Leszek Kuzaj

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez darekH » piątek, 18 lut 2005, 20:36

Co roku tytul jest inny i nie wazne w jakich okolicznosciach zdobyty, bo to tylko jeden zwykly TYTUL:) i liczy sie to ze zostal zdobyty.


Tu sie nie zgodze,sto razy bardziej kibice pamietaja tytul Janusza 01, zdobyty na ostatnich metrach Warszawaskiego, malo kto pamietac bedzie przy calym szacunku dla mistrzow, tytuly T.Czopika, czy wlasnie L.Kuzaja, po prostu wywalczone po stosunkowo bezbarwnych sezonach :D Jezeli dla ciebie liczy sie tylko ze zostal zdobyty to znaczy ze rajdy obserwujesz tylko z poziomu statystyk.

powoli jazda zaczyna mu wychodzic chociaz bledy nadal sie zdarzaja


No to kwiatek, no przeciez Leszek to mlody wilk, cala kariera przed nim, no chyba ze ja cos przegapilem albo mi sie zdaje ze Leszek startuje dekade jak nie wiecej, to jak mu dopiero teraz wychodzi to rzeczywiscie jest sie zachwycac talentem.

skonczmy wreszcie te glupie teksty kto jest lepszy


Zawsze bedzie to porownanie obdarzone duzym subiektywizmem, ja mowiac o czasach kiedy jezdzil Holo i Janusz to wtedy po prostu Leszek byl gorszy i tyle... teraz nie ma jak tego porownac.
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk


Postprzez RajducH » piątek, 18 lut 2005, 21:42

Ad 1. Wlasnie chodzilo mi o cos odwrotnego :) oczywiscie chcialbym jak kazdy chyba kibic aby tytul zdobyl moj idol--> czyt. Kuzaj :lol: ale jesli zdobedzie kto inny to ja nie przykuwam do tego wiekszwgo znaczenia, bo niech to bedzie Czopik, Holek czy Kuchar, ja jezdze na rajdy aby zobaczyc widowisko i naprawde fantastyczna impreze nom i oczywiscie kibicowac swojemu idolowi :D co do roku 2001 zgodze sie z tym ze byl to najciekawszy rok za czasow mojego kibicowania i po wycofaniu wrc juz rajdy nie beda takie same jak wtedy :( nom i tez nie ma juz sp.Janusza :(

Ad.2 Kuzaj caly czas trzyma forme tylko czasem za ostro cos przytnie :P

Ad 3. A co do czasow kiedy wszyscy jezdzili i walczyli miedzy soba powiem tak: zaczalem kibicowac Leszkowi bo wg mnie jezdzil on najbardziej agresywnie a tym samym widowiskowo:) czasem sie rozlozyl ale przyjemnie az sie patrzylo na niektore jego wyczyny:) iini tym mu ustepowali :) ale coz kazdy broni swego idola :P
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez żółtodziób » piątek, 18 lut 2005, 22:58

No i znowu, temat Kuzaj = wojna. Sprobujcie na faceta spojrzeć chłodno, z dystansem. Świat nie jest czarno-biały i nie jest taki Kuzaj. Ponoszą go nerwy, nad zdrowym rozsądniem góruje czasem chora, niespełniona ambicja, głęboko zakorzenione kompleksy. To dlatego własnie facet tak dzwoni bo pragnie sam sobie udowodnić ze jest najlepszy. To są cechy, których nie powinien mieć sportowiec, na jego usprawiedliwenie jedak działa fakt, że w polsce nie ma żadnych szkółe rajdowych gdzie przacuje się nie tylko nad umiejętnościami, ale i nad charakterem.

Nie ulega jednak wątpliwości że kręcić kółkiem umie dobrze. Wychwalany pod niebiosa, obwołany objawieniem roku Sołowow jakoś nie był w stanie nadążyć za Kuzajem. Fakt, że miał dobre auto, ale Sołowow też kosiartką nie jeździł. Czopik raz nawet jechał bardzo podobnym do Kuzajowego autem. Na Polaku szczerze mówiąc Kuzaj zdobył u mnie duży plus, przegrał tylko z Pedersolim, który co by nie gadać miał lepiej do takich warunków przystosowany sprzęt. V max tego Subaru jest niewiele większa niż w s 1600. Nie jestem fanem Kuzaja, podpadał mi wiele razy, ale nie można przez to umniejszać jego zasług.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez stein911 » piątek, 18 lut 2005, 23:18

Kuzi to bardzo dobry kierowca, ale dość często brakuje mu zimnej krwi. Wszystko albo nic, co sie często źle kończy. Niemniej obecnie najlepszy polski, aktywny rajdowiec.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez Marcin z Mtl » sobota, 19 lut 2005, 01:59

enka napisał(a):Teraz zobacz, że Kuzi jest najlepszy, ale on ściga się sam ze sobą.


No bo to jest jego najwiekszy przeciwnik :)
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez krzychd » sobota, 19 lut 2005, 13:12

Kibicuję Kuziemu, ale lubię go tak samo jak lubię Integrale. A Integrale szanuję tak jak Integrale szanuje Kuchara. 8)
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Ohlins » sobota, 19 lut 2005, 17:28

integrale napisał(a):
Moim zdaniem Kuzi... i jest na dobrej drodze do Mistrzostwa...


no ten teks to mnie powalił na kolana, nie masz szans z Jean-Josephem, Bruno, no i teraz jeszcze Basso no i oczywiście Loix i Kuzaj ma z nimi wygrać?? :? :? :? :? :?
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez qbus » sobota, 19 lut 2005, 19:58

Ohlins napisał(a):no ten teks to mnie powalił na kolana, nie masz szans z Jean-Josephem, Bruno, no i teraz jeszcze Basso no i oczywiście Loix i Kuzaj ma z nimi wygrać?? :? :? :? :? :?


Puknij się w czoło...
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez integrale » niedziela, 20 lut 2005, 00:11

qbus napisał(a):
Ohlins napisał(a):no ten teks to mnie powalił na kolana, nie masz szans z Jean-Josephem, Bruno, no i teraz jeszcze Basso no i oczywiście Loix i Kuzaj ma z nimi wygrać?? :? :? :? :? :?


Puknij się w czoło...


Sam sie qbus poknij w czoło - będzie ci wesoło
Ostatnio edytowano niedziela, 20 lut 2005, 00:27 przez integrale, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez CCabarth » niedziela, 20 lut 2005, 00:21

Integrale,
chyba Ci chodziło żeby qbus sie puknął, a nie kubuś który w tej dyskusji nie brał udziału :lol: i ostatnio rzadko się wypowiada na forum

A tak na marginesie, skoro Kuzaj jest twoim idolem to umieściłbyś jakieś inne fotki w swoim avatarze i podpisie. Bo na tych wyszedł delikatnie mówiąc niezbyt fotogenicznie, żeby nie określić tego dosadniej.
CCabarth
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): środa, 26 maja 2004, 19:12
Lokalizacja: Kraków

Postprzez LIPciu » niedziela, 20 lut 2005, 01:01

ja powiem tak.
wygrać z hołkiem na kormoranie nie jest prosto.
z kuligiem na krakowskim (Łapanów) jeszcze trudniej.
kuzaj zrobił obie te rzeczy i za to ma mój wieczny respect!!
gadanie że jest cienki jest niedorzeczne!!!


żółtodziób: na polskim mógł zrobić jeszcze większy gdyby nie obrócił auta nie stracił tyle czasu i zachował taką przewage że luca by nie zaatakował. ale chwała mu za to że nie chciał za wszelką cene się ścigać...
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez integrale » niedziela, 20 lut 2005, 01:37

Lipniak cicho bądź bo się nie znasz :!: :!: :!:

KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
KUZI GO
:twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez Mroowa » niedziela, 20 lut 2005, 01:41

Kurde integrale nie chcę się zniżać do twojego poziomu, bo większości z teog forum cięzko by było tak nisko się schylić 8)

Ale weź kolo wyluzuj :twisted:
Też kibicuję Kuzajowi ale to nie znaczy że każdy kto kibicuje ma milion pięćset dwa dziewięćset razy pisać Kuzi Go albo co innego. Masz mocne argumenty za ??? To je napisz nie masz to siedź cicho i czekaj aż nadarzy się okazja aby te argumenty swoje przedstawić :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez integrale » niedziela, 20 lut 2005, 01:44

SWRT_ napisał(a):Kurde integrale nie chcę się zniżać do twojego poziomu, bo większości z teog forum cięzko by było tak nisko się schylić 8)

Ale weź kolo wyluzuj :twisted:
Też kibicuję Kuzajowi ale to nie znaczy że każdy kto kibicuje ma milion pięćset dwa dziewięćset razy pisać Kuzi Go albo co innego. Masz mocne argumenty za ??? To je napisz nie masz to siedź cicho i czekaj aż nadarzy się okazja aby te argumenty swoje przedstawić :evil: :evil: :evil:


cicho siedź bo ty też się nie znasz!

gadasz jak lesba

nie jesteś godzien być kibicem Lecha pajacu :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez LIPciu » niedziela, 20 lut 2005, 01:56

integrale napisał(a):Lipniak cicho bądź bo się nie znasz :!: :!: :!:


czy to było do mnie???
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości