Tomek Kuchar

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez clio_s_1200 » czwartek, 17 lut 2005, 15:55

coż, co do tych wyników tych "prywatnych" to nie zgodze się z Tobą Łukaszu, że są oni prywatni, Sarrazin (Subaru France), Thiry w Monte - gratulacje - świetny wynik, a H.Solberg jakby u siebie, patrz wcześniejszą moją wypowiedź, Touhino prywatny?? Jako prywaciaż żaden kierowca by nie przepuścił Colina!! A szwecja Kuchara, to co za nim był nawet LOEB w Fabryce, więc nie rozumiem tego porównania.
A o Januszu powiem tak, Rewelacyjny wynik, jak i kierowca, ale porównaj sobie stawkę z tej Szwecji i z następnej! Janusz wygrał z Blomquistem, Kuchar z nim przegrał minimalnie(z awarią). A w tym roku nawet Sołek go lał na oesach.
Jeżeli chodzi Ci o profesjonalizm, to kto według Ciebie takie bardziej profesjonalne podejście ma??
Kormoran 2003 - Focus z prędkościa maksymalną 150km/h, masz racje, "nic nie pokazał".
Kierowca, były Mistrz Polski Paweł Przybylski w 2001 dostawał z n-kami sprawnym wurcem, a Kuchar niektóre odcinki z Hołkiem i Kuzajem wygrywał padniętym Focusem. a n-ki z większą prędkością maks. nie miały szans.
To nie jest obrona za wszelką cenę, tylko obiektywne spojżenie na sytuację.
Adi
Avatar użytkownika
clio_s_1200
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 4 lut 2005, 13:55
Lokalizacja: Wroclaw


Postprzez darekH » czwartek, 17 lut 2005, 16:15

Tak czytam i czytam, i cos i ja skrobne...
Co do Tomka, jest to jeden z ulubionych moich kierowcow, po prostu jest spoko, nie zgrywa gwiazdy, mimo ze juz lat pare jezdzi, zawsze usmiechniety i po prostu sympatyczny koles, i nie tak ze Kuchar jest ahh, a inni to bee...
Co do Kuzaja i jego szybkosci, to w tym sezonie bylo to porownanie malo konstruktywne, mimo ze to gr.N i niby seryjne samochody, to porownywanie STI z Evo 6 to chyba nie na miejscu... ale coz takie sa wlasnie rajdy, nigdy nie bedzie tak ze kazdy bedzie mial identyczny sprzet... kwestia upalania, hmm, juz tyle razy o tym bylo pisane ze szkoda gadac, WLASNIE NIE, im wiecej ten temat bedzie walkowany tym wieksze bedzie odzew ze nie popieramy tego... Nie chce tu wyjsc na obronce Tomka, ale wydaje mi sie ze przez doswiadczenie zdobyte na MS to upalanie to nie w jego stylu... tam takie numery to nawet sie nie snia zawodnikom w czasie goraczki :D Poza tym widac co to jest zapoznanie po Rajdzie Polski... dwa przejazdy JJ i co?? wyleczyl polskich chlopakow ze zludzen!

Wracajac do Tomka, To dopisuje sie 4ma konczynami do tego co napisal CLIO :
kierowcy typu Sola, Kresta, Atkinson,Bengue, Ekstrom,H. Solberg,(pomijając Warmbolda), a w zeszłym roku nawet Sainz!!!, uważa tych Panów za złych kierowców rajdowych, bo "wkupują" sie w fabryki??
Jakos jak oni sie wkupywali to jest oki, ale jak Tomek to zrobil to jest juz beee, ot typowe polskie piekielko... a Integrale to juz z tym porownaniem do Warmbolda to normalnie rece opadaja... zaloze sie ze Tomek klepnie Antkowi kazdym autem i na kazdej nawierzchni...

A tu mamy juz arcy majstersztyk:
pomyślcie co by było gdyby taką kasę jaką przejeździł Kuchar w MS
dać Fryczowi np. na starty w MS, albo Staniszewskiemu (który zresztą bardzo ładnie Tomkowi naklepał na Barborce Cieszyńskiej starą Evo5 hehe)
albo młodemu Sztuce...
hmm, gdybaj sobie, gdybaj, Frytka ma topowe auto S1600 i co jakos wieczne problemy... Stanik to sorry wybacz, 38 lat i co ,dobry kierowca ale soryy,o dekade albo dwie za wczesnie sie urodzil :D ale to nie na temat..

Zobaczymy jak ten sezon sie potoczy, mysle ze jezeli Evo7 Tomka bedzie odpowiednio przygotowane, to spokojnie powalczy z czolowka...

P.S
Co do kormorana 03' to Lukasz dobrze wiesz ze Ford nie byl sprawny... i sie okazalo ze cos z przepustnica chyba bylo, i 6ego biegu nie mogl dociagnac... a na takim rajdzie to wiadomo co oznacza...
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez integrale » czwartek, 17 lut 2005, 16:27

darekH napisał(a):A tu mamy juz arcy majstersztyk:
pomyślcie co by było gdyby taką kasę jaką przejeździł Kuchar w MS
dać Fryczowi np. na starty w MS, albo Staniszewskiemu (który zresztą bardzo ładnie Tomkowi naklepał na Barborce Cieszyńskiej starą Evo5 hehe)
albo młodemu Sztuce...

hmm, gdybaj sobie, gdybaj, Frytka ma topowe auto S1600 i co jakos wieczne problemy... Stanik to sorry wybacz, 38 lat i co ,dobry kierowca ale soryy,o dekade albo dwie za wczesnie sie urodzil :D ale to nie na temat..



Fryta ma topowe auto ale tylko na RSMP, na starty za granicą nie ma juz kasy przecież, w Polsce z Grzesiem-upalaczem ciężko mu walczyć, ale na Warszawskim i tak pokazał klasę.

Stanik to jeden z największych talentów w Polsce, szkoda że nie miał kasy na starty jak był młody,
ale mimo wieku szanse jeszcze ma, popatrz na Sołowowa:)
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez integrale » czwartek, 17 lut 2005, 16:37

darekH napisał(a):Co do Tomka, jest to jeden z ulubionych moich kierowcow, po prostu jest spoko, nie zgrywa gwiazdy, mimo ze juz lat pare jezdzi


nie zgrywa gwiazdy?
ty chyba nie gadałeś z nim nigdy,
koleś taki szpaner z niego ze głowa mała, na Kormoranie 2003 gadałem z nim, mowił przed rajdem ze Leszka objedzie, Leszek mu naklepał to po rajdzie cieszył miche że z Hołkiem (który miał awarię) udało mu sie wygrac minimalnie, i mówił ze za rok (czyli w 2004) wygra napewno Kormorana z Leszkiem i z Hołkiem. I co, i na Kormoranie 2004 nic nie pokazał...
I wielki mi z niego szutrowiec rodem z MS buahahahah :lol:

Zobaczymy co w tym roku na Polskim pokaże i co będzie gadał....
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez clio_s_1200 » czwartek, 17 lut 2005, 16:47

oj kolego integrale, ja tomka znam osobiści i dość dobrze i gwiazdy z siebie nigdy nie robi, a że mówił, że kuzaja zleje, to wynika z ambicji, i na 1 oesie gdy autko jechało tak też zrobił i to zdrowo, więc sprawdż w wynikach, a leszka na szutrze dość często lał, kormoran 2001 na kilku oesach i to ostro, fakt, dał dupy i z nim przegrał, 2002 gdyby nie to co się działo z kapciami na 1 oesie(afera, belki, i tym podobne podczas całego rajdu) to leszek by też nie wygrał bo dostawał sporo na oesach, 2003 już było komentowane, a bałtyk 2003. kuchar jechał na zwykłym silniku w treningówce ze zmieniaczem i pełynm kompletem głośników zlał leszka w profesjonalnej n-ce (obaj evo6), więc...

zobaczymy w tym sezonie.
pozdrawiam
Adi
Avatar użytkownika
clio_s_1200
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 4 lut 2005, 13:55
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez integrale » czwartek, 17 lut 2005, 17:11

clio_s_1200 napisał(a):a leszka na szutrze dość często lał, kormoran 2001 na kilku oesach i to ostro, fakt, dał dupy i z nim przegrał

dał dupy i nie tylko z Leszkiem ale z Hołkiem i Jankiem też przegrał 8)
clio_s_1200 napisał(a):2002 gdyby nie to co się działo z kapciami na 1 oesie(afera, belki, i tym podobne podczas całego rajdu) to leszek by też nie wygrał bo dostawał sporo na oesach

no i co ze by wygrał z Leszkiem, rajdu i tak by nie wygrał bo Holo prowadził do momentu gdy mu się seat wysypał
clio_s_1200 napisał(a):2003 już było komentowane

no było było, dostał lanie od Leszka i to ładne hehe

w 2004 dostałyby od Leszka jakby obaj dojechali, a jak nie od Leszka to znowu od Hołka itd... hehe

clio_s_1200 napisał(a):zobaczymy w tym sezonie.


no własnie zobaczymy 8)
pozdro
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez PawelRally » czwartek, 17 lut 2005, 17:22

Trzymajcie mnie bo zwiątpie jak czytam tego integrale :?
no i co ze by wygrał z Leszkiem, rajdu i tak by nie wygrał bo Holo prowadził do momentu gdy mu się seat wysypał


znów człowieku gdybasz.

w 2004 dostałyby od Leszka jakby obaj dojechali, a jak nie od Leszka to znowu od Hołka itd... hehe


Skąd Ty takie rzeczy wiesz do wróżki chodzisz czy co?
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez darekH » czwartek, 17 lut 2005, 17:37

Integrale jedno CI przyznaje prochy to ty niezle bierzesz ]:->
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez integrale » czwartek, 17 lut 2005, 17:48

PawelRally napisał(a):Trzymajcie mnie bo zwiątpie jak czytam tego integrale :?
no i co ze by wygrał z Leszkiem, rajdu i tak by nie wygrał bo Holo prowadził do momentu gdy mu się seat wysypał


znów człowieku gdybasz.


o co chodzi? przecież przegrał z obydwoma

PawelRally napisał(a):
w 2004 dostałyby od Leszka jakby obaj dojechali, a jak nie od Leszka to znowu od Hołka itd... hehe


Skąd Ty takie rzeczy wiesz do wróżki chodzisz czy co?


no przecież wygrał Hołek 3minuty, masz problemy z pamięcią?

darekH napisał(a):Integrale jedno CI przyznaje prochy to ty niezle bierzesz ]:->


a tobie dareczku o co chodzi?
Ostatnio edytowano piątek, 18 lut 2005, 00:36 przez integrale, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez Łukasz » czwartek, 17 lut 2005, 17:52

darekH napisał:
Nie chce tu wyjsc na obronce Tomka, ale wydaje mi sie ze przez doswiadczenie zdobyte na MS to upalanie to nie w jego stylu... tam takie numery to nawet sie nie snia zawodnikom w czasie goraczki


Nie wiem czy Tomek upala czy nie, ale radzę Ci szczerze nie bądź ty taki tego pewien, że jak ktoś jeździł w MŚ to nie w jego stylu. Hołek też jeździł i to całkiem sporo, ale jak wziąść do ręki tekst piosenki "Nielegala" z ubiegłorocznego Kormorana to tam jest kawałek który mówi: "...Eurokandydaci , perkusyjni bracia, tenisiści i narciarze są..Także betoniarze i Modrzejewski Andrzej wszyscy bez wyjątku robią to." A to by dość jednoznacznie wskazywało że nawet Hołek sobie upala mimo że przecież startował kilkunastokrotnie w MŚ. Ja tam nielegalek nie pochwalam i nie mam zamiaru bronić nawet własnego idola :!: Nie daję na wszystko przyzwolenia :!:
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez integrale » czwartek, 17 lut 2005, 17:54

Łukasz napisał(a):wszyscy bez wyjątku robią to


coś w tym jest, przynajmniej ostatnio w MP
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez darekH » czwartek, 17 lut 2005, 17:55

a tak sobie napisalem, chcialem zobaczyc jak to jest napisac jakiegos malo sensownego posta jak to jest w twoim zwyczaju odkad pojawiles sie na tym forum.. moze to te same tabletki bierzesz co po nich belki na OS-ach sie widuje
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez integrale » czwartek, 17 lut 2005, 17:58

darekH napisał(a): moze to te same tabletki bierzesz co po nich belki na OS-ach sie widuje

darku daj sobie spokuj z tymi kibolskimi tekstami
masz problem do mnie? pisz na priv
Ostatnio edytowano piątek, 18 lut 2005, 00:36 przez integrale, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez Łukasz » czwartek, 17 lut 2005, 18:03

Ejj no :!: :evil: Weźcie dyskutujcie se bez przezwisk i wyzwisk i nie róbcie z tego forum rynsztoku :!: Można ro robić w trochę bardziej kulturalny sposób :!:
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez darekH » czwartek, 17 lut 2005, 18:03

łukasz napisal:
Nie wiem czy Tomek upala czy nie, ale radzę Ci szczerze nie bądź ty taki tego pewien, że jak ktoś jeździł w MŚ to nie w jego stylu.

znajdz w tym zdaniu slowo ze jestem pewien, bo dla mnie pomiedzy wydaje sie a pewien to jest spora roznica... Nie napisalem ze Tomek to aniol polskich rajdow a inni to wogole same szare eminencje...
Co do Kormorana i Hola, to skoro tak bylo to zasluguje na moje potepienie, a co do piosenki to Perkusyjni bracia to niby usprawiedliwieni, idac tym tokiem rozumowania doszlibysmy do wniosku ze ten kto w MS jezdzil to nie ma prawa upalac, ale ten co nie to spoko, a niech se pochasa po OS-ach przed rajdem
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 90 gości