Co będzie jeździć w 2003r.???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wilu » czwartek, 17 kwi 2003, 11:21

ponieważ Janek wypożycza cały sezon auto Bębenkom to hyba te proflexy tam władują. było by spoko dla Michała.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez maciekd » czwartek, 17 kwi 2003, 16:39

Z tym Hyundaiem to był taki żart, ale na serio myślę, że taki zawodnik jak Janusz Kulig nie będzie uczestniczył w rajdzie RSMP z "zamiarem" porażki. Testy nie testy szanować się trzeba i Janek wsiądzie w wurca!
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Baca » czwartek, 17 kwi 2003, 18:21

Z lektury najnowszego Auto-Sportu:
Gielata- zbiera budżet na wurca ze Zlina (focus, corolla)
Corsa numer 2- Chudobiński albo Adamus
Herba - powrót Lancerem od Steca
Bębenek- w jednym miejscu napisane o Lancerze VI, 2 strony dalej już o VII i starcie w jednym rajdzie wurcem (Krakowski?)
Gabryś - zaczyna od swojego Lancera, później przesiadka do VI z Dytko Rent
Ile z tych plotek zostanie potwierdzonych?
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » czwartek, 17 kwi 2003, 18:28

mogę Ci o Bębnach sprostować, startują tym evo 6 co było w Szwecji i w Mexico. Walczą o t. mistrza w N4 a jeśli początek sezonu będzie pechowy i punktów będzie mało to odpuszczą sobie jakieś rajdy i wypożyczą WRC np na Śląski. Krakowski w WRC jest mało prawdopodobny.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Baca » czwartek, 17 kwi 2003, 18:46

Literówki w Auto-Sporcie często spotykane. W zaistniałym przypadku bład(VI/VII) ma duże znaczenie. Była tam niezgodność -Bębny miały wypożyczyć auto od Janusza, więc nie mogła być to VII.
Co do Janusza już jakiś czas temu pojawiła się jego fotka na stronie:
http://www.toprunracing.com/secondo_liv ... to&lng=ita
lecz nie ma jeszcze jego "curriculum".
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez czarekusa » czwartek, 17 kwi 2003, 18:50

a ja dalej sie nie dowiedzialem czy i czym bedzie Frycz w tym sezonie pomykal. Ktos pomoze??? :(
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez Baca » czwartek, 17 kwi 2003, 19:13

Informacja dotycząca Sebastiana znajdująca sie w ostatnim WRC ( data wydania 28 marzec):
Frycz - rozważana była także propozycja startów w pełnym cyklu mistrzostw Czech, jednak oferta wymagała zainwestowania w nowy N-grupowy samochód. Inna możliwościa jest Cordoba WRC, która jak nieoficjalnie wiadomo mógłby startować. Jak na razie Seat stoi w Hiszpanii i czeka na decyzje polskiego zespołu. Sebastian przygotowuje do sezonu prywatne Evo 5, którym zdobył dwa lata temu mistrzostwo Polski.
"Jeśli nie wypalą inne propozycje, wsiąde w swój samochód. Będę wtedy starał się wystartować w tych rajdach, w których jeszcze nie wygrałem."
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez grandmaster » piątek, 18 kwi 2003, 15:54

Wszystko wyjasni sie za dwa tygodnie na 31 Rajdzie Elmot.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez Baca » wtorek, 22 kwi 2003, 11:39

Paweł Dytko dziś na powiedział:
"My próbowaliśmy zacząć rozmowy z zespołem Seata, ale niestety nie zebralismy odpowiedniego budzetu i z tego co slyszałem w zespole tym startowal bedzie Krzysztof Hołowczyc"
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rafał » wtorek, 22 kwi 2003, 14:58

Nie wiem jak wy, ale ja wolałbym zobaczyć Pawła w Sałacie niż Hołka.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak ma ktoś nowy Autosport to niech napisze z jaką pilotką ma startować Grzyb, bo czytałem sobie w sklepie i pani ekspedientka opieprzyła mnie, że to nie czytelnia :lol:
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez Baca » wtorek, 22 kwi 2003, 20:34

Paweł Dytko na Rajdzie Festiwalowym wystartuje Lancerem Evo 7 zgłoszonym w grupie A.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » wtorek, 22 kwi 2003, 22:37

Ten misiek gr. A to chyba raczej nic innego jak Nka która w wyniku przeróbek przystosowujących do grupy H (wyścigi górskie) "wyrosła" z przepisów grupy N, wystarczy że założyli szerszy zawias i już nie może to być Nka. To tak samo jak z pucharowymi 206stkami, to są w zasadzie Nki które przez jakieś tam drobiazgi nie mieszczą się w przepisach grupy N i dlatego są homologowane w A6...A grupowe Evo7 Dytków to pewnie też nic innego jak ich Nka którą nieco dłubnęli żeby startować nią w wyścigach...

Kto będzie prowadził Seata? Jeśli w ogóle ktoś to okaże się nie prędzej niż na Elmocie... Kolejka wygląda imponująco... ale idol może być tylko jeden hahahahahahaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez pwrc » wtorek, 22 kwi 2003, 22:52

w Seata na Elmot wsiada Holo, ale bóg jeden raczy wiedziec, czy przejezdzi nim cały sezon, jak wiadomo z Seatem różnie bywa
znajac ich podejscie, to beda oczekiwali od Hołka wygranej z Kuzajem o jakieś 5 min, przy czym 3 sa ew. do przyjecia, w koncu auto szybkie i co najważniejsze, bezawaryjne :lol: :lol: :lol:

PS: jakby ktos nie pamietał, w zeszłym roku Seat przygotował Kuligowi na Elmot auto, do którego miał łacznie 10 opon, nie wiadomo czy sie smiac czy płakac, nic dziwnego , że ich Janusz kopnął w d., nalezało sie patafianom
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Wilu » wtorek, 22 kwi 2003, 23:36

1. Kuzaj
2. Hołowczyc
3. Czopik
taki scenariusz jest chyba najbardziej prawdopodobny, więc pozostanie liczyć na jakieś niespodzianki i ekscytować się walką w s1600 i przede wszystkim ence, pucharach, itd. oczywiśćie wrc podziwiać spoko, ale każdy inny wynik przujmuję za niespodziankę i chyba z tą kolejnością trudno polemizować. ale cieszę się, że się coś wogóle dzieje.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez żółtodziób » środa, 23 kwi 2003, 00:04

nio, ale zawsze 3 wurce... Ztymi 10ciom oponami to mi się przypomina tekst Wiślaka w przedostatnim WRC jak z Hołowczycem zmieniali przednie tarcze hamulcowe z tylnymi bo jedna pękła i nie mieli na zmianę... hehe, może Seat liczy na duże doświadczenie Hołka w tego typu naprawach... :?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości