Leszek Kuzaj

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez piotrg » wtorek, 2 lip 2013, 14:19

Oj dajcie mu spokój, chce wracać niech wraca, nieważne czy za swoje czy z jakieś zbiórki. Ważne żeby jeździł, tacy jak kuzi, czoper czy frycz zawsze powinni być w rsmp. A że nie biją się o wygraną trudno takie życie ale zawsze w czołowce jeżdżą. Rsmp potrzebuje takich nazwisk.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa


Re: Leszek Kuzaj

Postprzez kidler » wtorek, 9 lip 2013, 01:26

To co wypisujecie jest żenujące. Chce chłop jeździć, to niech jeździ - nie ważne jak, czym i za co. On próbuje, wy płaczecie na forum.
kidler
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2011, 17:02

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Wloch a ty? » wtorek, 9 lip 2013, 11:19

Bardzo dobrze napisane też wolę jednego kuzaja jak 100 z numerem powyżej 15 -20

Kajto18 napisał(a):
Witcher1990 napisał(a):No i co znowu będzie zbierał po 50zł od fanów, rozwali R4 a po rajdzie powie, ze się sama rozsypała bo kit był stary? Zrobił swoje, nie ma na cały sezon więc niech nie wraca bo się rozczaruje jak Czoper.


Wolę oglądać jazdę Kuzaja niż większości zadowdników MP.., zresztą nie ma co gadać. Temat był nie raz poruszany


Dwa wpisy powyżej szkoda że nie można dać lubie to
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez lapekrallyfoto » środa, 17 lip 2013, 13:45

Co wy sie wszyscy dziwicie ze tak obsmarowuja Leszka przeciez Polska to taki kraj ze jak Kuzi byl na szczycie to bylo wszystko ok ale jak jest juz wolniejszy bo i starszy to trzeba obsmarowac i krytykowac. lipa na calego. a ja tam chce zobaczyc go jeczcze na oesach bo to jest KUZI - zywa legenda rsmp
PRC Grupa Rajdowa
lapekrallyfoto
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): niedziela, 17 sty 2010, 12:20
Lokalizacja: Białystok

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez RajducH » środa, 17 lip 2013, 14:11

co by się nie wydarzyło, jeśli Kuzi wróci na chociaż jeden rajd - ja na tym rajdzie na pewno wówczas będę :) on jeden jest w stanie przyciągnąć na rajd więcej kibiców niż 10 innych zawodników razem wziętych (no może nie wliczając czołówki)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez moto_angel » czwartek, 18 lip 2013, 08:18

Weźcie pod uwagę że nie każdy lubi Kuzaja bez względu na to czy jest obecnie na topie czy też nie.
Nie bronie w ten sposób tych co nie chcą jego powrotu, dla mnie jest to obojętne pomimo że Kuzi był fighterem i zapisał się do historii RSMP.
Cześć kierowców podejmując decyzję o zakończeniu kariery i definitywnie odchodzi a część ciągnie dalej i tak jest z Czoperem czy tak jak sugerujecie z Leszkiem.
Jeżeli popatrzycie ogólnie historię to na ogół Ci co wracali skuszeni przez producenta czy po prostu ciągło wilka do lasu to już nigdy nie mieli takiej formy jak wcześniej.
Dużo lepszym podejściem są starty takich kierowców w klasach historycznych, grupach open itd gdzie mogą cieszyć oko jadąc pod publikę a nie próby napinania się na pudło w generalce.
I to jest właśnie dla mnie niestety minus mentalności kierowców albo np. top 5 generalki albo nic a szkoda!
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Mad Max » czwartek, 18 lip 2013, 09:29

A kto powiedział że jeśli Leszek wróci (nawet jednorazowo) to będzie napinał się na wynik i zwycięstwo ??
Nie rozumiem dlaczego kibice zawsze wychodzą z takiego założenia, podobnie są traktowane start Hołka w Polskim - wszyscy zawsze widzą go na pudle a od paru lat wychodzi to tak jak wszyscy wiedzą.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez beeper_ » czwartek, 18 lip 2013, 11:25

Może dlatego, że Kuzi zawsze się napina i przegina?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Mad Max » czwartek, 18 lip 2013, 11:49

beeper_ napisał(a):Może dlatego, że Kuzi zawsze się napina i przegina?

Ostatni raz jak dobrze pamiętam było to za czasów początków przygody ze Skodą, chyba że mnie inne starty/jego wypowiedzi umknęły
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez moto_angel » czwartek, 18 lip 2013, 13:20

Mad Max napisał(a):A kto powiedział że jeśli Leszek wróci (nawet jednorazowo) to będzie napinał się na wynik i zwycięstwo ??
Nie rozumiem dlaczego kibice zawsze wychodzą z takiego założenia, podobnie są traktowane start Hołka w Polskim - wszyscy zawsze widzą go na pudle a od paru lat wychodzi to tak jak wszyscy wiedzą.


Jeżeli ktoś stwierdzi że Kuzi wystartuje w rajdzie wyłącznie dla frajdy z samej jazdy to nie będzie to osoba poważna lub też znająca jego historie w rsmp.
Kuzi na pewno w garażu ma nie jedno auto którym może się nieźle "pobawić".
Odnośnie Hołka to jego PR zawsze sugeruje walkę o zwycięstwo. Sponsor umożliwia mu start to jedzie i tyle.

Mad Max napisał(a):
beeper_ napisał(a):Może dlatego, że Kuzi zawsze się napina i przegina?

Ostatni raz jak dobrze pamiętam było to za czasów początków przygody ze Skodą, chyba że mnie inne starty/jego wypowiedzi umknęły


i po Skodzie nie było praktycznie już nic... oprócz Rajdu Polski a skoro np. miał lub też ma kłopoty z budżetem to mógł/może iść w ślady Bębenków którzy na rok się cofnęli i mega zabłysnęli wygrywając rajdy z dużymi przewagami a waga tej załogi nie jest mała :) Są przecież puchary Citroena i Castrola więc jest gdzie jeździć oraz czym o czym pokazali i pokazują inni kierowcy jak Poloński czy Typa. Chyba wszyscy wiemy że gość tak nie postąpi.

Jak Kuzi uzbiera kasę na jakikolwiek start to na pewno wszyscy będą śledzić jego czasy choćby przez wzgląd na sentyment i ciakawość.
Ciekaw jestem tylko jak się będzie wypowiadał przed samymi zawodami bo oby nie brał przykładu z Juniora czy w/w Hołka.

Ciekaw jestem jak wypalą jego plany startu w Dakarze i takiej przygody mu życzę zwłaszcza że coraz więcej Polaków radzi sobie coraz lepiej :)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez beeper_ » piątek, 19 lip 2013, 10:25

Mad Max napisał(a):
beeper_ napisał(a):Może dlatego, że Kuzi zawsze się napina i przegina?

Ostatni raz jak dobrze pamiętam było to za czasów początków przygody ze Skodą, chyba że mnie inne starty/jego wypowiedzi umknęły


A organizowana przez niego akcja "Kibice dla Kuzaja"?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Mad Max » piątek, 19 lip 2013, 11:40

beeper_ napisał(a):A organizowana przez niego akcja "Kibice dla Kuzaja"?

Po pierwsze to nie zapominaj że początek sezonu Leszek pojechał praktycznie za swoje pieniądze, po drugie to za te fundusze pojechał dwa rajdy bo i w BW udało się wystartować i po trzecie "Dla" a "przez" to subtelna różnica - a jeśli dla Ciebie taka akcja oznacza napinke... to ja dziękuję... - ciekaw jestem dlaczego o innych się nie mówi w ten sposób.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez ilovemaluch » piątek, 19 lip 2013, 22:34

a co w tej akcji właściwie jest złego? bo nie czaje. Idąc na msze zbierają, w hipermarkecie na jakieś tam dzieci zbierają, w TVN jakaś fundacja też ,w okolicy na schronisko itp
Ktoś wpłacił bo szanuje Leszka jego pieniądze, przecież nie chodzili po domach. A co do jazdy Kuzaja to cenie ją bardzo, oczywiście można się kłócić ale jak by każdy jechał z nie wiadomo jaką rozwagą to wygrywał by najszybszy samochód a nie kierowca. TO SĄ RAJDY! a nie drifty czy ulica żeby jeździć bezpiecznie. Miał stanowczo za dużo wypadków jak na jedną kariere w tym 2 tragiczne przez co jego powrót wydaje mi się dziwny. Mimo to kajetanowicz w rsmp ściga się jedynie z Chuchałą (ciekawe ile odcinków w tym sezonie nie wygrał kajtek?)Kuzaj jest w stanie walczyć o zwycięstwo oesowe (na pewno nie rajd)jeśli tylko będzie mieć dobry samochód.
ilovemaluch
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 23 lut 2007, 23:07
Lokalizacja: HECZNAROWICE

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez speedyzxz » piątek, 19 lip 2013, 23:36

ilovemaluch napisał(a): Mimo to kajetanowicz w rsmp ściga się jedynie z Chuchałą (ciekawe ile odcinków w tym sezonie nie wygrał kajtek?)


Kajto 29 (70,73%) (39 razy w top3, 40 w top6)
Chuchała 10 (24,39%) (37, 38)
Rzeźnik 2 (4,88%) (13, 39)
Ostatnio edytowano sobota, 20 lip 2013, 00:54 przez speedyzxz, łącznie edytowano 1 raz
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez ilovemaluch » sobota, 20 lip 2013, 00:35

:wink: aż tyle razy w Top 3 szok:) ale sądziłem że Habaj jakiś odcinek jeszcze wygrał...
ilovemaluch
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 23 lut 2007, 23:07
Lokalizacja: HECZNAROWICE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości