Tomek Kuchar

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez darekH » czwartek, 17 lut 2005, 18:06

Lukasz napisal:
Ejj no Weźcie dyskutujcie se bez przezwisk i wyzwisk


Nie bede wskazywal kto uzywa "przezwisk i wyzwisk" dla mnie sprawa zakonczona
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk


Postprzez Łukasz » czwartek, 17 lut 2005, 18:19

Ja nie zamierzam nikogo usprawiedliwiać :!: Nikt tego robić nie powinien :!: Ty napiałeś że ci się wydaje a ja wyraziłem zdanie że mi się nic nie wydaje i lepiej niech Tobie też się nic nie wydaje :wink: , bo tutaj nie ma regół, wszystko zależy od podejścia i mentalności.

Pozdrawiam :) :wink:
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez laGadula » czwartek, 17 lut 2005, 19:18

:?
Ostatnio edytowano czwartek, 17 lut 2005, 19:23 przez laGadula, łącznie edytowano 1 raz
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez laGadula » czwartek, 17 lut 2005, 19:22

Przykre że dyskusja o Tomku przekształca się w przepychankę.
:cry:
laGadula
N2
 
Posty: 119
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lis 2004, 22:02

Postprzez stein911 » czwartek, 17 lut 2005, 20:29

Jak zwykle brakuje moderatora, szkoda.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 17 lut 2005, 21:16

Tomek Kuchar to mój ulubiony kierowca krajowy. Miałem okazję z nim porozmawiać; zero gwiazdorstwa, spoko podejśćie do ludzi, trochę luzu. Rozmawiając z nim nie odczuwałem jakiegoś dystansu. Każdego traktował wyjątkowo. Przejażdżkę z nim będę pamiętał do końca życia(albo do czasu następnej :P )
Uważam że obecnie jest najlepszym kierowcą rajdowym w Polsce. Co ważne nie upala (przyznał że przestał wraz z rozpoczęciem zstartów zagranicznych, no i czy widujecie go na trasach przed rajdem?*). Ma kłopoty sprzętowe; to fakt, nawet chyba ma problemy z przestawieniem się za Nkę, ale mimo to śmiga dobrze(na mokrym itp) i można mieć nadzieję, że będzie lepiej. Tak więc bez upalarki i znanych napamięć tras, sprzętu z Prodrive'u nie miał specjalnie dużych szans na tytuł. Nie mówię, że Leszek wygrał TYLKO dzięki w.w. "atutom"(żeby się na mnie ktoś nie rzucił z grabiami), ale wg. mnie bez nich miał by mniejsze sznse. Tak to bywa w rajdach. Za wyniki w MŚ ma u mnie respect(12. w Szwecji przed fabrykami starą Toyą, 11 W NZ mimo awarii, czasy bliskie kolegom z zespołu podczas testów w Hyundai'u, szybka jazda w W. Bryt. i Akropolu 2003, no i możliwe 4 miejsce w Szwecji 2004 mimo silnej obsady (choć ie aż tak piorunujące)). Niezapominajmy, że jest jescze dość młody.
No i Puchar Kdeta zaliczam in plus. In minus to to, że trochę za bardzo męczy Nkę. Mam nadzieję, że moje widzenie Kuchara nie będzie uznane za jakieś przeinaczone.

*Tylko proszę nie przytaczajcie mi tu jakiegoś przykładu, że Kuchar jeżdził po trasie osu quadem, bo wtedy robił popisówę.
Pozdrawiam i życzę miłej dyskusji :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez xander » czwartek, 17 lut 2005, 22:32

DO INTEGRALE

Ty weź się facet uspokój!!!!

Może Tomek Kuchar nie jest najlepszym kierowcą w Polsce, ale to nie powód żeby z niego się śmiać i wyzywać jego kibiców :!: :!: :!: :?
Avatar użytkownika
xander
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 4 sty 2005, 15:59

Postprzez Mars » czwartek, 17 lut 2005, 23:43

Wiesz co Integrale...wpadłeś na to forum i odrazu do innych z morda...przestałes potem drzec jape ale kazdy post byl wrecz agresywny...a teraz znowu...tylko ktos chce zaczac z Toba dyskusje a Ty juz z morda...jedyny Twoj argument? Wez sie uspokoj...

A co do Kuchara to ja już swoje zdanie wyraziłem...to najlepszy Polski kierowca obecnie. Chciałbym aby w ME sie pokazał, bo tam się nie upala tylko jeździ...

A tak btw...na pikniku WOŚPu w Wawie poprosiłem Kuchara o autograf to książki J.Obrockiego "Rajdy" (na okładce). Kuchar tak spojrzał na swoje zdjęcia tam i mówi ... "Ojj jak nieładnie wyszedłem...poprawie się troszke" I po lekkim retuszu już zdjęcia było ladniejsze.

Oto link do tego zdjęcia ;););)
http://img63.exs.cx/img63/5959/skanuj00093zu.jpg

;)
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez integrale » piątek, 18 lut 2005, 00:33

Mars napisał(a):Wiesz co Integrale...wpadłeś na to forum i odrazu do innych z morda...przestałes potem drzec jape ale kazdy post byl wrecz agresywny...a teraz znowu...tylko ktos chce zaczac z Toba dyskusje a Ty juz z morda...jedyny Twoj argument? Wez sie uspokoj...


To niech ku*wa koleś przestanie pisać że biore prochy :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez Mars » piątek, 18 lut 2005, 00:37

To przestań wypisywać swoje dyrdymały...jak np. nazwanie Kuchara polskim Antosiem.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez integrale » piątek, 18 lut 2005, 01:05

Mars napisał(a):To przestań wypisywać swoje dyrdymały...jak np. nazwanie Kuchara polskim Antosiem.


a co nie jest Antosiem? no dobra nie jest 8)

ale podobny z lekka

nic nie zdobył, ani MP ani ME a ma się za niewiadomo jakiego kozaka z MS

powoził się powoził tym WuRCem i tylo :roll:

jak taki kozak z Kuchara, i uwaza ze w MP nie ma szans bo wszyscy upalają oprocz niego to niech w ME pokaze co potrafi - dostanie takie lanie od Simona JJ i innych ze szkoda gadać... :)
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez LIPciu » piątek, 18 lut 2005, 01:15

ej stary a czym jest ten tytuł mistrza polski???
ile kuzaj ma tytułów?? i z kim sie ścigał kiedy je zdobywał??
kuchar nie chąc jeżdzić w polsce wolał próbować się z najlepszymi. myśle że jest to zachowanie godne kozaka.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Mars » piątek, 18 lut 2005, 01:21

Śmiać się czy płakać....
Ale po kolei.
integrale napisał(a):a co nie jest Antosiem? no dobra nie jest 8)

ale podobny z lekka


W czym? Mi się wydaję, że w niczym...kasą nie sra tak jak Warmbold...a jest od niego lepszy.

integrale napisał(a):nic nie zdobył, ani MP ani ME a ma się za niewiadomo jakiego kozaka z MS


MP niezdobył bo ile jeździł w Polsce? 2-3 sezony? A w pełnym sezonie ME nie startował.

integrale napisał(a):powoził się powoził tym WuRCem i tylo :roll:


:lol: :lol: :lol:

integrale napisał(a):jak taki kozak z Kuchara, i uwaza ze w MP nie ma szans bo wszyscy upalają oprocz niego to niech w ME pokaze co potrafi - dostanie takie lanie od Simona JJ i innych ze szkoda gadać... :)


Daj mu pieniązki i topowe S1600 + mase treningów a gwarantuje Ci, że ich złoi. Pozatym tak btw Kuchar dla mnie to kierownik WRC...

Tak mówisz o ME i o SJJ...spójrz na wyniki Polskiego...w starej awaryjnej EVO VI 4 razy włoił SJJ a raz był tuż za nim. Więc jakby miał topowy sprzęt i mniej awarji to byłaby walka do ostatniego OS-u...
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cobra » piątek, 18 lut 2005, 01:25

Ten twoj kuzi, dostanie w me takei same lanie jakie dostalby kuchar, nie wiem czy aby nie wieksze, bo kuchar przynajmniej ma wieksze doswiadczenie w jezdzeniu z opisu a nie z pamieci jak Kuzi. Poza tym Kuzi ponad MP to sie nie raczej nie wybil, wurcem tez sie przez pewien caly sezon wozil w mp i co mu z tego przyszlo wszyscy wiemy. Poza tym jak zwykle pokazales sie ze swojej najlepszej strony Integrale :D
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez integrale » piątek, 18 lut 2005, 01:42

Cobra napisał(a):Ten twoj kuzi, dostanie w me takei same lanie jakie dostalby kuchar, nie wiem czy aby nie wieksze, bo kuchar przynajmniej ma wieksze doswiadczenie w jezdzeniu z opisu a nie z pamieci jak Kuzi. Poza tym Kuzi ponad MP to sie nie raczej nie wybil, wurcem tez sie przez pewien caly sezon wozil w mp i co mu z tego przyszlo wszyscy wiemy. Poza tym jak zwykle pokazales sie ze swojej najlepszej strony Integrale :D


Cobra znowu swoje...

Leszek miał ciężki okres w roku 2003 więc daj mu spokój.
A w ME to się jeszcze okaże 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości