Rajd Dolnośląski.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez skateman » niedziela, 26 mar 2006, 22:20

Ciekawe jest w tej trasie to skrzyżowanie w Porębie.... Krzyżyją się tam dojazdówka i oes.... Jest to troche fizycznie niemożliwe, poniweaż skrzyżowanie jest na tyle wąskie, że nie możnaby tam puścić dojazdówki i oesu... to chyba musi być jakiś błąd w druku....albo dojazdówka prowadziła przez pole... :)
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek


Postprzez Picias » niedziela, 26 mar 2006, 22:41

Nie no nie mogę odwołali dolnośląski, co za ludzie. Myślałem, żę ten wybieg z przełożeniem to ze względu na nawierzchnie a tu lipa. No to lol
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez Gucio » niedziela, 26 mar 2006, 22:50

Czekaj czekaj !! Odwołali w końcu czy przenieśli na tą jeb..ą jesień ? :x :(
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Banan » niedziela, 26 mar 2006, 23:37

Odwolali ofcijalnie, bo nieoficjalnie to juz bylo wiadomo, jak powiedzieli, ze przekladaja.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez WRCfan » poniedziałek, 27 mar 2006, 11:49

Czułem że tak się to skończy... :evil:
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez majkos » niedziela, 28 wrz 2008, 18:52

Ogólnie z noclegami w Kotlinie Kłodzkiej nie powinno być problemu - Polanica, Duszniki, Kudowa, Międzygórze i cała masa agro w okolicach Bystrzycy Kłodzkiej - Wilkanów, Idzików, Nowa Wieś (nie Kłodzka). Trzeba poszukać w necie. W Kłodzku raczej lipa bo jest tylko jeden tani hotel OSiR na stadionie lub pensjonat http://www.eholiday.pl/noclegi-7663.html.
Wczoraj i dziś objechałem wszystkie(oprócz jednego bo tam droga zamknięta dla ruchu) oesy. Ogólnie 10-15 % równego asfaltu 10-15 % wyrypu z wielkimi dziurami. Reszta standardowy nierówny wybijający asfalt. Opisane w Wurcu miejscówki warte polecenia. Z mojej strony polecam krzyżówkę przed Idzikowem, gdzie z miarę równego asfaltu wpada się w wyryp poprzez P4 do L4. Spalona plus Szarotka odpada gdyż brak dojazdu. Jedynie w okolice Jagodnej dojedzie się od Poręby - dojazd po okropnych dziurach. Do oesu Zdroje także brak dojazdu. Dodatkowo polecam partię zaraz za startem w Święcku. Spadanie do L2 z ujemna pochyłością drogi i zaraz prawy na mostek. Sporo załóg może mieć tam problemy... Ponadto na oesie Huberek jak trochę się cofniemy pod prąd oesu od punktu 1 (opisanego w WRC) to mamy fajną partie przez lasek ze sporą ilością syfu. Ogólnie 1 dzień da się obejrzeć swobodnie 4 oesy (bez PZMOTu), w drugi dzień trochę kompaktowo z czasem. No i serwis tylko z dwoma dojazdami - od Ludowego (droga Duszniki - Kudowa) lub od Międzylesia. Zjechać z Zieleńca można już trzecią jednokierunkową. Ogólnie oesy nie za szybkie, choć zdarzają się dzidy na kilkaset metrów. No i dużo nierównego, wybijającego asfaltu więc "trup będzie padał często"......
Pozdrawiam i zapraszam choć wiem, że stawka zawodników RSMP w tych zawodach nie będzie za duża, ale Puchar PZMOT znów uratuje budżet i oglądalność tego rajdu :)
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron