Dąbrówka. Wynik na drugiej pętli przerósł chyba oczekiwania wszystkich Abram zrobił rewelacyjny czas ustepujac jedynie Svedlundowi.Dołożył dla całej polskiej czołówki łącznie z Krzyśkiem Holowczycem i Leszkiem Kuzajem.Wykrecił po za tym jeszcze kilka dobrych czasów w rajdzie czym potwierdził że jest niezwykle utalentowanym kierowca.Pisze to dlatego żeby przypomniec wszystkim tym ,którzy nie zwrócili uwagi na niego że to jest wielki wschodzący talent w polskich rajdach i że potrzeba mu tylko czasu.Jak to powiedział wczoraj jeden z najbardziej utalentowanych polskich kierowców (nazwiska nie bede cytował bo nie powiedział tego publicznie i nie wiem czy chciałby abym go tutaj wymieniał..)To diament ,trzeba go tylko oszlifować...
Przypomne Marcin Abramowski 5-cio krotny mistrz polski w motocrosie. Zawodnik startujacy 2 sezon w rajdach.W tamtym roku startował w Pucharze PZM Oplem Astra GSI. W tym roku to jego drugi start w Mistrzostwach Polski. (pierwszy to rajd Elmot miejsce 13 ),niestety nie ukonczył tego rajdu powodem było dachowanie. ( bład pilota który nie podyktował mu zakretu )jednak pokazał swój talent regularnie wygrywajac os-y z wiekszoscia polskiej czołowki.
miejsca na osach Marcina Abramowskiego:
-os1-miejsce 11
-os2-miejsce 11
-os3-miejsce 5
-os4-miejsce 2
-os5-miejsce 6
-os6-miejsce 45 (kapeć)
-os7-miejsce 9
-os8-miejsce 4
-os9- dachowanie.
po os 3 piaty w klasyfikacji generalnej
po os 4 czwarty w klasyfikacji generalnej
po os 5 trzeci w klasyfikacji generalnej
Avatar użytkownika
Okonionen
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 16:55
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez matt » poniedziałek, 13 cze 2005, 13:54

bardzo sie ciesze z uzyskiwanych wyników Abrama, tylko radzę wstrzymać sie z końcową oceną tego zawodnika. Dziwi fakt, że tak dobrze radził sobie na Polskim, skoro na Elmocie nie za bardzo mu wychodziła jazda (wszędzie gdzie go na elmocie widziałem, to albo obracał samochód, albo miał ratowania). Ale wkońcu sam mówił, ze lepiej radzi sobie na asfaltach, więc można to zrozumieć. Tylko, jak to sie mówi, każdy jest mistrzem na własnym podwórku... (patrz Hoło, Stanik, Abram na Polskim (oczywiście nie neguje ich talentów), lub Grzyb na Rzeszowskim...)
Jeśli Abram wykręcać bedzie pożądne czasy na Warszawskim, to uwierzę, że poprostu jest świetnym kierowcą na szutrach, a narazie wstrzymuje sie z oceną.
matt
N2
 
Posty: 110
Dołączył(a): środa, 25 sie 2004, 14:53
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Okonionen » poniedziałek, 13 cze 2005, 15:37

Słusznie, wiem ze zeby wiekszosc kibiców nabrała do niego zaufania potrzeba troche czasu. Ja jestem przekonany o jego talencie bo niejednokrotnie siedziałem w jego rajdówce na prawym fotelu (na treningach )siedziałem tez w rajdówkach innych rajdowców i powiem wam ze czas jaki potrzebował zeby złapac rytm szybkiej równej jazdy jest naprawde rewelacyjnie krótki.Jak mozna to inaczej nazwac??? -Talent.Elmot był jego pierwszym prawdziwym rajdem.Uzyskiwał i tam niezłe czasy zwazywszy na sprzet jakim dysponował. Ciał sie z Turskim, Stecem ,Typa a przeciez ci zawodnicy maja juz przynajmniej po jednym sezonie Mistrzostw Polski za sobą.Inni nawet po kilka.Dołozył nawet Tomkowi Kucharowi który dysponowal i lepszym sprzetem i doswiadczeniem no i wogóle pod kazdym wzgledem przewyższał Abrama. Zeby nie złapany kapec byłby sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce rajdu a zważywszy że Elmot to jeden z najtrudniejszych rajdów ,stawke ,oraz sprzet i doswiadczenie wynik mozna byloby uznac za niezly.Mysle ze trzeba mu dac troche czasu a pokaze naprawde jakie ogromne pokłady możliwosci drzemia wtym zawodniku , jednoczesnie nie mozna go nazywac wariatem i oszolomem bo kazdy musi dojsc do jakiegos poziomu,a sa rózne drogi. Abram jest bardzo ambitny i chciałby odrazu walczyc z najlepszymi i czasami ta ambicja przerasta umiejetnosci (nie mylic z mozliwosciami bo te ma naprawde imponujace ! )ja martwie sie tylko o jedno -Jezeli sie nie pojawi jakis konkretny sponsor ( i tu podziekowania dla Wawrzyna i Michała sołowowa którzy w Marcina wieza i pomagają mu jak moga) to ten talent moze zostac niestety niewykorzystany.....ale bądzmy dobrej mysli. Pozdro dla wszystkich jego fanów.
Avatar użytkownika
Okonionen
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 16:55
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Alien » poniedziałek, 13 cze 2005, 16:06

Mysle, ze pewnie bedzie w pierwszej trojce w kazdym rajdzie, pod warunkiem, ze ten rajd bedzie rozgrywany pod Olsztynem. Ale obym sie mylil.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez Gucio » poniedziałek, 13 cze 2005, 16:35

A ja myśle, że będa z niego ludzie :D :twisted: :twisted: :wink:
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez koval » wtorek, 14 cze 2005, 09:30

Do Aliena i innych:

Zauważcie, że to 1 sezon gościa w MP wogóle !! Typa, Stanik czy Karnabal też są z tamtych rejonów - popatrzcie na wyniki OSów... a nie jest to wspomnianej pierwszej trójki 1 sezon MP... Karnabal ma o wiele wiecej doświadczenia, lepsze auto a jak wspomniał Okonionen wyniki mial o niebo lepsze od nich. Do czasu oczywiście popełnienia błędu przez załogę.

Co do asfaltów to dajmy mu szanse to jest debiutant MP i to do tego w aucie N4 od razu - jak dla mnie osobowość tego rajdu.
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości