Tomek Kuchar

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez PawelRally » piątek, 18 lut 2005, 10:44

integrale napisał(a):Leszek miał ciężki okres w roku 2003 więc daj mu spokój.


Oj ciekawe!!, wiele wiesz o "Leszku" Biedny Leszek miał ciężki okres :twisted:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW


Postprzez Roxi » piątek, 18 lut 2005, 10:47

a ja po prostu lubię Tomka za to jaki jest - jest fajnym, miłym i zawsze uśmiechniętym gościem z megafajnym poczuciem humoru - po prostu czasem rozbrajającym :D i oby się nigdy nie zmieniał - pomimo,że się z nim nie znam osobiście - to za każdym razem,gdy choć zamienia się z nim słówko- czujesz się jakbyście się znali już trochę -a wyniki sportowe to juz inna sprawa - ale to zależy od wielu czynników,jak juz wyżej wszysyc napisaliście

ps.Integrale gdybym nie widziała Twojego zdjęcia to bym myślała, z e jesteś 8 letnim gówniarzem,nawet Banan jest bardziej dojrzały od Ciebie :D (bez obrazy Banan :wink: )
a Qzi i tytuł ME to fera marzeń - niestety i chyba nawet Leszek zdaje sobie z tego sprawę :!:
PzDR
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką".
Avatar użytkownika
Roxi
N2
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 23:03
Lokalizacja: Poznań/Nysa/Solbergowo

Postprzez Cobra » piątek, 18 lut 2005, 10:57

Czemu kuzi moze miec ciezki okres w 2003, a kuchar nie moze miec w 2004 ?? Troche cie nie kumam Integrale, jestes do bolu stronniczy. Tylko kuzi cos umie reszta to szmaciarze taki jest twoj poglad ktory bije z wiekszosci twoich postow, dalsza dyskusja z toba nie ma sensu
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Mroowa » piątek, 18 lut 2005, 11:29

Kurde Integrale znowu robisz wielki OT. Temat jest o QHRze więc pisz o nim a nie znowu o Kuzaju. :twisted:
Kuzaj ma swoje osiągnięcia QHR swoje niewiem po co ta sprzeczka jeszcze trochę to będziesz się kłócił ile Kuzaj ma ludzi w sejmie a ile QHR albo jakie siły zbrojne mają na rajdach . Daj sobie spokój bo pomyślę że pomylieś sport.
Ciągłe powtarzanie że Leszek miał w sezonie problemy bo to bo tamto.
Wrzuć na looz i przejdź do właściwej rozmowy. Jak jest z Leszkiem wszyscy wiemy, jak jest z QHRem też wszyscy wiemy. Więc spokój :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Hultay WRC » piątek, 18 lut 2005, 11:41

OT:No to ja mam malutkie pytanko. Chciałbym wstawić swoje zdjęcie, ale chyba trzeba uprzednio wrzucić je na jakiś serwerek. Może ktoś pomóc? Może są jakieś adresy, na których można swoje zdjątka archiwizować?

Mars, ja też byłem na WOŚP, mam jego autograf na kalendarzu(dostałem go od Misia :lol: ). Wisi nad moim łóżkiem, podobnie stanie się ze zdjęciem, które chcę właśnie wstawić. A pan Integrale nie komentuję, bo to nie o nim jest ten topic :wink:
Pozdro dla tych, którzy potrafią jeszcze normalnie dyskutować.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez darekH » piątek, 18 lut 2005, 12:34

Mi sie podoba ze Tomek zawsze potrafi podejsc do siebie krytycznie i z humorem, jak mu nie idzie na rajdzie, to zazartuje ze "wszystkie ploty i latarnie jego"... po prostu ma dystans do siebie, nie narzeka ze to albo tamto co akurat u kierowcy K jest notoryczne, ze nie wspomne jak kiedys narzekal ze jako pierwszy na kormoranie zamiata droge i przez to przegrywa... ehh, szkoda gadac...no ale w koncu ma czesto ciezki okres to trzeba mu wybaczyc

Ja chcialbym zobaczyc Tomka w ME, w jakies mocnej osce, w koncy wychowal sie na Kit-owym Golfie wiec moglby cos zaszalec, ale nie bede gybal...
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez Łukasz » piątek, 18 lut 2005, 14:08

Może w jakimś S1600 Tomek by trochę poszalał tak jak kiedyś Golfem :roll: :) . Chciałbym zobaczyć jakby mu poszło ośką. Tylko nie jakimś zdechłym Oplem :wink: .
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez PeterWRC » piątek, 18 lut 2005, 16:53

Tomek w niedziele w Auchan mówił że teraz najchętniej pośmigał w mocnej ośce. Tylko w MP nic nią nie zwojuje.
RWD...../ /---*---/ /......--->RWD <--- ! ! !
PeterWRC
N2
 
Posty: 175
Dołączył(a): piątek, 7 lis 2003, 17:42
Lokalizacja: WROCŁAW

Postprzez Raven » piątek, 18 lut 2005, 17:08

Tylko w MP nic nią nie zwojuje.

Taaaa oczywiscie, a Rajd Polski w ubieglym roku to przypadek? :twisted: :lol: :lol: :lol:
Wszystko zalezy od kierowcy.
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez integrale » piątek, 18 lut 2005, 17:42

Raven napisał(a):
Tylko w MP nic nią nie zwojuje.

Taaaa oczywiscie, a Rajd Polski w ubieglym roku to przypadek? :twisted: :lol: :lol: :lol:
Wszystko zalezy od kierowcy.


Tomuś ma cykora hehhehe
a taki mistrzuniu z niego :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez PawelRally » piątek, 18 lut 2005, 18:06

Nosz kur** co za pierdo* komentarze wrrr. Kiedy integrale przestaniesz takie brednie opowiadać :evil: :evil: :evil:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Whitek » piątek, 18 lut 2005, 18:39

integrale napisał(a):Tomuś ma cykora hehhehe
a taki mistrzuniu z niego :lol:

Mam nadzieje ze mozesz pochwalic sie swoimi wynikami ktore pozwalaja Ci w taki sposob wypowiadac sie o Kucharze?
(EOT)


Szczerze mowiac oska moze miec mniejsze szanse w MP jezeli chodzi o generalke. Wystarczy ze pogoda nie podpasuje przednionapedowym autkom. Nie musi to zalezec od umiejetnosci kierowcy.

Jezeli chodzi o porownanie Kuzaja i Kuchara to ja sie wypowiem dopiero jak zobacze ich w porownywalnych autach. Najlepiej wlasnie w nerwowej osce. 8)
Avatar użytkownika
Whitek
N3
 
Posty: 314
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 18:33

Postprzez adi_A7 » piątek, 18 lut 2005, 20:01

Moim zdaniem porównywanie Kuchara z Kuzajem, Kuligiem, czy też z Hołowczycem to małe nieporozumienie.
W ubiegłym sezonie regularnie dostawał od Lubiaka, Sołowowa i Bębenka.
Dla porównania, gdy Kuchar na dobre siedział w WRC, Sołowow wsiadał dopiero do rajdówki, a Lubiak ścigał się w Pucharze Seicento.
Kuchar ma największe doświadczenie z obecnie jeżdżących, mówi się, że jedna eliminacja MŚ, to jak pełny sezon w RSMP. Gdyby był taki "najlepszy" to nie pozostawiłby cienie złudzeń swoim rywalom.
Tak na prawde to przeciętny zawodnik, który otrzymał szanse na WRC, wykorzystał ją w miare swoich umiejętności.
adi_A7
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 17:09
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Mroowa » sobota, 19 lut 2005, 00:55

Whitek napisał(a):Jezeli chodzi o porownanie Kuzaja i Kuchara to ja sie wypowiem dopiero jak zobacze ich w porownywalnych autach. Najlepiej wlasnie w nerwowej osce. 8)


Czyli z przewagą na QHRa - czy pamietasz kiedyś Kuzaja w ośce nerwowej? Prócz Rzeszowskiego w której próbował coś ?
Lechu to czteronapędowiec :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Whitek » sobota, 19 lut 2005, 03:14

SWRT_ napisał(a):
Whitek napisał(a):Jezeli chodzi o porownanie Kuzaja i Kuchara to ja sie wypowiem dopiero jak zobacze ich w porownywalnych autach. Najlepiej wlasnie w nerwowej osce. 8)


Czyli z przewagą na QHRa - czy pamietasz kiedyś Kuzaja w ośce nerwowej? Prócz Rzeszowskiego w której próbował coś ?
Lechu to czteronapędowiec :)

No i masz juz wstepne rokowania co do wyniku tego sporu :)
Nie chcialbym osadzac, ale sadze ze Kuzaj szybkiego auta dobrze (tzn. lepiej od Kuchara) nie poprowadzi (vide dzwony Wurcem mimo ze nikt mu na ogonie nie siedzial). Wydaje mi sie ze bedzie to dobry test ;)
Avatar użytkownika
Whitek
N3
 
Posty: 314
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 18:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości