Tomek Kuchar

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Miko » piątek, 13 maja 2011, 23:25

http://www.smog.pl/wideo/44685/chcial_s ... rzejechac/ głos tego gościa jakis taki znajomy, ale mogę sie mylic. :lol:
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki


Postprzez luks » sobota, 14 maja 2011, 00:49

chichot rodem z 'mcgyver ty jesteś poebany'
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez laGadula » sobota, 14 maja 2011, 10:56

To nie QHR
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez mlog » sobota, 14 maja 2011, 12:04

Może i nie Kuchar, ale śmiech bardzo podobny :D
Avatar użytkownika
mlog
N2
 
Posty: 125
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwi 2010, 21:21
Lokalizacja: Rzeszów --> Wyżne

Re: Tomek Kuchar

Postprzez Honiclbr » środa, 30 maja 2012, 10:36

Tomasz Kuchar o nielegalnym zapoznaniu z trasą, RSMP oraz WRC w wywiadzie z kibicami. Myślę, że wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się.
http://www.rajdy.v10.pl/Wywiad,z,Tomasz ... 81003.html
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Tomek Kuchar

Postprzez Konradoo » środa, 30 maja 2012, 11:19

"Absolutnie sezon startów w Mistrzostwach Świata, bo chociaż formalnie nie mam tytułu w generalce, to dwa razy byłem najszybszym Polakiem w Mistrzostwach Polski. Gdyby nie Bryan Bouffier, czyli Francuz, który mi zabrał te dwa tytuły to byłbym już dwukrotnym Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej. Moralnie czuję się zwycięzcą w tych dwóch sezonach." Lubie go, ale to jest kino.
Avatar użytkownika
Konradoo
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2011, 19:29

Re: Tomek Kuchar

Postprzez rallyfan2 » środa, 30 maja 2012, 11:25

Konradoo napisał(a):"Absolutnie sezon startów w Mistrzostwach Świata, bo chociaż formalnie nie mam tytułu w generalce, to dwa razy byłem najszybszym Polakiem w Mistrzostwach Polski. Gdyby nie Bryan Bouffier, czyli Francuz, który mi zabrał te dwa tytuły to byłbym już dwukrotnym Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej. Moralnie czuję się zwycięzcą w tych dwóch sezonach." Lubie go, ale to jest kino.


Miałem właśnie o tym samym napisać . Smieszny ten nasz Tomek niech startuje w mistrzostwach świata, też będzie moralnym zwyciezcą jako jedyny Polak :lol:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Re: Tomek Kuchar

Postprzez Mad Max » środa, 30 maja 2012, 11:32

rallyfan2 napisał(a):
Konradoo napisał(a):"Absolutnie sezon startów w Mistrzostwach Świata, bo chociaż formalnie nie mam tytułu w generalce, to dwa razy byłem najszybszym Polakiem w Mistrzostwach Polski. Gdyby nie Bryan Bouffier, czyli Francuz, który mi zabrał te dwa tytuły to byłbym już dwukrotnym Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej. Moralnie czuję się zwycięzcą w tych dwóch sezonach." Lubie go, ale to jest kino.


Miałem właśnie o tym samym napisać . Smieszny ten nasz Tomek niech startuje w mistrzostwach świata, też będzie moralnym zwyciezcą jako jedyny Polak :lol:

Z tego co pamiętam to ktoś wcześniej w innym temacie policzył punkty za jeden z tych sezonów, to i tak jak by Boffi nie jeździł to nie był mistrzem polski
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Tomek Kuchar

Postprzez kremer » środa, 30 maja 2012, 11:56

Z jednej strony moralizuje, a z drugiej narzeka. Moralnym wgranym jest BUfier, bo był najszybszy. Standard Tomasza czyli jak mi jest źle, a inni oszukują. On w swoim życiu tyle razy miał topowe timy, przeżył tyle rajdów i startował gdzie chciał. Inni całe życie klepią enkę w Polsce.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Tomek Kuchar

Postprzez Bomber » środa, 30 maja 2012, 15:06

ha Tomek liczy na słabą pamięć internautów? to sport i wyniki mówią same za siebie, a w tym roku lepiej żeby milczały :)

tytułu MP nie ma w generalce i się nie zanosi jakoś...
Bomber
N2
 
Posty: 176
Dołączył(a): wtorek, 12 wrz 2006, 08:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Tomek Kuchar

Postprzez wanderer » środa, 30 maja 2012, 17:48

rallyfan2 napisał(a):
Konradoo napisał(a):"Absolutnie sezon startów w Mistrzostwach Świata, bo chociaż formalnie nie mam tytułu w generalce, to dwa razy byłem najszybszym Polakiem w Mistrzostwach Polski. Gdyby nie Bryan Bouffier, czyli Francuz, który mi zabrał te dwa tytuły to byłbym już dwukrotnym Mistrzem Polski w klasyfikacji generalnej. Moralnie czuję się zwycięzcą w tych dwóch sezonach." Lubie go, ale to jest kino.


Miałem właśnie o tym samym napisać . Smieszny ten nasz Tomek niech startuje w mistrzostwach świata, też będzie moralnym zwyciezcą jako jedyny Polak :lol:

Może i śmieszne, ale nie wiem po co czepiać się tych słów. Spójrz na naszego dynamicznego kierowcę w mistrzostwach świata.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Tomek Kuchar

Postprzez Konradoo » środa, 30 maja 2012, 18:58

Ok, on też ma napinkę od początku startów w MS. Tylko QHR w kazdym wywiadzie od konca sezonu 2009 nawiązuje do tego jakim jest mistrzem "moralnym", "polskim" etc. Spojrz na to ze strony B.B mi bylo by przykro ze ktos nie uznaje tego ze jestem najszybszy i w równej walce i zgodnie z reg. wygrałem, zostałem mistrzem Polski. Przeciez jest zapis o tym ze RSMP są miedzynarodowe i mistrzem jest ten kto posiada największą ilość pkt. niezależnie czy jest z Polski, Francji czy Ugandy. P.S Nie zwracam tak uwagi na M. Kościuszkę ponieważ "nasze podwórko" jest mi bliższe i naprawdę cenie B.B bo swoim przyjazdem do Polski podniosl rajdową poprzeczke, bo przed nim polscy zawodnicy jezdzili miedzy soba, co nie podnosilo ich skillów. Naprawde QHR jest spoko, ale ma te rażące wady wg. mnie to narzekanie np. Poprostu nie ważne są słowa, ale czyny. QHR miał wiele okazji by byc MP 2006r miał konkurencyjny sprzet, 2007 podobnie, 2009 i 2010 To Peugeot i chyba najwieksza okazja. Jednak B.B był niezawodny, bez róznicy czy jechal S2000 czy N4. Nie wspominajac o znajomości polskich tras rajdowych.
Avatar użytkownika
Konradoo
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2011, 19:29

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron